Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) waccamár


waccamár
senior tag

Oké, de milyen alapon? Milyen joguk sérült? Megnéztem a forrást is, ott sincs semmi azon kívül, hogy valaki beperli őket 25Mrd-re.

(#2) Dißnäëß válasza waccamár (#1) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Semmi nyugi, meglesz így a 2023-as tél is az EU-nak, lesz miből gázt venni. :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

eurót bírság... Nem inkább eurós?

(#4) <Adamsky> válasza waccamár (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Röviden én se tudnám (magamtól pláne) megfogalmazni, hogy mi a gond, de egy gyors keresés után két cikk, amit érdemes átfutni:
Hat év alatt 17 milliárd forinttól szabadította meg a Google és a Facebook a magyarokat
Tavaly 2,5 milliárdot vihetett ki az országból a Facebook és a Google a be nem fizetett reklámadóval

#2 Dißnäëß
" ... lesz miből gázt venni." - a szmájliból arra következtetek, hogy ezt viccnek szántad. Bizonyára tudod, hogy nem a pénzen fog múlni ...

(#5) waccamár válasza <Adamsky> (#4) üzenetére


waccamár
senior tag

Szuper, köszi a 2 forrást, masszív anyagok, most csak beleolvastam idő hiányában, de mindenképpen átolvasom őket, hogy jobban képben legyek!

(#6) Dißnäëß válasza <Adamsky> (#4) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Következtetésed helytálló.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#7) ughhh


ughhh
senior tag

Majd mondják mint a fb, kivonulunk, digitális kőkorszak érkezik, aztán mégse, még így is megéri.

(#8) toto2700reg válasza Dißnäëß (#2) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

Szerintem is erről szól az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.