Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

Erről a Telenor R240-ről mit lehet tudni? Volt egy logoutos teszt róla, de már nem érhető el, a Google sem segített tárolt változatokkal. :) Csak kíváncsi vagyok, mit képesek összehozni ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#2) Tex


Tex
senior tag

A Samu 4999 függetlenül, annyit megér a múlthéten vettem egyet.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#3) nymarci válasza B1T3 (#1) üzenetére


nymarci
csendes tag

Eredetileg egy dualsim-es készülék lenne, de az egyik sim slot le van rajta tiltva.
Van rajta egy vga kamera,bővíthető memória. Tartozéként van a csomagban egy 256 mb-os micro sd + headset.

(#4) kiki89


kiki89
aktív tag

Ezt drágának semmiképp sem lehet nevezni.

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#5) Hina


Hina
aktív tag

Nem is olyan rossz ez a készülék

Alcatel-OT-602

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#6) biroatis


biroatis
tag

Euronicsban is van!!!!

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#7) raper


raper
senior tag

2000 Forintért készüléket s kártyát. :) Gut!

(#8) biroatis válasza raper (#7) üzenetére


biroatis
tag

igen van vodás is meg t-s is!! lebeszélhetőséggel!!!! 2000,2500,3000

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9) merkucyo válasza B1T3 (#1) üzenetére


merkucyo
aktív tag

A ZTE gyártja ezeket a telefonokat , nekem nem r240 -hanem r228 van , ugyan ez a kategória (2000-3000 Ft ) , meglepően használható ezért a pénzért persze csak telefonálásra sms keretein belül ...
Az r228-ba még micro sim foglalat is van.

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#10) Anti425 válasza B1T3 (#1) üzenetére


Anti425
tag

Képet találni róla:[link]

(#11) sanzi89


sanzi89
addikt

Kártyafüggetlen, microUSB-n tölthető telefon kellene ennyiért...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) Tex válasza sanzi89 (#11) üzenetére


Tex
senior tag

Amit írtam: Samu E1200 ha jól rémlik mUSB a töltője. Bemész a Tesco Extra-ba azt 5 ropiért viheted függetlenül. (Legalábbis Szegeden.)

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#13) B1T3 válasza nymarci (#3) üzenetére


B1T3
addikt

Ez rendben is van, de mivel ezzel max. telefonálna az ember, így a hívások hangminőségére még kíváncsi lettem volna. :)

(#14) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Én egy alcatel OT-228 as telefont vettem van pár hónapja, ami szintén 2000 forintba került 600 forintos T-s feltöltőkártyával. Meg is bántam azóta, mert direkt rosszul van megtervezve a telefon. Mindent máshogy csinál, ahogy az ember elvárna tőle és 30 smsnél többet nem tud eltárolni.
Számomra egy rettenet, de telefonálásra jó ez is.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#15) Luck Dragon válasza B1T3 (#1) üzenetére

Maga a készülék ezt tudja:
Kijelző színfelbontása: 65 ezer színű
Adatátvitel: adatkábel, bluetooth
Memória bővíthető: igen
Kialakítás: klasszikus
Funkciók: MMS, rádió, zenelejátszó, fényképezőgép, videófelvétel, MP3 lejátszó, naptár, ébresztő, számológép, játékok, kihangosítás, MP3 csengőhang, zseblámpa

Maga a témához pedig, lesznek sokan akik ezeket választják.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) BlackmMmDog válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

2000Ft megéri

(#17) sanzi89 válasza Tex (#12) üzenetére


sanzi89
addikt

Tesztben azonban rémesen rossz hangminőséget produkált, ami megkérdőjelezi az egyetlen funkcióját.

Plusz sehol se találtam róla egyértelmű infót, hogy microUSB-s.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#18) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Elmentem ma a tescóba, hogy vegyek, egyrészt már elfogyott, ez mondjuk várható volt, de a pesti úti tescoba 2500 volt. RABLÁS ;] . Helyette vettem egy Nokia 100-at 3500 volt, djuice csomagba, 500ft lebeszélhető... :)

(#19) Szelley


Szelley
senior tag

Nokia 113 Tescoban domino kártyával, 600ft lebeszélhetőséggel, 8900Ft.
Tmobile üzletben előfizetéssel, 2év hűséggel, most AKCIÓSAN 9500Ft...:U

(#20) nobela


nobela
senior tag

Azért érdemes ám vigyázni ezzel az R240-el!

Én poénból vettem egyet, de a hangminősége tényleg pocsék, kritikán aluli. Kamera tényleg van benne, de ugyan minek, konkrétan használhatatlan.

Én ugyan csak azért vettem hogy legyen itthon elfekvőben egy Telenoros készülék, ha bármi történne, fő készüléknek viszont nem ajánlom senkinek, még ennyiért sem.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#21) nobela


nobela
senior tag

Viszont az Alcatelek ránézésre nem tűnnek rossznak, ezekről van valakinek testközeli élménye?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#22) palad


palad
tag

Az r240 nem mikro usb-s hanem mini, de annak is egy hosszabb verziója , a normál mini nem jó hozzá.
a mikro sd-t kezeli a 16 gb-at is akár ,de a lejátszó nagyon fapados csak ömlesztve egymás után vagy keverve
megy nincs semmi szűrés.
Viszont a kihangosítója brutális.
És nem zte.Ez biztos.
És képtelenség beazonosítani hogy ki gyártja.
Jár hozzá egy 256Mb -os mikro sd is,meg van benne egy zseblámpaként üzemelő led is.
A headsetje is a mini usbröl -megy, kell csatlakoztatni a rádióhoz.

(#23) palad


palad
tag

Egyébként szerintem renden van nagyon ennyi pénzért.
Az r250 az zte , karácsonykor volt 2500 a tescóban az mikro usb-s,és 3,5-ös csatlakozójú headsettel
volt.

(#24) palad


palad
tag

Egyébként én az időnként feltűnő nokia 101-est ajánlanám ebben a kategóriában a tesztek és a specifikációk alapján........vigyázni nem keverni a 100-assal mert lényeges difi van közöttük.

(#25) nymarci válasza B1T3 (#13) üzenetére


nymarci
csendes tag

Nem láttam működés közben,így nem is próbáltam, csak eladtam már belőle egy jó pár db-ot.
de szerintem annyira nem lehet gáz.
Kedvenc kérdésem a telóval kapcsoltban: "fészbukozni lehet vele?"

[ Szerkesztve ]

(#26) Gabex1


Gabex1
csendes tag

Én tavaly januárban vásároltam egy R228 -as készüléket. Ezüst színű előlapos, és matt fekete a hátsó borítása. A ZTE gyártja, és az aksi is ZTE. Töltés mini usb-ről, van szabványos 3,5 mm. jack hang kimenet. mp3 -at lejátszik, akár 8 GB-os kártyát is kezel ( ezt próbáltam ki ) Külső hangszóró szuper hangos. Fényképeket vga felbontású kamerája pocsék módon rögzíti.
Nálam minden hetedik napon kerül a töltőre csak. Isszonyatosan bírja a strapát pedig csak egy 900-as akksi van benne. Valóban rendelkezik ez a modell is zseblámpa funkcióval. Fülesen ( nem a sajátjával ) keresztül a zene minősége elfogadható szinten van, az árához mérten mindenképp.
Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Most járt le az egy év garija, de meg kell nézzem,mert lehet kettő jár hozzá, ezt nem tudom pontosan. Ja és ehez nem adtak micro sd kártyát, csak töltőt, és egy fülest, ami felejthető minőséget képvisel. Ennek az R228-as modellnek, nagyobb a kijelzője mint az átlagos olcsó telefonoknak, viszont nehezebben olvashatóak a karakterek, mint egy okostelón. TFT -ből gondolom a legolcsóbbat kapta meg. Nade 4000 -Ft.ért mit akarok jobbat ( Ennyit adtam érte tavaly januárban ). Bőven megéri az árát!!

Na szóval, ha most valaki ide áll elém, és azt mondja ad a készülékemért 8000.-Ft.-t, akkor sem adnám oda, és ez nem vicc. Volt már pár androidos okos telóm, de elegem lett a naponta töltögetésből, és ha van egy ilyen kütyüd, és veszel mellé, mondjuk egy Google Nexus 7-t, akkor szerintem előrébb vagy mint egy okostelefonnal.
Mire jó? Telefonálás, sms, mp3 zene hallgatása micro sd kártyáról, ébresztés, vagy figyelmeztetés naptárból, 7-8 napig bírja az akkumulátor.
Amit írtam ez az R228-as készülékekre vonatkozik!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.