Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Köszönöm a cikket. Nagyon érdekes volt és jól összeszedett. Amennyiben te nem, akkor én bevállalok egy új szerelvényes történetet. :)

(#2) Met


Met
nagyúr

Ezt jó volt olvasni:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) csabi94


csabi94
őstag

Örülök, hogy tetszett, igazából nem friss a sztori, mert még tavaly év végén volt, akkor megírtam már, de most ugrott csak be, hogy ide is feltehetném. :)

(#4) creation válasza csabi94 (#3) üzenetére


creation
senior tag

Ettől függetlenül köszönöm én is az írást. Jó volt olvasni.

Eszembe is jutott, hogy más országokban bevett szokás, itt is lehetne a "nyílt nap" nyílt. Vagy hogy mást ne mondjak a "vezető jegy" sem lenne egy utolsó dolog. X összegért ülhetsz a vezető mellett, egy alkalommal pl. Elképzelhető, hogy lenne rá kereslet.

Ha jobban belegondolsz, bizonyos légitársaságoknál be lehet menni a pilótához. Azért a metrón közel sem olyan veszélyes mint egy repülő esetén... Megfontolandusz :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Koszonom, erdekes kis cikk volt, elvezettel olvastam. :R

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Az ezzel a baj, hogy bajba lehet keverni a kollégát. Ha én oda bárkit beengednék az állásommal játszanék. Vadásznak az BKK-sok.

(#7) Met válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Met
nagyúr

Nyilván a vezető is tisztában volt/van ezzel és a cikk író sem említette hogy fegyverrel kényszerítette volna :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) csabi94 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


csabi94
őstag

Tudomásom szerint figyelmeztetés, illetve valamilyen szintű pénzbüntetés (fizetésmegvonás) jár. Direkt olyankor próbálkoztam, amikor a legkevesebb az olyan személy, akit ez zavarhat (vasárnap este 8 körül volt ez). Egyébként Te is metrót vezetsz? :)

(#9) Kolondrum válasza csabi94 (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálunk ebből botrány lenne,mennék reportra az fix. Nem metrót és nem főállásban.

(#10) csabi94 válasza Kolondrum (#9) üzenetére


csabi94
őstag

Értem. :)

(#12) Kolondrum válasza #32839680 (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem van mérnök kollégám aki vezet, mert azt szereti. Metro jogihoz nem tudom mi az elvárás, de a miénkhez kőkemény tanfolyam van. Soha többet nem mennék el rà. Idegileg megviseli az embert. 75% felett jó, nincs alatta, ha mégis akkor end. Részdoga miatt is.

(#13) csabi94 válasza Kolondrum (#12) üzenetére


csabi94
őstag

Ha érdekelne: [link]
Viszonylag kemény, de meg lehet csinálni. Egyébként meg nyilván kemény, hiszen egy metróvezető akár 1000 emberért is felel. :)

(#14) Kolondrum válasza csabi94 (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Túlon túl kemény és van aki csak a végén a vezetésen hullik ki, az a leggázabb. Aki nem képes egyszerűen MINDENRE figyelni az nem fog vezetni. Hála égnek meg van az a tulajdonságom, hogy 2 nap múlva is fel tudom idézni milyen jelző mellett jöttem el, de mondom én nem metroban mozgok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.