Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Path of Exile PS4 megjelenése már ideje volt. Kicsit el lett ez húzva, közben szerintem az egyik legigényesebb F2P játék.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) Xaels válasza l.skywalker (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk igazán fent lehetne már a Store-ban, hogy elő lehessen tölteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Operencia: The Stolen Sun magyar fejlesztés, de a magyar felirat kimaradt belőle...jó nemzetközi piacra szánták, nem is hiányolom pl a szinkront, mert az költséges, de hogy a felirat se ment...

Én sose szólok a magyar felirat hiánya miatt, boldogulok az angollal is, meg sok esetben inkább ne lenne magyar felirat, annyira rossz, de egy magyar játéknál azért ciki.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) l.skywalker válasza mike1334 (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem sohasem hiányzott magyar felirat játék alól.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) mike1334 válasza l.skywalker (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem se, ahogy írtam is, de ez csak egy magyar játék...annyira nem lehetett volna nagy munka magyarul is kiadni. Közben meg jön a S.W.I.N.E. HD kiadás :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) l.skywalker válasza mike1334 (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hány és hány magyar fejlesztésű játék van...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) ldave válasza mike1334 (#3) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom később majd lesz, kis csapat, nem ez volt a fókuszban.

A Slime draws near! Command?

(#8) l.skywalker válasza ldave (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pontosabban: a bevételt nem a hazai piacról álmodták meg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) mike1334 válasza l.skywalker (#6) üzenetére


mike1334
veterán

És ldave

Persze, tudom, de azért mégis rosszul esik kicsit...mekkora élmény volt pl az impérium galaktika 2 vagy a swine magyarul...ilyen se lesz többet :(
Amúgy néztem gameplay videót és majdnem biztos vagyok benne, hogy a szinkronszíneszek magyarok. Külföldivel ki nem mondhatod így az Óperenciát :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) ldave válasza mike1334 (#9) üzenetére


ldave
félisten

Lesz hozzá magyar felirat, ha szinkron hang nem is. Amúgy a játék írója Chris Baker, amerikai szerző, szóval nem az van, hogy magyarról fordítják angolra, hanem pont fordítva kell.

A Slime draws near! Command?

(#11) mike1334 válasza ldave (#10) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor is meg vagyok váródva, na :DDD

Még egy hónapra előfizetek game passés e miatt meg a Vampyre miatt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A Grim Dawn - Forgotten Gods kimaradt a március 27-ei részből ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.