Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

érdekes cucc. engem az érdekelne azért hogy hardveres szinten milyen védelem van benne, azaz ha mondjuk megbontom a dobozt akkor mi történik, SPI flasherrel lehet-e kiolvasni belőle dolgokat, stb...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Duree


Duree
veterán

Gondoltam, hogy nem olcsó, de azért erre nem számítottam.

duree54

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ezt teleírni is idő lesz....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) vlaci79 válasza ledgeri (#3) üzenetére


vlaci79
senior tag

Teleírni optimális esetben kb.16 óra.

(#5) King Unique válasza vlaci79 (#4) üzenetére


King Unique
titán

Ez gondolom úgy jött ki, hogy 20 TB alapon végig 370 MB/s írási sebességgel számolva. Ellenben a 20 TB ugye 18,2 TiB, utóbbi a használható kapacitás az OS-ben és úgy kerekítve kb. 14 óra. ;)
De egyébként igen, nem egy sebességbajnok külső SSD, egyrészt csak USB 3.0-s - ugye azt akarja jelenteni az USB 3.2 Gen 1 - , másrészt annál is kb. 450 MB/s a szabvány maximuma, nem 370 MB/s. Meg ha 2,5" SATA 6 Gb/s SSD van benne és kellően gyors, akkor annak sebessége USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) alapon maxolható ki.

(#6) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Még egy 1-2-3TB SSD is az egekbe vannak a mostani helyzet miatt.. De ennek az ára..
Bár a mostani kiber támadások ellen biztos hatékony.D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.