Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) FoxiestFox válasza hajbel (#29) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Meglepődnél, milyen gépigénye van némelyik indie címnek. :D

A Gears és az Uncharted micsoda, ha nem shooter? Most tekints el a fancy körítéstől.
Előbbi akármelyik részéből nézek gameplayt, elfog az álmosság.
A Zero Dawn érdekes volt számomra is a setting miatt az első fél órában, mikor a trailert néztem, wow, mikor aztán a gameplayt, nem tartott soká az izgalom (szoktam nézni konzolos játékokból is végigjátszásokat, ha épp van időm munka közben, némelyik egész pihentető ;] ).

Viszont ez a jó! Nekem nem igényem egyik exkluzív sem, hanem elegendő a Steam könyvtáram!
Király, nem? A konzolosok is kedvükre való címeket kapnak, és elmondhatják, hogy x játék csak nekik van, én pedig mosolyoghatok, hogy valóban, és osztozhatok az örömükben anélkül, hogy bármi plusz vackot vennem kéne.
Mert hát lássuk be, minden egyes konzolgenerációnak megvan a maga néhány nagy dobása, pár igazán jó játék, beleértve a handheldeket is.
Márpedig akkor a legjobb lenne mindegyikből (na jó, a visszakompatibilitás miatt nem pont mindegyikből) tartani egyet a tv alatt.
Moziba esetleg ne vigyem a konzolgyártókat? :P

Azzal amúgy egyetértek, hogy egy drága gamer pc-t fenntartani.. hát túl sok értelme nincs manapság.
Egy közepest vagy olcsót viszont nagyon is sok, mert azért az elmúlt 5 évben sok jó cucc jött ki, ami ma már egy közepes vasnak is sima ügy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.