Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) janos666 válasza Yany (#23) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Aha, tehát csak a szemedben folyik össze a kép, mikor megvettem a noteszem rövid ideig énis tapasztaltam ilyesmit, de hamar megszoktam és ma asztali monitor elől visszaülve se érzem már (fordítva igen, hogy nagy kanyi betűk ülnek az asztalin)

Nem is hibáztatlak hogy nincs VGA benchmark, csak örültem volna mert van némi aggályom hogyan is viselkedik egy mai VGA az ekkora felbontásokban. Csak annyit lassul amivel többet ad vagy már kezdi rosszul érezni magát mert egyszerűen nem erre tervezték. És a rengetegsok tesztet se sokan futtatják ekkora felbontásban, sőtt, még 1680 se nagyon inkább 1280-ban...

Kösz, ha szemből minden oké nekem tökéletes, általában egydül ülök előtte, csak néha filmezünk a gép előtt többen is (max ketten), de most TN paneles monitorhoz képest ez a helyzet így is csak javul...

Szerintem próbálgasd, alapvetően én is ebben a sorrendben lövöm be a dolgokat hogy: natív felbontás ; játékbeállítások minél magasabbra ; ha még mindíg bőven simán fut nézzük bír-e némi AA-t. És mostanában ezzel a kártyával és mai játékokkal a 8x CSAA se lehetetlen dolog 1440x900-ban, 1680x1050-ben is kipróbálhatsz egy 2X AA-t, rontani biztos nem ront a képen és lehet bírja azt a kártyád. A 2x szűrés is sok hibát elfed.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.