Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nekem ezek annyira tetszenek… mennyire király lehet három egymás mellett - szinte körbevesz.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#2) fatpingvin válasza Fryskitt (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

hát, nemtom. ha nekem lenne három ilyenem azt biztosan egymás fölé pakolnám, nagyon max piramis alakban, de biztos nem körbe-körbe. mi értelme annak? kapkodod jobbra-balra a fejed munka közben?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Duree


Duree
veterán

Jónak tűnik, gondolom ez is már a TP-Vision produktuma.

duree54

(#4) dabadab


dabadab
titán

Ez végre egészen átgondolt (rendes felbontás, USB-C PD, 100 Hz, a beépített webkamera meg mikrofon extra bónusz - mondjuk egy ethernet port még elfért volna, de ne legyünk telhetetlenek :) ) home office monitornak tűnik és az ára sem vészes.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#5) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Egy hiányossága van neki, hogy a Type-C csati amin a képet fogadja csak USB 3.2 gen1, és ezért natív felbontásban nem bírja a kijelző 100Hz-ét átvinni, csak 60-at. Két éve vettem az elődjét így (azért így is faintos), de arra számítottam ennyi idő alatt ezt orvosolják.

(#6) Csandi válasza Meteorhead (#5) üzenetére


Csandi
őstag

Nekem is az elődje van, apróról fillérekért, munkára nagyon jó :)

(#7) siposz válasza Fryskitt (#1) üzenetére


siposz
aktív tag

Nekem egy pont ilyen formátumú monitorom van, és baromira nem kéne 3 belőle. Mert minek?

Ha nagyon hülyén szélest akarnék, akkor van 32:9. De szerintem aki ultra wide monitort vesz, az azért (is) teszi mert rühelli a 2 monitoros rendszereket.

Ha nagyobbra váltanék, akkor egy 38 col 21:9 lenne, nem több 34 colos.

(#8) dabadab válasza siposz (#7) üzenetére


dabadab
titán

Nekem egy pont ilyen formátumú monitorom van, és baromira nem kéne 3 belőle. Mert minek?

Immerzív szimulátorozáshoz, pl.

DRM is theft

(#9) siposz válasza dabadab (#8) üzenetére


siposz
aktív tag

Arra a 32:9 bőven elég lenne.

3 darab 34 colos bőven túl van a perifériás látásod határán.

[ Szerkesztve ]

(#10) dabadab válasza siposz (#9) üzenetére


dabadab
titán

Nem is a perifériás látás miatt kell, hanem hogy körbe tudj nézni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#11) siposz válasza dabadab (#10) üzenetére


siposz
aktív tag

Hát ha valaki vonatszimulátort, vagy repülőgép szimulátort használ akkor talán. Rally vagy egyébb versenysenyzősben úgy sincs időd körbenézni.

(#12) Meteorhead válasza Csandi (#6) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Én is munkára vettem és kávészünetekben koca játékra. Covid alatti hosszú home officeolás alatt azért megjárta pár látványosabb játék is; Firewatch pazar élmény volt rajta. Amúgy 90%-ban Visual Studio Code megy rajta.

Most az egyetlen USB kábelen megy az USB Hub (egér+bill) , az Ethernet, a DisplayPort és a 65W töltés. Hozzá lehet szokni a beépített dokkolóhoz.

(#13) Csandi válasza Meteorhead (#12) üzenetére


Csandi
őstag

Céges laptop usb-c vel a monitorra kötve, tölti a gépet, otthoni egér + bill a monitorba dugva állandóra, ha a laptop rajta kezeli, és szemből is van kamerám nem kell a laptophoz oldalra hajolgatni ami egy másodlagos monitor funkcióját tölti be (teams/outlook azon, monitoron meg ppt/excel)

szerintem fullos erre a célra :) játékra nem szeretem a VA panelt monitorban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.