Hirdetés

2020. december 3., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Syl

Syl
nagyúr

95-ben 286-os? Huh. Az kb olyan volt, mint ma egy P4 :B

Words cannot express how much i don't care

(#2) Gebriel

Gebriel
veterán

Hangulatos írás. Várom a folytatást. :)

(#3) Tuomas válasza Syl (#1) üzenetére

Tuomas
Ármester

Sajna csak nagyjából emlékszem a dátumokra, 95- és 97 között volt, az biztos, úgy kellett összelegóznom az éveket az alapján, hogy a mostani mióta van meg és az előtte lévő meddig volt nálam, meg arra is emlékszem, hogy a 286-os után nem volt egyből másik gépem :DDD :U :B A többi elég rég volt, dátumokból meg amúgy se vagyok jó :B

(#2) Gebriel

Köszi :)) :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4) PC-rev-RM válasza Syl (#1) üzenetére

PC-rev-RM
tag

99-ben kaptam egy Commodore64-et, amin nem volt hang. 15 voltam. Mégis, hónapokig lekötött, hajnali 3-ig is toltam a 37cm-es kistévén. Előtte Atari 2600-klónnal szórakoztam. 2004-ben zárkóztam fel.

Unokatesómék is kábé 95 táján vettek szintén egy használt 286-ot, mert a suliban éppen selejtezték őket. Akkoriban még ez is ritkaságszámba ment errefelé.

Alpha Kenny Body • Where faith fails, human ingenuity prevails. • We put the fun in funeral •

(#5) szupermacs válasza Syl (#1) üzenetére

szupermacs
veterán

Nálunk a suliban 2002-ig voltak 386-os és 486-os gépek amiken még csak dos alatt tudtunk játszani. Emlékszem a .bat korszakra. :DDD

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#6) Csapoati

Csapoati
nagyúr

Én szintén 95-ben kaptam az első gépemet, de az már egy 486-os volt (ugyancsak használt). Azon is ott figyelt az Észkerék. Sajnos csak 2002-ben vehettem meg az első "modern", kornak megfelelő gépemet, de addig is rongyosra játszottam a Civilizationt, a Transport Tycoon Deluxe-ot, a Panzer General I-II-t, Stuntsot, valami Forma-1-es játékot 1993-ból. stb. :) Ja, előtte meg a klasszikus tévéjátékkal nyomultam (az eldobható joystickjaival :DDD), meg persze a burzsuj osztálytárs GameBoyával. :)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) Tuomas válasza Csapoati (#6) üzenetére

Tuomas
Ármester

:)
Lesz még folytatása is :)
Egyszer amúgy olyan valamivel játszottam (nemtom mi lehetett), tv-re volt kötve, volt hozzá egy pisztoly és a kacsákat kellett lőni vele :DDD Ez is még a 90-es évek közepén volt, de nem akartam itt szerepeltetni, mert sem a játék nevét, sem az eszközt nem tudom :(

We were here

(#8) Csapoati válasza Tuomas (#7) üzenetére

Csapoati
nagyúr

Nintendo volt az, a szomszéd srácnak volt. :)
[link]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#9) Tuomas válasza Csapoati (#8) üzenetére

Tuomas
Ármester

Igen, ez volt az, köszi :) :D

We were here

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.