Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jé egy játék amiben nem idióta módon forgatnak két méteres fegyvereket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) semetka


semetka
őstag

Alig várom már. Lehet tudni hogy a sztori az első részt folytatja?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3) BOBAKILL válasza semetka (#2) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem biztos kapcsolódik hozzá csak nem Warren lesz a főszereplő. Legalábbis a videóban egy másik karkater van, bár az is lehet hogy lesz karaktergenerálás.

(#4) semetka válasza BOBAKILL (#3) üzenetére


semetka
őstag

Biztos lesz karaktergenerálás, láttam az egyik videóban.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#5) Csabis


Csabis
aktív tag

1részt néztem meg tegnap, de 20perc után letöröltem ..
O és vagy 0 kijelölni az ellenfélen valamit .. vagy az egér görgőt nyomni ?!
Nem igazán kezelő barát a felhasználása..
1 nél mutatja .. akkor még működik.. mész tovább és a 2. nál már semmi sem reagált..
Így nálam eme játék leírta magát .. 1 részt akartam kipróbálni .. de én személy szerint kukáztam ..

On: ha ha harcrendszert javították, meg a lokkolt enemy nézést kidobták a picsába.. talán meg nézem újra .. azaz a 2.részt .. de így sajnos.. negatív egynelőre

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Controllerrel kellett volna jàtszani. Pont hogy ez a Lock-on az egyik alapja a jàtéknak. Enélkül nem tudsz célirànyosan nyersanyagot gyüjteni. Nem a te jatékod ezek szerint, sajnos így jàrtàl.
A 2. részben is benne lesz, szòval felesleges lesz kipròbàlnod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) BOBAKILL válasza Csabis (#5) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sztem a hiba az Ön készülékében van.
Az első rész is baromi jó volt harcrendszert tekintve is. Mondjuk meg kell tanulni játszani vele az igaz, de akinek nincs türelme annak ez nem való. 20perc semmire sem elég..

[ Szerkesztve ]

(#8) melega válasza BOBAKILL (#7) üzenetére


melega
őstag

Te szerintem ez egy kibővített első rész, ami még egy másolatot elfogad, de ha 3. részt nem is kéne kiadni ha nem tud megújulni,csak egy apró ötlet pici morzsáját felmutatni.

Amúgy szerintem a Nioh, Dark souls 1,2,3 és Bloodborne toronymagasan jobb játékok.

Ez a véleményem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.