Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

Turbo 3G az nem?

egyébként kíváncsi vagyok, lesz-e ott is 180 kbps-es korlátozás??? :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) attisx válasza strike-force (#1) üzenetére


attisx
addikt

Jah, hónap elején az első 10 percben leforgalmazol 1-1,5 gigát és aztán a hóvégi számlazárásig nesz neked 128 Kbit. Mivel nem rendeltetésszerű használttal veszélyeztetted a hálózatot... ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3) raskolnikoff válasza attisx (#2) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Jah. Lesz jó gyors cucc aztán majd aszongyák nana! Ácsi! Becsüld meg örülj hogy használhatsz ilyet is; ne használd annyit mert nemazér van. Hanem csak azér hogy emondhassuk hogy van. Le merem fogadni hogy ez is ilyen lesz.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) Depression


Depression
veterán

A technológia adott, már csak az a kérdés, hogy mennyire fogják ellenünk felhasználni. Kapunk egy Ferrarit a versenypályára, és 5km után úgyis behúzzák a kéziféket.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) benedekco


benedekco
addikt

ja qrva jó... most a 3 nevű szolg 3g szarja 7,2 MBit-es netével örülsz ha képes vagy 2-3 körül mocorogni, nem ritka, hogy 1-1,5-lel m1... nagyon mocsok szolgáltató, így aztán könnyű királynak lenni

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#6) duni84


duni84
aktív tag

nekem úgy rémlik, h svédországban nem szoktak ilyen jót 'viccelődni' a kommunikációs csatornákkal, hogy belassítjuk, korlátozzuk :U

#metszéspontok

(#7) raskolnikoff válasza duni84 (#6) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Egyéként a torrentet is asszem Ámerikában kezdték korlátozni...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#8) Tromika válasza benedekco (#5) üzenetére


Tromika
csendes tag

A 7,2 elméleti korlát és soha nem fog annyival menni, kb 5 öt tud sztem a gyakorlatba.+ A 3G eléggé függ a celláktól is, ha sokan vannak a cellába még tovább lassít, messze vagy a "toronytól" még tovább és el is értünk a 1-3Mbit/s hez. A szolgáltatók nem tesznek meg mindent, de nem az ő hibájuk a nagyrésze hanem a technológiáé. A torrentre meg csak annyit, hogy megértem őket nem nagy adatforgalomra van kitalálva a rendszer hanem, hogy tudjak telefonálni. A szolgáltató gerinc viszont sztem elbírná manapság. Közeljövőben remélem olyan technológiák jelennek meg amiknél már a p2p-t tervezéskor belekalkulálják. Sokat várok a LTE-től....

(#9) benedekco válasza Tromika (#8) üzenetére


benedekco
addikt

hát értem Én... de akkor mi a csöcsért kell ezt így hirdetni? mármint így, hogy 7,2, aztán 5,5km-re a város központtól(a Koppenhága legnagyobb terétől számítva légvonalban) már ennyit tud... 1,3 és seggedet a földhöz vered... akkor minek árulnak itt egyáltalán ilyet? lehet hogy ha az antenna mellett ülsz és épp csak Te csatizol ebben a körzetben akkor ippeg, hogy megy az a 7,2... erről ennyit, a 21 is így fog menni... ez csak erőfitogtatás... mintha olyan autót gyártanék ami megy 800KM/H-val kisbetűvel alatta, hogy "légüres térben, fémkerekeken, üresen....stbstbstb"
szerintem ez akkor is csak olcsó reklámfogás...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#10) okib4100 válasza benedekco (#9) üzenetére


okib4100
aktív tag

Mein Gott....
Ha használtál 56,6-os modemet, az valaha töltött annyival? Ugye hogy nem. Pedig az rézdraut volt.

Ráadásul itt egy tag megírja, h budapesti t-mo hálón csinált 5,5 megát.

Felteszem, h egy olyan országban mint Dánia, pontosan fel van tüntetve, max a szerződéésben, h ez csak elméleti sebesség, különben mindenféle fogyvéd csoportok szénné alázzák a szolgáltatót és pár perre is számíthat.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#11) Mopar426


Mopar426
tag

2009-től? :) Esetleg 2019-től :) De akkor is max 1 gigát tölthetsz le. :) Pofátlan dolgok ezek.

Hope for the best, plan for the worst!

(#12) okib4100 válasza Mopar426 (#11) üzenetére


okib4100
aktív tag

Svédországban miért is ne?

Amúgy meg értem, h berágtál a pannonra mert korlátoz, de nem elég egy fikatopic? (no offense :)) )

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.