Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Destiny 2-nek jót tett a költözés... mondjuk én szeretem nagyon, igaz, csakis a sztorit viszem, semmi multi-móka :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Daelion válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Erről az egész 10-es listáról én csak a Destiny 2-t játszottam még amikor a Battle Net alatt volt. :D
Úgyszint csak solo és sztori de a Steam verzióra még nem néztem rá amióta költöztek,accot át vittem elvileg.

(#3) freeknight


freeknight
őstag

Elnézve ezt a listát, egyáltalán nem bántam meg a PS-re költözködést. :)

(#4) Shing válasza freeknight (#3) üzenetére


Shing
őstag

Miért? Mert PS-en nincs a listában lévő Halo, Planet Zoo, Total War: Three Kingdoms, Battalion 1944, Green Hell, Space Engineers? :DDD Nem mintha a PC csak Steam-ből állna, főleg az Epic óta.

(#5) Tüzi

Vr kanojo lol :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#6) freeknight válasza Shing (#4) üzenetére


freeknight
őstag

Ezek a játékok nem igazán érdekelnek engem. Egyetlen címet hiányolok ps-ről, a Forzát.
Igazából csak arra gondoltam, hogy a listában szereplő címek közül egy sem üti meg nálam a mércét, RDR 2-t, illetve a RE2 remake-t kivéve. Míg ps-en olyan címekkel töltöttem idén az időt, mint Spiderman, Days Gone, Death Stranding.

Egyébként nincsen baj a pc-s piaccal sem, ez az év gyengébb volt aaa címek tekintetében, az igaz, de jövőre jönnek azért bőségesen jó multiplatform címek.
Csakhogy ezek mind elérhetőek ps-en is, azzal a különbséggel, hogy nem kell alá fél millás hardvert venni, amibe később is folyamatosan önteni kell a pénzt. Persze van grafikában és fps számban különbség, csak nekem a felár nem ér annyit.
Egyébként nem flamelni akartam, csak elmeséltem, hogy személy szerint nekem bejött a váltás. Peace :)

(#7) oriic válasza Tüzi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

18-as cím, még jó hogy ott a VR listán. :D

Live-Die-Respawn

(#8) Tüzi válasza oriic (#7) üzenetére

Rothadó nyugat újfajta ópiuma ;]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

Destiny 2 hasít mindenhol. Monster Hunter World meg számomra nagy meglepetés Steam-en, de örülök neki. Civ VI meg alap hogy ott legyen.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Magie007


Magie007
újonc

Ring of Elysium közben lehagyta az Early Access fázist, de sok nem változtt, játékos száma csökken, de csúcsidőben találni gamet!
Ha csapattársat keresel nézz be hozzánk
Magyar Ring of Elysium Közösség: https://discord.gg/TsjTd2g

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.