Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Leafnshit


Leafnshit
tag

Oke kozeledik, de mikor ernek ide az akciok? 90‰ dragulast latok eleg eroteljesen.. A 20 ft akcio meg annyi, hogy az eddig ingyenes telefonok most 20 forint lettek.. Korrekt.

[ Szerkesztve ]

HTC One M7

(#2) joelke HU válasza Leafnshit (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hiába itt a karácsony... a szolgáltatónak! :D

Motorola G51

(#3) Zolik


Zolik
senior tag

szépen meglőtték az iphone árakat.. gg telenor

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#4) xmaas


xmaas
őstag

A valamire valo keszulekeket megdragitottak az eddig ingyenes telokat 20 forintert kinaljak nesze "parasztok" akciozas kulfoldon meg dobalgatjak ingyen a felsokategorias telefonokat ugyan ilyen rablancos elofizetesekert :W

[ Szerkesztve ]

(#5) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Jót mulattam ezeken az akciós telókon. :))

Meg sem fordult a fejemben, hogy lekössem magam 2 évre, pl. egy S3-mal, ami 66k. A nap vicce.

(#6) atosan


atosan
addikt

Csak én látom úgy, hogy a szolgáltatók karácsony előtt drágítanak?

Maine coon

(#7) djculture


djculture
félisten

Harácsonyi akciók, idén a télapó havidíjért fogja adni az ajándékot.. ;]

(#8) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ilyenkor elmegy a kedvem az egész hányadék magyar telefonszolgáltatóktól.

Komolyan ki kellene rakni a bolt elé ezt a táblázatot embernagyságban, hogy mindenki lássa mit is jelent a telenornál a 20 évesek vagyunk kampány. Ütném aki ezt kitalálta. Ami 0 ft volt felvitték 20 ra :D

Ezen kívül mindenhol emelték az árakat :D

YNWA

(#9) haris


haris
őstag

Valaki szólhatna nekik, hogy most karácsony jön, nem április 1.

(#10) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Jobb így a lista, tényleg átláthatóbb hogy egyes készülékeknek hogyan változott az ára.

(#11) M3oH


M3oH
addikt

Akció??? Nevetséges áron adják a telefonokat a szolgáltatók.

(#12) hdanit610 válasza Lacus_84 (#10) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Igen, csak túl sok a + xx.000, de ez nem Rusi hibája. :(

(#13) saelin


saelin
veterán

Ez nevetséges! Álljanak a fejük tetejére...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

LOL, a nagy akcioba nem fognak anyagilag beleroppanni ugy latom. :D
S3 meg mindig kaphato, soha nem fut ki.

(#15) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Bohózat....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#16) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hibátlanok, hogy képesek egy akciót úgy levezényelni mintha csökkentek volna az árak. :)

(#17) B1T3


B1T3
addikt

Érdekesen értelmezik az akció fogalmát. Decemberben, ha már tényleg igen közel lesz a karácsony, hátha lesz valódi is.

(#18) kurtuzov válasza B1T3 (#17) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Mindenesetre sokkal áttekinthetőbb nekem így az akciófigyelő.
Nem tudom mennyire kell ennek megjelenésével a szolgáltatókkal is egyeztetni, de örülök, hogy a jobb átláthatóság felé mozdulunk el.
A feltörekvő kínai márkák online értékesítése szerintem csúnyán be fog tenni a szolgáltatói készülék értékesítésnek.

(#19) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Biztos hogy jók az adatok? Mostanában nézegetem a telefonokat és drágábbak voltak korábban mint most. A Lumia 735-ös telefon All in M 2 éves csomaggal 38 ezer volt boltan netem meg 32. Most 24 ezer. Akkor miért lett +8 ezer?

(#20) sefan67


sefan67
aktív tag

Pedig azt hittem, hogy kártyásan lett 20 forint az összes mobil. ;]

(#21) gtasystem


gtasystem
őstag

unortodox akció.. ;]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#22) Rusi válasza #65388800 (#19) üzenetére


Rusi
senior tag

A megoldás ott van, hogy az All-In M csomag "S" tarifakategóriás eredetileg, azonban a mostani akcióban átmenetileg átkerült eggyel magasabb, M kategóriába, és ugyanez történt az All-In S (XS->S) és Start (2XS->XS) csomagokkal is. Ezt egyébként a hírben is lehoztam. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#23) #65388800 válasza Rusi (#22) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen olvastam :D Csak így aki végigfutja mint ahogy olvastam a hozzászólásokban is azt látja mindenki hogy drágább lett a telefon :D Miközben olcsóbb lett ugyan azzal a tarifacsomaggal. Így igazából a Lumia 735 All in M csomagban 2 évre 14 ezer forinttal csökkent az ára, de mivel magasabb kategóriába került a csomag így ahhoz képest emelkedett 8 ezer forintot, de mégis a vásárló 14 ezerrel olcsóbban viheti haza. :D Szóval a plusz pár ezer nem is plusz hanem mínusz :D Nekem így sikerült kihozni. :D

(#24) Rusi válasza #65388800 (#23) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, ez némileg megkavarja a dolgokat, de alapvetően a lényeg, hogy pl. XY telefon S, meg M, meg L kategóriában is drágább lett, de ha valaki az említett három tarifával (Start, All-In S és All-In M) veszi meg (új vagy meglévő is), akkor most eggyel magasabb árkategóriával (ergo alacsonyabb árral) kapja meg a telefont.

Az viszont fontos, hogy ez NEM jelenti azt, hogy pl. egy All-In M csomaggal M-es tarifahűséget is köt hozzá! Csak az ár tekintetében tették át a csomagokat, a tarifahűség az eredeti kategóriára vonatkozik!

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#25) ClioRS válasza Rusi (#24) üzenetére


ClioRS
őstag

Tiszta, átlátható és érthető lépés... :DDD

(#26) Agrippa22


Agrippa22
tag

Vicces, két hónapja - pont a drágítás előtt - olcsóbban vettem meg a Z1C-t. (Főleg, hogy szomszéd mondta, hogy azért vár a telefoncserével, mert mondták neki hogy jönnek az akciók karácsonykor :DD )

Az viszont már kevésbbé vicces, hogy bekerült a kínálatukba az Iphone 5-ös szériája, amit ha elárultak volna, amikor rákérdeztem, várok a telefoncserével. :W

[ Szerkesztve ]

(#27) Rusi válasza Agrippa22 (#26) üzenetére


Rusi
senior tag

Mikor kérdeztél rá? Azért fontos ez, mert korábban ugye az 5s már kapható volt (ahogy korábban a sima 5 és a 4S is), csak nem volt kommunikálva sehol és kb. mindenhol csak rendelésre lehetett kapni. Most ugye október 31-én bejött az iPhone 6 és vele együtt immár "hivatalosan" (értsd, közvetlenül az Apple-től, kártyafüggősen) bekerült az árlistába (és készletre is) az iPhone 5s (aminek az ára is egész szépen lement) és az iPhone 5c is. Az előbbiből továbbra is csak a 16 gigás változat kapható, de most már mindhárom színben, az 5c pedig 8 gigás verzióban és ötféle színben (fekete még nincs, sárga, zöld, kék, pink és fehér van).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Agrippa22 válasza Rusi (#27) üzenetére


Agrippa22
tag

Szeptember végén. Akkor már bőven tudható volt, hogy jön a 6-os (mondjuk az nekem drága is lett volna, és nem is tetszik), ezért választottam végül a Z1C-t. (Azt leszámítva, hogy nekem kicsit nagyobb, mint ami kénylemesebb lenne, nincs vele bajom, lényegében csak a mérete miatt vettem volna inkább az 5c-t, mert teljesítményben kb. ugyanazt hozzák, csakna. :) )

(#29) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hol van itt az akció? :U

(#30) Rusi válasza Agrippa22 (#28) üzenetére


Rusi
senior tag

Az oké, hogy a 6-os tudható volt, de egyrészt akkor még nem volt ténylegesen hivatalosan megerősítve, hogy a Telenornál is lesz, illetve az főleg titkolt volt, hogy az 5s és 5c is "hivatalosan" bekerül a listára (az 5s még csak-csak sejthető volt, hogy nem tűnik el, de az 5c-re még én sem számítottam, pedig elsőkézből kapok infókat), főleg egy hónappal megjelenés előtt (az 5s árcsökkenése meg végképp csak az árlistából derült ki).

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) wandorka


wandorka
tag

Jövőhéten lejár a T-s szerződésem, gondoltam, átmegyek Telenorhoz, csak olcsóbb valamivel (úgy 50%-al) a Galaxy S5 L-es tarifacsomaggal, erre most mit látok: két éves L kategóriás előfizetéssel 78 990 Ft (+9 000 Ft). Hát már azért aztán ejnye-bejnye. Szerintem azért emeltek, hogy 1-2 hét múlva újra akciózhassák 5-6ezerrel olcsóbban és még örül is a szerencsétlen, hogy húúú micsoda akcijó. Amúgy meg addig nem váltok amíg nem lesz az eredeti áron. Ja és ha jól tudom semmilyen olyan árfolyammozgás nem történt ami indokolná ezeket az áremeléseket.

(#32) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Nokia 735 már egész jó áron van kártyásan ( 68 )

(#33) M3oH válasza Fancy-boy (#32) üzenetére


M3oH
addikt

De +10eFtért függetlent kapsz, rendes garival. És ez igaz nagyjából az összes készülékre.

(#34) Azie


Azie
őstag

Ha tovább emelik a 930 árát, akkor inkább expansystól veszek 120-ért független 1520-at :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#35) Azie válasza wandorka (#31) üzenetére


Azie
őstag

Igen, 2 héttel ezelőtt volt a telenor áraiban egy "jó" hét, azóta egyre gázabb. :) Enyém is nov23 jár le, a T-s készülékárak... Kb. bárhol olcsóbbak függetlenül a cuccok. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#36) Fancy-boy válasza M3oH (#33) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ez világos, de ha valaki úgyis telenoros, akkor az +10 jól jöhet másra.

(#37) M3oH válasza Fancy-boy (#36) üzenetére


M3oH
addikt

Persze, ez a része is igaz :)

(#38) Ádám16


Ádám16
addikt

Az eddig ingyen elvihető készülékek adott tarifában most már +20 HUF-ért elvihetőek, az összes többi tarifa pedig átlagosan 10k-val nőtt.
Várom a promóciót a kedves szolgáltatótól a televízióban. :R :(((

(#39) DS39 válasza Ádám16 (#38) üzenetére


DS39
nagyúr

én is ezt néztem, karácsonyra még a szifon is drágább lett, hisz eddig nem volt elég drága :D

[ Szerkesztve ]

(#40) csordas11


csordas11
aktív tag

Nem éri meg szolgáltatónál telefont venni.

(#41) ClioRS válasza csordas11 (#40) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez azért nem minden esetben igaz, de általában valóban nem.

(#42) M3oH válasza csordas11 (#40) üzenetére


M3oH
addikt

Azért van rá példa, hogy igen. De, egyre ritkábban és végignézve ezt a listát és a múltkori magentást, ez lesz a trend.

(#43) Ádám16 válasza M3oH (#42) üzenetére


Ádám16
addikt

Ahogy mondod, van rá példa... néha-néha 1-1 különleges akció, és szerencse esetén talán megéri.
Viszont az esetek 90%-ban ezekkel az árakkal elmehetek részemről a búsba.

(#44) atike


atike
nagyúr

Jobban örültem volna Nexus 6-nak karácsonyi akcióban... :)

(#45) HarleyCustom válasza atosan (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jól látod.Náluk vagyok előfizető már X éve.Kb.1hét alatt 10 ezerrel nőtt a felső kat.telók,de az alsó kat.is drágultak.Nevetséges.Majd minden nap nézem és folyamatosan variálnak,viszik feljebb az árakat.Ráadásul elvileg még kedvezményem is van.Vicc!
Ja,nekik lehet karácsony van. 😐

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.