Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pomorski


pomorski
őstag

A 2:33-nál feltűnő Sonic The Hedgehog nem pont olyan, mint régen a Jazz Jackrabbit volt? Számomra kísértetiesen hasonlít rá, pláne a színekben. De mintha a Jazz-ben talán lőni is kellett volna. (Meg azt PC-n játszottam kb. 15-20 éve.)

[ Szerkesztve ]

(#2) falijja


falijja
őstag

Szeretem ezeket az összefoglalókat, de egy full hd-t elviselnék... :DDD

(#3) tibaimp válasza falijja (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) robogos10


robogos10
aktív tag

Forza 3-ra kíváncsi leszek
Na ja hát a minőség az valóban borzalmas :C

(#6) Rage23 válasza falijja (#2) üzenetére


Rage23
csendes újonc

Érdekes a full HD esete. Mivel a videok eredeti mérete amiket ezekben az összefoglalókban használunk 1280x720-as, akkor Te szeretnéd rosszabb minőségben nézni őket? Lehet csinálni az eredetileg 1280x720-as videokból 1920x1080-asaket, komoly minőségromlással, több munka és idő befektetésével. Mindezt azért, hogy nagyobb felbontásban nézhest gyengébb minőségben? Ennek mi értelme van?

(#7) falijja válasza Rage23 (#6) üzenetére


falijja
őstag

Nem pont erre gondoltam pl full hd -s anyagból dolgozni, de nekem így is megfelel, csak megemlítettem, hogy jobb lenne... :)

(#8) Rage23 válasza falijja (#7) üzenetére


Rage23
csendes újonc

De rengeteg olyan anyag van, ami nem érhető el full HD-ben, így a video egyik része atom ronda lenne.

(#9) bepken


bepken
veterán

nem kötekedésképpen, de az szerintem nem "Turning test", hanem "Turing test" - cikkben jól van írva, de a videóban hibásan van említve

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.