Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Ennél kényelmesebb nem is lehetne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) LLP-11Ker


LLP-11Ker
csendes tag

Központosított szervereken a legerősebb hardverekkel a legújabb játékokon játszani havi előfizetési díjért?
Lassan véget ér a melyik platformon olcsóbb játszani (PC van PS) csata, ha jó lesz az árazása...

(#3) siposz


siposz
aktív tag

Ha tényleg működik, akkor ki fog XBOXot venni?

(#4) traz75 válasza LLP-11Ker (#2) üzenetére


traz75
tag

Soha nem lesz elég jó az árazása...

Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó az irány, illetve a lehetőség, de a TV-k szoftvereinek támogatottságát elnézve inkább vennék egy normális androidos TV boxot, aztán az Play áruházas Xbox app-ot használnám, ha nem lenne a TV is egyből androidos... bár azoknak is kétséges a frissítése.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Polllen válasza traz75 (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igény kérdése. Egy évre nekem az ultimate game pass valami 12-13k, de akció nélkül is 40k... Egy új konzol meg 180k és még nem vettél semmit hozzá. Azért 4 év... Ha elég a kínálat és elfogadod a lagot akkor már most is megéri.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) DjFlanker válasza traz75 (#4) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Miért ne lenne?

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#9) Cooper911 válasza siposz (#3) üzenetére


Cooper911
senior tag

Aki olyan helyen lakik ahol nincsen gyors net.
Aki akkor is szeretne játszani ha nincs net.
Az M$-t pont nem érdekli ki vesz boxot a hardvare nekik csak veszteség.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#10) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Most fizettem elő rá újra, kilróbáltam az androidos xcloudot, engem megvettek. Jöhet TV-re, ez nagy pirospont nekik!

(#11) traz75 válasza #98320896 (#5) üzenetére


traz75
tag

Mert az emberek mindig mindenért kevesebbet akarnak fizetni, tökmindegy mennyi az annyi. :)

Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

(#12) joey04


joey04
titán

Ez jó irány. A következő generációnál talán valós alternatíva lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) genlog válasza siposz (#3) üzenetére


genlog
junior tag

A készülékben nincs is üzlet, csak a játékokban.

(#14) Prof válasza siposz (#3) üzenetére


Prof
addikt

MIcrosfot ahogy eaz elmult 20evben tovabbra is egy szoftver ceg felsosorban. Kb. Leszarjak, hogy a sokszor vesztesegesen par dollar nyereseggel elaadott konzoljukat hanyan veszik amig sokan elofizetnek GAMe passra es veszik jatekokat.
OK nem egy pici nintendo vagy Sony.. akinek a hardvereladas/jatek exkluzivitas a kenyere.

(#15) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Mennyire szabad ezt várni? :F
Mert jól hangzik nagyon, csak kérdés mennyire lesz élvezhető és milyen árban megy majd.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#16) Cadal válasza traz75 (#4) üzenetére


Cadal
őstag

Tényleg, utána is kerestél?
Én tegnap fizettem elő 16 havi Ultimate-re, és bár rendkívül akciósan de 893 Ft-ra jött ki havonta a díja. Mondom ez akciós volt, de havi 1200 Ft.-ért bárki megcsinálhatja. :K

(#17) Holi89 válasza Cadal (#16) üzenetére


Holi89
csendes tag

Azt hogyan?
Sokan írták, hogy okosan meg lehet oldani, de én nem jöttem rá még.

(#18) medica válasza genlog (#13) üzenetére


medica
senior tag

ha ezt meglépik akkor game over a konkurenciának

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#19) Cadal válasza Holi89 (#17) üzenetére


Cadal
őstag

Az aprón vettem - megbízható eladótól - Xbox Live Gold: 12+1 havi - 13 990Ft + erre jött a most akciós (1 + 2 hónap) 300 Ft.-os GPU ami a meglévő live előfizetést upgradeli GPU-ra.

De ha valakinek nem él a 300 Ft.-os első vételi akció, akkor is Xbox Live Gold: 12+1 havi - 13 990Ft + 4190 1 havi GPU. kb. 1300 Ft./hónap. És ebben semmi okosság nincs. Ennyiért meg lehet venni.

(#20) Duree


Duree
veterán

Akkor ez jó nagy seggberúgása a Sonynak.

duree54

(#21) oriic válasza Duree (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem. Az mar viccesebb hogy Ms most hozza el tevekre a stream gaminget, mikozben a Sony par eve letiltotta es kivezette a PS Now teves valtozatat. :D

Live-Die-Respawn

(#22) arty válasza Cadal (#19) üzenetére


arty
veterán

Most még. Hosszabb távon a 4200/hó-val kell számolni, a beetetési szakaszban nyilván nyomják (dotálják) rendesen.A "900 forintos AAA játékok" fenntarthatatlanok.

És azért ez egy eléggé korlátolt menü jelenleg. Aki a tévéjén a gamepass kínálatát kapja CSAK, hát sajnálom érte, rengeteg jó játékot kihagy. Plusz, időre kell letolnia sok játékot, nincs lehetőség ujrajátszani, még elmerülni benne, patikamérlegen jön a "következő adag", elédteszik, zabáld :D Arról nem beszélve, hogy ha a modell elterjed, miféle játékok jönnek majd... (a modellre szabott szemét esete :( ). Lásd még free to play szenny-hegy mobilon.

Játszod, amit épp engednek, amikor épp engednek. Szerintem ez borzalmas jövő (álá netflix).
Amikor ilyen híreket olvasok, drukkolok a sonynak... (pedig őket is rühellem, inkompetens banda).

#18 medica hátpersze :D kb mint eddig... (mindenféle összehasonlításban gyalázza az ms játékrészlegét a sony/nintendo)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23) Polllen válasza oriic (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem a Sony anno nem akarta széles körben propagálni a now-t. Elindították, ment a teszt, de ilyen nice to have kategóriában.

MS meg elkezdte ebbe önteni a pénzt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) VTom válasza oriic (#21) üzenetére


VTom
veterán

A Sony megvárja, amíg kitapossák előtte az utat. Ha beszáll majd a stream bizniszbe, ugyanúgy lesz egy masszív játékosbázisa, a minőségi játékoknak köszönhetően.
Addig nekik tökéletes a jelenlegi modell.
Meg nekem is :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#25) Baltazár123 válasza VTom (#24) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Várhatóan az MS infrastruktúráját fogja használni, bár a részletek még kérdésesek. Az MS cloudja konzolokon fut jelenleg, nem valami nagy gépen, ami emulál. A jövőben ez megváltozhat.

(#26) martonx


martonx
veterán

És vajon egy TV-hez is lehet majd sok kontrollert kötni?

Én kérek elnézést!

(#27) Tomix24


Tomix24
addikt

[link] 300Ft ma pl a 3 hónap ultimate előfizu.

Csak kell csinálni egy microsoft profilt, és akár mobilon is lehet bluetooth-osan kapcsolva egy Xbox joy-al Forza 4-el játszani...

[ Szerkesztve ]

(#28) Sn00k


Sn00k
veterán

szuper varos :D

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#29) Duree válasza oriic (#21) üzenetére


Duree
veterán

Meg látjuk mit takar majd ez a szolgáltatás pontosan.

duree54

(#30) hombre[EU] válasza Polllen (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csakhogy a gamepass egy veszteséges modell...azért van,hogy behúzzon az xbox rendszerbe és tōlük vásárold a kodot meg a fifát és ott költsd a pénzed mtx-ekre.
hogyan lesz a streaming (farmok kiépítése,karbantartása,fejlesztése) annál jobb opció,mint legyártani a hardwaret és nyereséggel árulni?

Life, Uh, Finds A Way

(#31) Polllen válasza hombre[EU] (#30) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem az én kompetenciám, de kizártnak tartom, hogy az ms felfuttat egy olyan szolgáltatást, ahol nem látják, hogyan fogja ez megérni nekik. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32) hombre[EU] válasza Polllen (#31) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen,még sosem történt ilyen :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#33) Polllen válasza hombre[EU] (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az hogy nem jön be a tervük, meg az hogy nincs tervük hatalmas különbség.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34) Yodafon válasza Cadal (#19) üzenetére


Yodafon
senior tag

uhh es milyen GPU-t kaptal? RTX 3080 vagy RX 6800 XT-t? :Y
Csak azert kerdezem mert en is akarok mar uj GPUt venni es ez egy tok kiraly ajanlatnak tunik! :Y

I'm gangsta!

(#35) oriic válasza Yodafon (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minek neked a grafikus kártya központi vezérlő egysége? ;] Az csak a VGA egy része. :))

Live-Die-Respawn

(#36) Yodafon válasza oriic (#35) üzenetére


Yodafon
senior tag

Ki akarom cserelni a GTX 460-asomet egy ujabbra :V
Sokat fogyaszt a Fermi :O :(

I'm gangsta!

(#37) martonx válasza Yodafon (#36) üzenetére


martonx
veterán

460-as? Cseréld egy 750Ti-ra :D ;]

Én kérek elnézést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.