Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Ciki a két év gari, erre szerintem minimum 5 évet kellene adniuk!

(#3) hyperspace válasza Psychopeti (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

:DDD :C sírok.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#4) Sub-ZeRo válasza Psychopeti (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kiégtem. :DDD Ebből a hétből is elég volt már ezek után. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) djculture válasza Fred23 (#2) üzenetére


djculture
félisten

Spire cégtől már ez is csoda. Híresen gagyisztán... Volt pár ilyen tápom a 10+ év alatt, annyi jó volt bennük hogy nem vitték magukkal a gépet viszont mindegyikben a venti fél év múlva már recsegett hiába lett kitakarítva olajozva. Végül egy szép nap megállt a venti és a táp kifingott. Gondolom ezekbe nem ilyen 10 centes ventit tesznek :)

[ Szerkesztve ]

(#6) #90088192


#90088192
törölt tag

A bányásztáp nem valami energiában gazdag étel ami sok vitamint tartalmaz ?

(#7) Jesus_Shaves válasza Psychopeti (#1) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

ha már dogecoin :D

Amúgy az lenne csak az igazi bányászhardver, amiért már lehet cryptovalutával is fizetni :)

[ Szerkesztve ]

(#8) hajbel válasza Psychopeti (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Az első tizenpár alkalommal még érdekes volt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) total90 válasza hajbel (#8) üzenetére


total90
veterán

Én még mindig nem vágom mi ez a bányászozás :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) CoDWaW07 válasza Psychopeti (#1) üzenetére


CoDWaW07
őstag

neeeee :DDD :DDD :DDD :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11) shteer válasza Psychopeti (#1) üzenetére


shteer
titán

Fuckyeah!! :)

Because I’m a [link]

..szerintem jónak tűnik

(#12) hajbel válasza total90 (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Nem is ebből a gifből fogod megtudni :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#13) CoDWaW07 válasza Psychopeti (#1) üzenetére


CoDWaW07
őstag

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#14) Akelaman válasza hajbel (#12) üzenetére


Akelaman
tag

Pedig minden rajta van :)

(#15) Graphics válasza djculture (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Spire nem gyárt tápot, ahonnan veszik olyan lesz.

Számottevően hulladék az alsókategóriás tápja, lowcost szutykok. /Golden Tiger Electronic Tech. , Seventeam, és hasonló szutykok.

Sajna nem derült ki milyen belső lehet, még kutatom.

8cm-es ventik vannak benne, remélhetőleg golyóscsapággyal.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) barik


barik
csendes újonc

Eddig volt konzol VS pc... az új trendi háború: Bányász VS Gamer :D

(#17) Chp


Chp
őstag

Ez a nagy bányászat egy olyan időszak, ami a könyökömön jön ki és nem győzöm kivárni a legvégét, mikor teljesen eltűnnek ezek a cikkek.

Hát de akkor mé' nem görgetsz tovább? Nem kell elolvasni! - hangzik el mindig.

Már maga a "bányász" szót tartalmazó cím is ökölbe szorult kezeket eredményez sokszor... Elég má'.

Szerk.: sosem gondoltam, hogy lesz valami ami jobban felhúz mint az RGB.

[ Szerkesztve ]

(#18) shteer válasza Chp (#17) üzenetére


shteer
titán

Mondd csak..

..mé' nem görgetsz tovább?
;]

..szerintem jónak tűnik

(#19) Dr. Romano válasza Chp (#17) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha előfizetsz prémiumra akkor a nem kívánatos felhasználókat el tudod rejteni. Ebből következik ha letiltod Abut akkor a cikkei sem fognak megjelenni neked :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) -KP- válasza Dr. Romano (#19) üzenetére


-KP-
addikt

Szerintem szándékos a clickbait. Minél több látogató és katt legyen, hadd jöjjön a reklámbevétel.

(#21) macilaci78 válasza Psychopeti (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem unalmas még ez a gif?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22) berVi válasza macilaci78 (#21) üzenetére


berVi
senior tag

Nem.

(#23) Zlcsi válasza shteer (#11) üzenetére


Zlcsi
senior tag

(#24) Hg3X válasza Psychopeti (#1) üzenetére


Hg3X
tag

Ajj, ezt annyiszor láttam már, de megunhatatlan :DDD :DDD :DDD :DDD

Jeff who??

(#25) Konflikt


Konflikt
addikt

"Az extrahosszú újdonság"

lattatok mar rackserver v blade tapot?
pl. ez egy extrahosszu. a fenti (egyebkent hulladek) kerulendo kategoria.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#26) Graphics válasza Konflikt (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre nem tudni ki szállítja a belsejét

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Konflikt válasza Graphics (#26) üzenetére


Konflikt
addikt

ne legyenek illuzioid..egyreszt a marka mar elegseges. masreszt ugye nem gondolod komolyan hogy 200 EUR-os vegfelhaszn. aron majd minosegi 2000W-os tapot kapsz ujonnan?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#28) Dexar007 válasza barik (#16) üzenetére


Dexar007
veterán

Banyasz ES gemer!

Aki jokor vasarolt,az most 82 VGA-n tolhatja a Krajzist 4842K-ban. A többiek pedig majd vegignezik jutubon ahogy jatszok. ;] (ugyesen..egyebkent ;] )

Give me your cum,bull!

(#29) DonToni


DonToni
aktív tag

Nem tudom mit bohóckodnak... 45kW-ot a népnek...! :DDD

-Anti-

(#30) #90088192 válasza DonToni (#29) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az inverteres otthoni/ipari hegesztő trafókat, nem tartana sokáig átalakítani, hogy legyen bányász kimenet rajta, szerintem jobb befektetés a bányászok szamara is hiszen később igen csak busás meg terülést hoz az eladása

(#31) Graphics válasza Konflikt (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudok rá véleményt mondani, amíg nem tudom a belsejét. :)

Gyanús, hogy nem a legjobb, de a Gold hstasfokhoz kell bele alkatrész is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) zetor2000 válasza #90088192 (#30) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, szerintem a 12Vos hegesztőtrafó nem túl stabil feszt ad le. A pálcának majdnem mindegy, hány fokon olvad, a gépnek néhány tized sem. És akkor még van benne pár apróbb fesz, amit le kell gyártani. Igaz, 12Von nem is ilyen 146A, ami kijön belőle...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#33) shteer válasza Graphics (#31) üzenetére


shteer
titán

A 85 Plus Gold minősítéshez? Ennél csak a Prittec 90 plus gold-ja nagyobb pofátlanság

..szerintem jónak tűnik

(#34) Graphics válasza shteer (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze, alapvetően pofátlanság ezzel reklámozni.

De sok gyártó nem viszi el minősíteni, mert az plusz pénzbe kerül.

Vannak ilyen FSP tápok is, belseje pedig egy jobb minőségű, viszont az alacsony ár miatt nem került rá valós plecsni.

Prittec , hát ez milyen szörnyeteg :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) shteer válasza Graphics (#34) üzenetére


shteer
titán

1600W ;] nem szörnyeteg, hanem szörnyűség :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#36) #90088192 válasza zetor2000 (#32) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hat az erinteskor fellepo fesz 42-48V szokott lenni a hagyomanyos vedobevonatos eseteben, a feszultseg leesik, az aram felszalad az egekbe siman 200A+ rol beszelunk, es igen fontos neki mert a tejsesitmenyenk konstansank kell lenni kulonben nem lehet hegeszteni(W jelleggorbe). Vagyis lehet stabilizalni, es SZVSZ egyszerubb feladat hiszen mar a tekercsek jelen vannak, max 1-2 feszt kell kihuzni belole. :R

Az egeszet poennak szantam kulonben, de latom mar megvan az erdeklodo reteg, mert minden poen mogott van racio is max egy kicsit eltulozva :))

(#37) Tidus válasza Fred23 (#2) üzenetére


Tidus
addikt

Nem vagy otthon a dologban, ismét.
Ez a két év extra idő a bányász hardvereknél.
A Mining GPU-ra 3-6 hónap garanciát adnak. Nem azért mert annyit bírnak, hanem azért mert ipari felhasználásra vannak, full terhelésre. De a meghibásodási arány 1%.
Ezen termékek nem fogyasztók számára készültek, nem irodai vagy otthoni, hanem iparszerű használatra szánt speciális célhardverek.
Ezt add össze.

(#38) Reggie0 válasza Tidus (#37) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem azert adnak 3-6 honap garit. Hanem, mert nem biznak a hozzanemerto banyaszlazasokban, plusz ott a tuning, mint eztra riziko. Ha megnezed egy Teslara vagy Fireprora hosszu garit adnak, pedig az is ipari felhasznalasra van 0-24-ben mennek a szervertermekben. Csak nem banyasznak, hanem mas szamitasokat vegeznek(pl. renderfarm, tudomanyos szimulaciok).

[ Szerkesztve ]

(#39) Reggie0 válasza hyperspace (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor ezt probald ki: [link]

(#40) Hg3X válasza Reggie0 (#39) üzenetére


Hg3X
tag

Uramisten, mik vannak :'D Én most bele is kezdek ebbe a játékba... :C

Jeff who??

(#41) Reggie0 válasza Hg3X (#40) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig mar van vagy 4 eves :)

(#42) Hg3X válasza Reggie0 (#41) üzenetére


Hg3X
tag

Lehet, de 4 éve én kb semmivel nem foglalkoztam, ami kapcsolódik a tech-hez bármilyen szinten is. Így a bányászat önmagában véve újdonság volt nekem mostanában (pedig mennyire nem az)... Szóval az ilyen játékok is mind újak... De marhára tetszik :C :C

Jeff who??

(#43) C64 válasza Konflikt (#25) üzenetére


C64
őstag

Pont ilyen Dell tápom van. 2400W platinum minősítés. 24/7-ben üzemel. Nyáron kissé hangos :DDD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#44) djculture válasza Reggie0 (#39) üzenetére


djculture
félisten

snoop doge :C

(#45) Konflikt válasza C64 (#43) üzenetére


Konflikt
addikt

ez mondjuk pont HP, de mindegy vegulis. 24/7re tervezett tapok mas kategoriat kepviselnek

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#46) Graphics válasza Konflikt (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit feltehetőleg szintén a Delta gyárt. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) tornas válasza Graphics (#34) üzenetére


tornas
őstag

Ez a Prittec márka fut még Senlifang néven is, és van belőle 1800-as is. A vietnámiak le is tesztelték az 1600 W-osat. A teszt szerint nagyon zajos a kimenő fesz, és a "hold-up time" is rövidebb az előírtnàl.

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#48) shteer válasza tornas (#47) üzenetére


shteer
titán

95 plus gold :))

..szerintem jónak tűnik

(#49) tornas válasza shteer (#48) üzenetére


tornas
őstag

Érdemes még benézni az Aliexpress-hez... Ott talán még "120+ Turbinium" tápok is vannak. :)

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#50) Psychopeti válasza macilaci78 (#21) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem... Ezen még most is nagyot röhögök ha meglátom :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.