Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ekkora öngól után várható volt.

Megyen!

(#2) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Egyrészt jó, hogy meglépik ezt, ahelyett, hogy egy félkész valamivel égetnék magukat még jobban. Másrészt meg milyen konzol indulás lesz ez? Lesz egyáltalán valami exklúzív launchkor vagy a jelenlegi játékok 4K@60/120FPS patch-eitől várják a megváltást?

(#3) sasa134


sasa134
addikt

Pár hete amikor a bemutató volt, akkor még kész volt? mekkora kamu már a MS.... Simán behátráltak a játékosok haragja elől, mert a amit mutattak, az nemhogy nextgen nem volt, de még a current-genen is max átlagos. Megpróbálták azt letolni a játékosok torkán de nem ment. Ez több, mint kínos, ez szánalmas is.

Avanti Roma

(#4) CptAdamica válasza Hunpriest (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

MS részéről nem sok minden lesz, talán a Sony még bedobhat már nyitócímet. Ez a generáció váltás először kb olyanoknak fog szólni, mint én. Nem volt eddig PS-em, most lesz, kijátszom addig az eddigi nagy címeket, amíg jönnek a nextgen játékok.

Megyen!

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Erről a szerencsétlen Halo-ról még hány rókabőrt fognak lehúzni? Igazán előrukkolhatna az MS valami egyedi cimmel.

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"..but, l think it look great." - Aaron Greenberg
[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Giovan! válasza BoneDragon (#5) üzenetére


Giovan!
addikt

Elég nagy a Halo univerzum ahhoz, hogy ne csak rókabőrökre fussa belőle, de az tény, a 343 elég óvatosan nyúl a lore-hoz, inkább a biztosra mennek.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) Hopkins95 válasza sasa134 (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 mekkora gáz már a Microsoft :D Múltkor milyen nagy dirrel-durral bemutatták, most meg bejelentik, hogy késik. Én már akkor megmondtam, hogy ennek még több idő kell, gondoltam is magamban, minek kellett ezt így demózni...ráadásul egy nyitócím, amivel az új konzolt is promózzák. De már megszoktuk, Microsoft, mi így szeretünk. :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) duracell89


duracell89
senior tag

Microsoft mintha direkt bukni akarná ezt a generációt is. :Y

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Úgy jártak mint a Crysis remasterrel a CryTek. Rájöttek, hogy ennyire gyengusz grafikával nem kéne kiadni day0 egy system seller játékot...

[ Szerkesztve ]

"It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) arpi6k


arpi6k
addikt

Semmi meglepetés nincs ebben. A konkurencia jelen játékaihoz képest is megmosolyogtató volt amit a bemutatón láttunk.

Intel & ATI

(#12) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

jó döntés, de a covid itt gyenge kifogás...a kreatív vezetō lelépése és a félresikerült engine az igazi oka, nem az idei home office...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#13) Def26 válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


Def26
félisten

"kreatív vezetō lelépése"

honnan lépett le?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) hombre[EU] válasza Def26 (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a 343-tól
vagy csak nyelvtan nácit játszunk ? :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#15) Def26 válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


Def26
félisten

csak meglepődtem. :))

"nyelvtan nácit játszunk": nem. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) hombre[EU] válasza Def26 (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ok :) ja, a projekt közepén Longo elment(vagy elküldték) [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Bluverkill


Bluverkill
tag

ohh értem én te tudod hogy félre sikerült az engine :K

(#18) #68878336


#68878336
törölt tag

Pont az merült fel bennem már évekkel ezelött,hogy az új Halo rész is mindig jönni fog majd mint a Call of Duty,és már nem lesz az mint ami miatt szerettük... :(

(#19) Giovan! válasza #68878336 (#18) üzenetére


Giovan!
addikt

Nos emiatt nem kell aggódnod, elvileg az Infinite-tel hosszútávra terveznek, bár remélhetőleg a név azért nem erre vonatkozik :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#20) Wesder válasza .LnB (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted mit kellett volna mondania? Te sem vagy hülye és rugatod ki magad. :N

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt a mondatot még a "but" előtt be kellett volna fejezni. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.