Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Jó felhozatal. :K

May the Force be with you!

(#2) #20411392


#20411392
törölt tag

Az nba és az erica is olyan, amiért pénzt nem adnék, de mindkettőről hallottam jókat. Szóval ez igencsak jó hónap. Ezt szeretem a ps+ban és a gwg-ben is.

Ha olyat adnának, ami érdekel, akkor semmit se húznék be, mert már úgyis megvettem őket addigra.

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Éreztem én hogy nem szabd megvennem a régebbi TR részeket PS4-re :D Az NBA meg hab a tortán.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

A tomb az elvágta magát a reboot első részénél szóval az ingyen se kell, az nba az sport szóval kilőve, de egy cseppet sem panaszkodok hanem az erica-nak örülök.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) lmno válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


lmno
őstag

Pedig ez a legjobb rész a 3 új közül. Sőt talán az összes TR közül.

(#6) konikan válasza Raysen623 (#3) üzenetére


konikan
aktív tag

Pont tegnap vagy tegnap előtt nézegettem Steamen, de így a Steames verzió még mindig jobb, csak ezért nem ruháznék be rá.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#7) hunluki válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


hunluki
senior tag

Nekem meg ez hozta újra elő a szériát. Utoljára a (classic) második résszel játszottam, a többit kipróbáltam de nem dobtam hátast. Ellenben a reboot óta az összes rész megvan és imádom. Igaz a mostani ingyenest már pár éve kivégeztem PC-n (steam salen volt valami 2k körül), rise tök jó volt és élveztem minden percét, shadow-al pedig még idő híjján adós vagyok magamnak de kb felénél járok.

NBA mehh, nem igazán érdekelnek a sportjátékok de kollégák közül sokan tolják, lehet így majd becsattanok hozzájuk ha úgy alakul. Erica-t pedig nézegettem egy darabig de aztán valahogy kiment a fejemből, viszont most ár/érték arányban verhetetlen lesz :D

(#8) Kvelstadt válasza lmno (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj én nem kisérletezek. Ha az első nem adta nem kóstolom meg a többit. Főleg hogy a 3rész egy kerek egész, és akkor már mindet érdemes lenne játszani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) RetroFighter


RetroFighter
tag

Hmm, lehet ideje lenne megtanulni a virtuális kosarazást :K

(#10) saelin válasza RetroFighter (#9) üzenetére


saelin
veterán

[youtube]

Én a karrier mód miatt biztos elkezdem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Bazd nemrég vettem meg az nba-t. Még jó,hogy csak kb 2000 volt :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.