Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Remek hír! Főleg most, hogy a felhasználók már jól bevásároltak a jelenlegi szériából! És a raktárakban porosodó több tonna termékkel mi lesz? Az majd megy az e-bontóba?

Ja várjunk, ez nem az a hír!

A megjelenés (előtt) óta nekem az alzán be van állítva a raktárfigyelő a két Rog Strix 3070-re.
Még egyszer sem kaptam e-mailt, hogy itt van haver, gyere vegyed-vigyed. Vagy ha igen, nagyon elkavartam. Az 5800X-re is be volt állítva, arra jött is e-mail és meg is tudtam venni. Én meg értek mindent, értem a termelési nehézségeket, értem az üzleti részét, az árfolyamokat, de akkor is annyit tudok mondani, hogy kapják be. Ja, nem csak az Asus, a többiek is, akik magukénak érzik eme lehetőséget!

#27 Linem

Sajnos teljesen igazad van! És nem is az a baj, hogy megveszik a pénzes aranyifijak, hanem, hogy azok is, akik igazából nem engedhetnék meg maguknak. És nem csak ezt, bármit. Volt olyan kollégám, akinek hó végén már gondot okozott egy reggelit megvenni, de bement a telefonszolgáltatójához és kihozott egy aktuális ájfont. És mondta, hogy milyen jól járt, mert ingyen beszél. És mennyit fizetsz kérdeztem? Válasz, havi 20 ezer 24 hónapon át. Mondtam az kurva jó, hogy 20 ezerért ingyen beszélsz, mert én nem beszélek ingyen és havi kb. 5-ezret fizetek max. és ha vesszük a 15 ezres különbözetet, akkor 2 év alatt 360 ezerért veszel egy 200 ezres telefont. Jó buli.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.