Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem, nem érdekes. A megvehető portrék és keretek, hátterek újak, a leárazás ugyan az mint nyáron. Ahogy láttam szinte semmivel sem olcsóbb.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) oriic válasza errorcode06 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerint a Valve már nem is foglalkozik Sale árakkal rendesen? Csodás... :D

Live-Die-Respawn

(#3) errorcode06 válasza oriic (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

Kb ez volt tavasszal meg nyáron is. Van 1-2 olcsóbb cím, de ezek is inkább azért, mert már több mint 1 éve jelentek meg. Borderlands 3, metro exodus pl.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) VágniValó válasza errorcode06 (#1) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez szokott lenni, de most pár gammánál tényleg van kedvezmény. Pl.:
Death Stranding: 30 euró
AC - Odyssey: sima 18 deluxe 18,7 euró
SW Jedi Fallen Order: 24 euró
Resident Evil 3: 20 euró

Elmegy, de idén már nem veszek semmit :P

Szerk.: +1 Mortal Kombat XI: 15 euró

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) hunluki


hunluki
senior tag

Én eljutottam oda hogy kb 2-3 játék van amire azt mondanám hogy talán, de igazából hanyagolható, a többi kb lázba se hoz.

Konkrétan a CP-t és a Valhallát szeretném végigjátszani az elkövetkezendő pár évben, plusz a backlog ami ugye kb végtelen és nem kedv, hanem inkább idő hiányában :D

Lehet csak én öregszem de egyre sivárabb a játékfelhozatal, tisztelet a kivételeknek.
Mármint félreértés ne essék, rengeteg jó játék van, de ha úgy vagy vele hogy kevesebb időt tudsz rászánni akkor inkább csemegézel a jobb fajtából mintsem rámenj több középszerűre.

Nálam most PS-en a tsushima arat, PC-n pedig a cities skylines. Kb ebbe a kettőbe megy az időm hangulattól függően, pedig itt figyel egy 375 játékos steam könyvtár is a háttérben. Na jó, néha befigyel egy kis x-com is :)

(#6) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Akkor CS:GO 3 hónapra megint delete.... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez a borító kép megunhatatlan! :D

Megyen!

(#8) Z10N


Z10N
veterán

Oszi? Jovohten mar tel van :D Egy honap mulva meg karacsony. Sot a helyzetre valo tekintettel sok helyen mar ket hete kiraktak a diszeket.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) janeszgol válasza errorcode06 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Amúgy tényleg. A kívánság listámon lévő játékokat pontosan ugyan arra az árra árazzák le, mint tavasszal... vagy mint tavaly ilyenkor. Gáz.
1-2 RPG-t vettem, meg Xboxra is. Ennyi, semmi komoly vásárlási láz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) hunluki


hunluki
senior tag

Igaz nem steam de PC/box. Gears 5 3370 jómagyar forintért zsákolható MS store-ból.
Ugyanitt van Forza 4 ulti is 14.845-ért ami soknak hangzik, de ha játszottál már vele akkor tudod hogy megéri, ennyi pénzért hosszú hónapokon át remekül fogsz szórakozni vele.

(#11) GreatL válasza hunluki (#10) üzenetére


GreatL
őstag

A Forzát vitatnám... már ha a Forza Horizon 4-ről írsz és nem a Forza Motorsport 4-ről. 230 Ft-ért játszottam vele de azt is sokallottam a hülyéskedésért.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) hunluki válasza GreatL (#11) üzenetére


hunluki
senior tag

Kinek a pap, kinek a paplan :) Én az elmúlt pár évben kipróbáltam jó pár autós játékot (GT Sport, need for speed-ek, project cars, asetto meg még egy raklap másik), de valahogy nekem a FH4 volt ami telibetrafált.

Árkád, de kellőképpen nehéz ha felhúzod az avadrivatarokat, open word, lehet csak úgy baromkodni, táblákat keresgélni, az online része remek móka, lehet boxos haverokkal tolni úgy hogy én PC-n nyomom.

Szóval ízlés kérdése, nekem nagyon betalált, de tény hogy nem egy HC szimulátor, ha inkább azokat szereted akkor valóban nem a te világod.

(#13) VágniValó válasza hunluki (#10) üzenetére


VágniValó
addikt

Ennyiért behúzós köszi! Majd egyszer kipróbálom :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) Felesbandi válasza GreatL (#11) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En es haverom forditva voltunk vele. Gamepassban toltuk a Horizon 4-et es nagyon tetszett. Amikor a Motorsport bekerult a gamepassba, nagyon nagy lelkesedessel vagtunk neki. Par napra ra toroltuk a rakba es most megvettuk a Horizon 4 Ultimate Editiont. :D

Nyilvan egyikunk se hardcore verseny jatekos. Mindket Forza mas retegnek szol.

(#15) flexxx2


flexxx2
őstag

ARK-ot meg is vettem, igaz epicről, 25k helyett 6k sokkal barátibb ár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.