Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisapi379


kisapi379
csendes tag

Grat! Csak így tovább, kár, hogy Európába nem nagyon terjeszkeszkednek. Olvastam vhol olyat is, hogy minden 8 millió ZTE mobilból 1 milla Nubia.

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#2) mizoli


mizoli
addikt

A Z9-et én is kipróbálnám.
Hosszabb távon is :)

(#3) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Kínáé a jövő :R

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Régen skippeltem már a ZTE-t, bevallom nem is követem őket. De ez a Z9 kurva jól néz ki.
Dulliee a megmondhatója, hogy mennyire sikeres a ZTE. (A Huawei igen csak ellépett mellőle.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) B1T3


B1T3
addikt

Kicsit kár, hogy az itteni piacot nem erőltetik, a versenynek valószínűleg jót tenne.

(#6) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Nálunk még a Blade,plusz GrandX széria volt inkább jelen,aztán csak úgy eltűntek.Remélem hamarosan visszatérnek.Ez a Nubia Z9 iszonyat szép,meg maga az egész. :R

(#7) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ez a keret nélküli telefon, az első, amivel fel tudja kelteni a figyelmemet a ZTE. Kevés nálunk elérhető jó áras készülékük van és volt az utóbbi időkben.Sajnos sokáig ragaszkodtak az elavult hardverhez és ram mennyiséghez a blade kategóriájában. ÉS a többi kínai elhúzott mellettük mind minőségben, mind árértékben, mind tudásban. A csúcskategória meg sehol nincs nálunk. Szolgáltatók nélkül nincs esélyük jelenleg hazánkban. Az meg 2 kártyásan nem egyszerű.

(#8) DithenS válasza B1T3 (#5) üzenetére


DithenS
senior tag

Nyugi a szolgáltatók tesznek róla hogy ne legyen így.
Vagy nem forgalmazzák,vagy túlárazzák.
Ez épp olyan mint az ace 4-em,Telenorban 43e Ft-ért vettem míg a Telekomnál meg már 63e Ft-ba került...
Amúgy jah kár hogy nem erőltetik magukat :S

(#9) kelzsoca válasza Szabcsizz (#6) üzenetére


kelzsoca
félisten

A ZTE itthon a szolgáltatókon keresztül volt sokáig aktív, azonban mostanság valóban nem lehet velük találkozni.

https://vertigostore.eu

(#10) Szabcsizz válasza ctvagyok (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Rátapintottál a lényegre.Éppen ezért be sem fognak próbálkozni nálunk az eszközeikkel,még egy jó ideig.Meg mire elérne hozzánk az említett Z9,addigra nem kevés della lenne.Arról már ne is beszéljünk,hogy egy laikus ember,előbb fog megvenni egy S6-ot,mint egy számára ismeretlen nevű ZTE-t.Meg aztán elég sikeresek ők ott Kínában.

kelzsoca:igen,főleg a rózsaszín szolgáltatónál volt sokáig jelen.Aztán a Huawei meg hasonló márkák lesöpörték.Pedig vannak jó készülékeik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.