Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ezek ne mtúl erőteljes produktumok, de lassan a gamepass ultimate mellett kb. nem sok újdonsággal tudnak kecsegtetni. :R

(#2) Bilux


Bilux
veterán

Tipikus nesze semmi fogd meg jól, de hát nem is ezért van előfizetése az embernek :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3) misaj


misaj
csendes tag

Hulye kérdés, de kell itt valamit csinálni hogy ezeket meg is kapjam, vagy automatice hozzáadódnak a cuccaimhoz? :D egy ideje van gamepass ultimate-em amiben elvileg a gold is benne van, de valahogy nem vettem eszre hogy a "my games" vagy akárhol ezek megjelennenek, max ha belepek a goldos app-ba

(#4) Bilux válasza misaj (#3) üzenetére


Bilux
veterán

Szerintem le kell tölteni egyszer

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5) Bako83 válasza misaj (#3) üzenetére


Bako83
csendes tag

A boxon van egy Xbox live gold hub, azon belül lesznek felsorolva az aktuális ingyenes játékok. Ezeket ezen a linken keresztül "meg kell vásárolni" nulla pénzért. Akkor kerül csak a birtokolt játékok közé.

(#6) Rodi 4.80 válasza misaj (#3) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

"Meg kell vásárolnod" ingyen, akkor lesz a tiéd. Én úgy szoktam hogy nyomok egy "Install"-t a Store-ban, aztán megállítom, felszabadítom az előre lefoglalt tárhelyet a konzolon (!), ott is van a játék a sajátok között.

(#7) misaj


misaj
csendes tag

Szuper, köszönöm mindenkinek, úgy néz ki par játékot bennhagytam az utobbi honapokban :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.