Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) [CsuCsu] válasza FoxiestFox (#30) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az God of War lesz, nem Gears. Es egyik sem shooter, ezek tortenet orientalt kalandjatekok. Nem vagyok konzolos, evekig PC-ztem, de emiatt sok jo jatekrol lemaradtam. Megfer egymas mellett a ketto. Az 1000+1 dologra jo PC pedig mennyivel tud kevesebbet egy ultrabooknal a jatekon kivul? Ha ero kell munkara, akkor vegyen a ceg, vesz is, tehat ez nem szempont.

A PC-s jatekkinalat manapsag a beka segge alatt van, egyedul konzolon jonnek ki jo dolgok (vagy multiplatform, de akkor mindegy is). A PC-t a multiplayer viszi a hatan az eger miatt (MOBA es lovoldek), de kovetkezo generaciora szerintem ez az elony is megy a levesbe. Egy gamer PC arabol pedig kijon egy konzol es egy premium ultrabook, es meg marad is apro. A konzolt el is lehet adni jatekkal egyutt, ha megunod.

En igazabol azt nem ertem, hogy rengeteg gamer hajlando lemondani kivalo jatekokrol kvazi ideologiai okokbol. A konzol filleres moka a PC-hez kepest.

@kwzatz
Az altalad felsorolt osszes jatek van konzolra. Az Uncharted es TR parhuzam pedig... jo jatek az a TR, de azert na. A H:ZD elegge kulonbozik a Witcher-tol, Arkham eleg regi. De megha van is valamennyi parhuzam, ha valaki szeret egy adott stilust, miert elegedne meg csak egy jatekkal, foleg ha tobb ev van kozottuk? Egyszer kijatszod, megvolt, varod a kovetkezot. Ami nem jon evekig. Addig mit csinalsz? Strategiak es MOBA-k pedig egy kenyerpiriton is elfutnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.