Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nxswitch


nxswitch
senior tag

+ a PS Plus Collection-be bekerült 2 játék:

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

[ Szerkesztve ]

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bugsnax!!! Legalább nekünk is lesz egy Halo Infinite grafikájú játékunk! ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Shadow of War-ral szemezgetek már egy ideje, ennek most örülök :)

(#4) hombre[EU] válasza nxswitch (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és Royal lett a FFXV

Life, Uh, Finds A Way

(#5) hunluki válasza hogabesz (#3) üzenetére


hunluki
senior tag

Zseniálisan jó játék, főleg ha ráérzel. Nekem a vége már kicsit a foglalósdi rész miatt annyira nem tetszett, de nagyon szórakoztatóak az orkok szövegei, főleg ha gyengíted őket. Végén már totál retardba nyomják :D

(#6) hogabesz válasza hunluki (#5) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nekem a területfoglalás se lesz gond, vagyok annyira monotonitástűrő. Az előző rész nagyon tetszett, most inkább az időhiány miatt hezitáltam, de már nem fogok, hogy ráerősítettél :)

(#7) Ctrl+Alt~Del válasza hunluki (#5) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Annak idején nem kedveltem annyira az elso részt, tartok tole, hogy ez is olyan repetitiv.

W | W | H | W | W | W | H

(#8) hunluki válasza hogabesz (#6) üzenetére


hunluki
senior tag

Akkor hajrá, mehetnek a kiegek is :D
#7 kis dózisban kell, én úgy toltam végig hogy 2-3 naponta toltam vele néhány küldit aztán pihi. Ugyanzt csinálom az AC játékokkal is :)
Amúgy piszok látványos tud lenni, fantasy neo életérzés :D

(#9) Persie12 válasza hunluki (#8) üzenetére


Persie12
aktív tag

Elég drága felfrissíteni definitive-re ahogy elnéztem. :(((

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#10) noblem1983 válasza Persie12 (#9) üzenetére


noblem1983
senior tag

Shadow of War még nekem is kimaradt eddig . Amúgy az Expansion Pass volt már 3100 Ft is akciósan

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#11) sasa134 válasza .LnB (#2) üzenetére


sasa134
addikt

Huuez degetz... :DDD :DDD

Avanti Roma

(#12) hunluki válasza Persie12 (#9) üzenetére


hunluki
senior tag

Általában erre megy kis a ps plus, megkapod az alapjátékot aztán veheted a kiegeket.
Elsőre ki kell végezni az alapjátékot aztán eldöntöd hogy megéri-e a felár, szvsz az alapjáték is egészen hosszú, ha meg nagyon tetszik vársz egy akciót és akkor olcsón fel lehet húzni.

(#13) markknight


markknight
veterán

Felesleges már most PS5 exkluzív játékokkal bombázni a plust, mivel nem tudtak eleget gyártani a konzolból. Vagy van aki a PS plus játékok miatt vesz új konzolt? De hiába, a marketing erősebb mindennél.

[ Szerkesztve ]

(#14) AxBattler


AxBattler
félisten

Bugsnax nem fog jönni PS4-re? A grafikája kb. az a szint... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#15) Hunpriest válasza AxBattler (#14) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Kell az ütős exkluzív launchra! ;]

(#16) AxBattler válasza Hunpriest (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Az. Ütős. Mint a Miles Morales, meg a Demon Souls Remake. :U

Szerk.: Egyébként az igazi kérdés, hogy a Fall Guys miért csak PS-re jött? :F :(((
Egyelőre.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) Persie12 válasza hunluki (#12) üzenetére


Persie12
aktív tag

Én szeretek úgy játszani hogy megvan már startkor az összes kieg bizonyos játékoknál. Ezért is örültem volna ha olcsóbb az upgrade. Mondjuk van még pár játék a könyvtárban, szóval tudom pihentetni. Csak arra gondoltam hogy a Cyberpunkig kibekkelem ezzel talán, amennyi időm van mostanában játszani.Kerestem amúgy lemezes példányban és az az érdekes hogy újonnan sehol sem találtam, csak xboxra. Használtba is ritka gyöngyszem ahogy elnéztem.
Ja és még egy, érdemes lenne amúgy megvenni az upgradet, vagy csak ilyen himi humi dolgok vannak benne amik nem adnak hozzá a sztorihoz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#18) hunluki válasza Persie12 (#17) üzenetére


hunluki
senior tag

Érthető, én is így szeretek belekezdeni hogy fullos :) Így tettem SoW-nál is, egyből a definitivet vettem, szóval igazából nem is nagyon tudom hogy mi pontosan a kieg tartalom. Viszont gugli ezt a redditet dobta, itt azt írják hogy season passal jársz talán a legjobban, de olvasd át és dönts saját belátásod szerint.

(#19) Ctrl+Alt~Del válasza noblem1983 (#10) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Az egesz korrekt ar.

W | W | H | W | W | W | H

(#20) Persie12 válasza hunluki (#18) üzenetére


Persie12
aktív tag

Köszi a választ, lehet hogy várok egy kicsit hátha lesz rá valami akció és akkor majd belevágok a kalandba. Az előző része is nagyon megfogott a játéknak, úgyhogy mindenképp ki kell pörgessem ezt is.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#21) Persie12 válasza noblem1983 (#10) üzenetére


Persie12
aktív tag

Na, most is van valami akció, 3.497 Ft november 21.-ig. :C

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#22) bozont


bozont
veterán

Ezt a Bugsnax-et csak akkor lehet behúzni, ha van már PS5 a tulajdonomban? Csak mert azt nem látom a listában.

mod.: Mondjuk megnézve róla egy videót, ez annyira már nem is zavar. :U

[ Szerkesztve ]

(#23) AxBattler válasza bozont (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

Gondolom PS5 launch után kerül fel az is a webshop-ba, utána mehet a könyvtáradba.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.