Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

32TB lesz az :)

Én magamnak építenék inkább ilyet, "régebbi" SSD-kből.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) fatpingvin válasza Graphics (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

28TB lesz az. a nyolcadik diszk a paritás.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Graphics válasza fatpingvin (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó gondolat, de nem :)

Elírás lesz.

@Balika911: Rajtatartom az ujjam a PH ütőerén (F5) ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) #72042496 válasza fatpingvin (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem, a honlap szerint is 32:
"Maximum 32TB Storage with dual fan and 28GB/s access speed for high capacity, cool, and breakthrough performance"

szerk: Graphics gyorsabban írt. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) jerry311


jerry311
nagyúr

Hol az RGB? Anélkül nem veszi meg senki. ;]

(#6) flexxx2 válasza jerry311 (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

Még jó hogy mondtad, majdnem megvettem :DD

(#7) Watchdog válasza jerry311 (#5) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Még fejlesztik, de megcsúsztak vele, ezért inkább kihozzák félkészen... :DDD

(#8) fatpingvin válasza #72042496 (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

akkor benéztem, elnézést kérek :) logikusnak tűnt pedig

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#9) L3zl13


L3zl13
nagyúr

8 lemezes RAID0, az biztos, hogy nem az adatbiztonságra van kihegyezve :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#10) M@cika


M@cika
őstag

Csak 2 Milka? Oreós vagy Triolade? Gondolom a fél kilós változatok kellenek. :-))))

Nasit a kis fehér medvének!

(#11) #72042496 válasza L3zl13 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Konfigurálható szerencsére, de RAID0 módban tényleg oroszrulett. :)

(#12) SidCorky válasza Graphics (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Mi lenne velem nélküled. :D :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13) fatpingvin válasza L3zl13 (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

igen ez bennem is megfogalmazódott, ezért is feltételeztem hogy legaláb egy parity van... raid5 még mindig elég tempós tud lenni ha a vezérlőbe raksz egy megfelelően gyorsan számolni képes XOR ASIC-et... vagy csak simán megoldod a vezérlő SoC számítási kapacitásával.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Mivel tud ez többet mint az Asus HyperM card Gen4? Az utoljára 30K -volt, plusz Samsung 980 Pro 2TB-ból 4db az kb 650K, nem 2 milla. :U

(#15) #72042496 válasza eldiablo (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Az utoljára 30K -volt, plusz Samsung 980 Pro 2TB-ból 4db az kb 650K, nem 2 milla."

A kapacitás sem 32 TB. Ebbe viszont 8x4 TB SSD is mehet, és erre becsültek egy ilyesmi árat az Aorus Gen4 7000s 2 TB alapján.

[ Szerkesztve ]

(#16) eldiablo válasza #72042496 (#15) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jogos. Nem is figyeltem a kapacitást. :U

(#17) Reggie0 válasza fatpingvin (#13) üzenetére


Reggie0
félisten

Raid5-tel a problema sosem a szamitasi sebesseg volt, hanem az, hogy van write amplification.

(#18) fatpingvin válasza Reggie0 (#17) üzenetére


fatpingvin
őstag

hát, ezért softraid-nél láttunk már érdekes dolgokat... de amúgy igen, N darab írásra jut egy XOR matek meg egy extra write. cserébe nem borul az egész ha egy diszken hiba van, csak belassul meg elkezd ordítani a RAID monitor hogy nagyon gyorsan tessék valamit kezdeni a kialakult helyzettel (már amelyik, a mdadm tudom hogy szoftveres de az pl küld egy system mailt)

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Komoly cucc :C .
Kíváncsi lennék, hogy "valódi" sebességelőny valahol kimutatható lenne-e, a számítástechnika bármely területén, gondolok itt játék, videó szerkesztés, 3D, Photoshop, web design, stb... Azért ~28000MB/sec az már komoly.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Graphics válasza tibaimp (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyméretű fajl pl. Photoshopban.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) tibaimp válasza Graphics (#20) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ilyesmire gondoltam én is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) jerry311 válasza tibaimp (#19) üzenetére


jerry311
nagyúr

Chia ;]

(#23) tibaimp válasza jerry311 (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tényleg.... :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) jerry311 válasza tibaimp (#23) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mondjuk, vicces milyen szépen bekajálják az emberek, hogy a Chia környezetbarát, mert nem pörgeti 100-on a GPU-t állandóan.
Közben meg, ha bányászattal bármit is nyerni akar az ember, akkor állandóan pörög 100-on a CPU (számolja a hash-t), és a háttértár is....
Mert ha kiszámolt valaki 1-2 plotot, azzal nem keres semmit, ha releváns akar maradni, akkor folyamatosan növelni kell a plotok számát.

(#25) Z10N


Z10N
veterán

https://videocardz.com/press-release/gigabyte-announces-aorus-xtreme-pcie4-aic-ssd-with-up-to-32tb-capacity-and-28-gb-s-bandwidth

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) bteebi


bteebi
veterán

Mi ez, DDR4-es RAM drive? :U Megbízhatóságban hasonló.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.