Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tecsu


tecsu
addikt

"Ez 280 000 darab akkut jelent, melyeken a FZ-VZSU84U, FZ-VZSU89U vagy FZ-VZSU96U modellszámozás valamelyike szerepel, de ezek közül sem mindegyik érintett, csak azoké a tableteké, melyek a Panasonic-által kiadott SKU listán szerepelnek (ez itt található)."

Ez az összevisszaság...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#2) kkf


kkf
aktív tag

kívülről elpusztíthatatlan, na de belülről... :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#3) rootkiller


rootkiller
őstag

Na szép, sokba fog ez kerülni, dehát ez van...

Artengo TR 990 Pro

(#4) Tikakukac válasza rootkiller (#3) üzenetére


Tikakukac
titán

Tough cuccok ára még ezres tételben is mocsok sok, szerintem egy kevést azért csak tudnak fordítani belőle, hogy ne Samu balhés legyen a dolog.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) #41133696


#41133696
törölt tag

Azt sem tudtam, hogy gyártanak tabletet :D

(#6) MK VII válasza #41133696 (#5) üzenetére


MK VII
veterán

Sajnos igen... :D

(#7) nfsu17


nfsu17
veterán

pedig nagy összegben fogadtam volna, hogy a samsung szó szerepelni fog a cikkben :(

(#8) myckie2 válasza nfsu17 (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Mivel Panasonic az egyik legnagyobb akkumulátor gyártó a világon, így elég badarság ilyenre gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#9) tecsu válasza myckie2 (#8) üzenetére


tecsu
addikt

Csak trollkodik a cirkuszi fóka.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) ricszol


ricszol
csendes tag

Nalunk kettő is üzemel belőle, ennél faszább tablettel nem találkoztam. Illetve a Panasonic jön és cserèli nekünk még a héten az aksikat :D

(#11) #74018560


#74018560
törölt tag

új akkumulátor megérkezéséig a cég azt javasolja, hogy a felhasználó tűzvédelmi ruhában használja a készüléket, poroltóval a kezében; amennyiben ez nem megoldható kérik a hibás akkumulátorokat tűzszerésszel kiszereltetni és minimum 20 méterrel a föld felszíne alá temetni egy ólom szekrénybe.

(#12) buvartacsko válasza MK VII (#6) üzenetére


buvartacsko
addikt

miért sajnos?

(#13) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

"melyek extrém hőmérsékleti körülmények között" gondolom Afrika 45-50 fok, de jobb ha cserélik

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#14) haxiboy válasza -=MrLF=- (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Egy gyárban is simán van ennyi egy melegebb napon, nem mindenhol kivitelezhető a klíma.

Szerintem korrekt a Panasonic részéről hogy cseréli a kérdéses akksikat, még mindig jobb mint visszahívást csinálni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) vferi90


vferi90
tag

Hozzánk hétfőn beállított egy csehül beszélő fazon, hogy jött akksit cserélni a készülékben. Senki semmit nem tudott róla. A Cég neve ha jól emlékszem SIMS. Kicserélték az akkut, azóta is meleg a gép a dokkolón. :C
Rögtön az jutott eszembe, hogy csak nem Samsung akksija van. :DD

[ Szerkesztve ]

Note9

(#16) haxiboy válasza vferi90 (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Meleg vs Felrobban azért nem mindegy :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) MK VII válasza haxiboy (#16) üzenetére


MK VII
veterán

Kicsire nem adunk. :DDD

(#18) Csabis


Csabis
aktív tag

Nálunk Shaeffler Luk -nál a targoncák illetve vontatok és gyalogkiséretű targoncán vannak... jópár még Win7 többségén Win10.. de az SAP nem igen komálja.. egynémelyiknél nem sok ram van. 8Gb igen szűkös néha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.