Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Steep bökte a csőröm, de sose vettem rá magam a vásárlásra. Szóval kezdésnek ez kapóra is jön, köszi Sony! :D

Sic Parvis Magna

(#2) saelin válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


saelin
veterán

Pont erre gondoltam én is, hogy elbohóckodnék vele, de pénz nem adnék érte... A portal knights viszont számomra ismeretlen. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) #78687232


#78687232
törölt tag

Steep a héten lett megvéve, cdkeys-en olcsó volt boxra. Nekem bejön, a régi Tony Hawk / Dave Mirra mutatványos feelinget simán hozza.

(#4) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Hihetetlen. Mióta előfizettem (3 hónapja) olyan számomra érdektelen játékok vannak, hogy öröm nézni. Az előtt meg minden hónapban volt legalább 1 cím ami tetszett :D

(#5) mandin válasza Baggins86 (#4) üzenetére


mandin
senior tag

Ugyanígy gondolom :D Már vissza se nézem mik voltak.

(#6) Kokzor válasza Baggins86 (#4) üzenetére


Kokzor
aktív tag

3 hónapja én is csak hozzáadogatom a fiókhoz a játékokat, de le se fogom tölteni őket. Ez is most elég érdektelen nekem.

(#7) Raysen623 válasza Baggins86 (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Az év vége lapos eresztés volt az ingyenes játékok tekintetében. Tavasszal voltak jó címek és nyáron. Ez már csak ilyen.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Érdemes kihasználni, mert márciustól már csak 2 játék jár.

A játéknak soha nincs vége.

(#9) adamssss


adamssss
veterán

A steep-nek eszmeletlenul orulok. Pont az a jatek amiert egy petakot nem adnek de igy azonnal beszerzem. Koszi Sony.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) Deck válasza Raysen623 (#7) üzenetére


Deck
titán

Mindnekinek mást jelent a jó cím :)

PS5

(#11) Raysen623 válasza Deck (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez nyílvánvaló és nem vita tárgya. Én csak azt hittem hiányzik neki egy Mafia 3, Destiny 2 szintű AAA kategóriás megoldás. Ezek tényleg nincsenek minden hónapban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) toronyhaz válasza Raysen623 (#11) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Nekem a tripla A játékok ott kezdődnek hogy ,Uncharted , Horizon Z.D. ,Sajnos oda jutott a játékipar, hogy én már csak szinte exkluzívok elé vagyok hajlandó leülni.

(#13) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Az Ázsiai PS Plusban, Steep és Division lesz PS4-re. A Sony nagyon szeretheti az Európai játékosokat....

(#14) saelin válasza Raysen623 (#11) üzenetére


saelin
veterán

A mafia 3 egy rakás trágya. Nem tudom elképzelni hogy annak valaki örült.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Raysen623 válasza saelin (#14) üzenetére


Raysen623
addikt

Hát pedig nálam ütött és még az elején vagyok. Szerintem nagyon jó a hangulata és a történet is kellően jó. Szóval nekem igazi meglepetés volt, azok után amit hallottam róla.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.