Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem tudok napirendre térni azon, hogy EA Access játékot adnak Gold mellé. De há' ez van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Első kettő már tölthető is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) hhenry válasza l.skywalker (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Miért? :F

(#4) l.skywalker válasza hhenry (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom, ilyen még nem nagyon volt, hogy olyan játékot kínálnak GWG-ben ami másik library-ban havi díj ellenében elérhető. Furcsa.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) hhenry válasza l.skywalker (#4) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem azért lett goldos játék mert egyébként a kutya nem veszi meg

(#6) l.skywalker válasza hhenry (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért ez egy elég specifikus játék és nem egy olyan tömegsportról szól, mint a FIFA. Sokan megveszik, de épp azért van EA Access-ben és Origin Access-ben, mert kevesen veszik. De Gold-ba nekem már felesleges.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) rdt89 válasza l.skywalker (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Lehet hirtelen kellett összedobni ezt is mint a DWG-t és kifutottak az időből, véletlenszerűen meg Major úr erre bökött, majd mondta nem baj a maradék 3 játék majd kárpótol titeket. :DDD :DD

(#8) l.skywalker válasza rdt89 (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Legközelebb kérdezzen meg minket. Olyat bökünk, hogy rögtön nyugdíjba megy a fehér kesztyű :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) rdt89 válasza l.skywalker (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Nem is hiszem, hogy megérné nekik utána egy darabig a Gold. :DD :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.