Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

4-700fokos hevítés: nem tudom, de csak én vagyok szkeptikus az ilyen kütyük élettartamával kapcsolatban? Ez nem gőzmozdony, ahol pár mm torzulás belefér, vagy 2.vh-s repülőgépmotor, amiben szintén nem katasztrófa, ha pár tizedmm-t "alakulnak a dolgok", itt 1mm2-en kb 2Gbit foglal helyet, azaz 1bit tárolásához 500 négyzet-nanométer kell. Az új technológia komoly rizikó, amennyi késést láttunk már az IT-iparban, én erősen kételkedem ebben a görbében. Ráadásul nem csak a technológia tudja késleltetni a fejlődést, hanem a tiszta verseny hiánya, ha véletlen valamelyik winyógyártó kiesne vagy elkezdenének kartellezni. (v csak simán nem dobják piacra a technológiát mielőtt a másik piacra dobja, így is éveket lehet ellavírozni)

Illetve arra lennék még kíváncsi, hogy az új csodákat is tudják-e majd 8 tányérral szerelni, mint a mai 12-14terás winyókat?

#2: backup. Ez 2terás winykónál is így volt, és a 48-asoknál is így lesz. Tudomásul kell venni, hogy a pótolhatatlan/nehezen pótolható adatok tárhelyszükségletének minimum a dupláját kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.