Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renok


Renok
senior tag

Váó. :Y
Call of Duty: Modern Warfare Remastered!
Muszáj lesz megtanulnom FPS-ben lőni PS4-en. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) rottenbull


rottenbull
senior tag

Szep, igy tovabb.

(#3) b.


b.
félisten

nagyon jó címek ! :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) .LnB válasza b. (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi van Béjby? Eladtad a ps-t? Alig látlak a topikban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Def26


Def26
félisten

hónapról hónapra odaver a ps. Ismét csak irigykedve és tátott szájjal lesem miket dob a sony.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) Carlos Padre válasza Def26 (#5) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez nem verseny.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7) Logen88


Logen88
aktív tag

Imádom amikor ilyen címeket adnak, baromira megéri a PS Plus szerintem. Legalább ez is meglesz. :C :R

The Last of Us is a masterpiece.

(#8) b. válasza .LnB (#4) üzenetére


b.
félisten

megvan , csak a COD tudod :DDD
De már meguntam , most visszatértem, nekifeküdtem a Lost legacy-nak éppen tegnap, meg befejeztem a Detroit 2. végigjátszását.. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az mit jelent, hogy már PS3 meg Vita nincs? Azokra van külön előfizetés vagy azokra már nem jön ki Plus-os free játék?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10) WaG_Gaming válasza l.skywalker (#9) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Az utóbbi.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#11) oriic válasza l.skywalker (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még tavaly jelezte a Sony, hogy idén márciustól nem kapnak a PS3 és PS Vita tulajok extra játékokat. A szolgáltatás természetesen továbbra is él ezeken a platformokon is.

Live-Die-Respawn

(#12) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez nagyon durva jó hónap.COD anno megvolt lemezen, de így megint végigjátszom.
A Witnessről PCn ódákat zengenek.

(#13) mandin


mandin
senior tag

Akkor újra nekifutok már csak a Pripyat rész miatt :C

(#14) l.skywalker válasza mandin (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

Király a profilképed :D :Y :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) hunluki


hunluki
senior tag

És megint csak gyűlik a backlogom... valaki találja már fel a 72 órás napot pls...

(#16) l.skywalker válasza hunluki (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nyugdíjnak hívják. Én már arra gyűjtök :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) .LnB válasza hunluki (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs a 24 órával baj, csak aludni is kell...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) l.skywalker válasza .LnB (#17) üzenetére


l.skywalker
félisten

https://index.hu/tudomany/til/2015/04/28/miutan_fejbe_lottek_soha_nem_aludt_el/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) hunluki válasza l.skywalker (#16) üzenetére


hunluki
senior tag

Csak a steam könyvtáramba van még kb másfél nyugdíjnyi tartalék :D

És akkor fél év alatt PS-re sikerült beszerezni ilyen rövidke címeket hogy dragon age inquisition, ott a red dead 2, nathan drake trilogy plusz a 4, crash remaster, most ugye hozzácsapódott a cod remaster (amúgy ez időben kb mennyi?) meg a witness is amibe szintén nem kevés órát bele lehet pörgetni. Combos :D

(#20) Woodslave válasza hunluki (#19) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hálisten emlékeim szerint a COD elég rövid. Mondjuk lehet kontrollerrel hosszabb lesz ;] :D

off ide de ma is aludtam kb 3 órát a qrva dark souls 3 miatt (már ha az alvás hogy a fejemben megy tovább a játék) :Y Valami szabályt ki kell találnom

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21) hunluki válasza Woodslave (#20) üzenetére


hunluki
senior tag

Én anno witcher 3-al voltam így... najó, még csak egy küldit, korán van még, alig fél10... miaf... csicseregnek a madarak... jön fel a nap... óóóóbaszki.

(#22) l.skywalker válasza hunluki (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van olyan ismerősöm, aki megteheti, hogy nem dolgozik, hanem játszik kvázi tényleg egész nap. Hidd el, akkor amikor eltelik így 1-2 hónap, akkor rájössz, hogy még ez is kevés :D

Ezek az ismerőseim remegve várják az új kiadásokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23) mandin válasza l.skywalker (#14) üzenetére


mandin
senior tag

:))

(#24) adalbert1 válasza l.skywalker (#22) üzenetére


adalbert1
veterán

Igazából akkor örülhet is az ember, ha kevés ideje van játszani, mert legalább olcsón megússza a dolgot (nekem Nintendo címeken kívül alig van olyan játék az elmúlt pár évből, amit teljes áron vásároltam volna, általában megvárom a nagyobb leárazásokat, de még így is nagyon nagy backlogom van).

A MW Remasterednek örülök, igaz Xbox-ra már megvan, de így attól megválhatok majd :)

(#25) l.skywalker válasza adalbert1 (#24) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is talán az elmúlt években a Destiny 2-t vettem meg teljes áron. Egy évem rá is ment :|

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26) Dvix


Dvix
senior tag

jó címek, bár nem igazán tudok FPS-t játszani PS-en kontrollerrel :B

(#27) oriic válasza Dvix (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyakorlat teszi a mestert. Ilyen free (Ok tudom nem free, mert fizeted a díjat) FPS-ekkel lehet a legjobban gyakorolni. Belövöd legkönnyebb fokozatra a sztorit és durr bele. Hajrá! :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.