Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Karcsúbbnál karcsúbb, inkább ne is erőltetnék...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) Steven


Steven
addikt

hát gyerek a legónak örülni fog :)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) Wesder válasza X@b3e (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Mit szeretnèl ingyen? State of Decay 2-t? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Padree


Padree
senior tag

Azt reméltem valami nagyon nagy durranás lesz, hogy ilyen későn publikálták...

De a 360as játékok nagyon jók.
Az Indy2 szuper, míg kisebb volt a fiú kijátszottuk - a gyerek persze szereti, én meg azokon a filmeken nőttem fel.
A Transformed pedig élvezetes, izgalmas verseny, kis csavarral, hogy a verseny közben a pályának megfelelően átvált autóból hajóba vagy repülőbe majd vissza. Sztori mód unlockokkal, kihívásokkal, time trialokkal... Sajna a sima All stars racing nem lett még BC-s, pedig de sokat toltuk 4en osztott képernyőn... az is hatalmas élmény.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#5) NyMRooD válasza Wesder (#3) üzenetére


NyMRooD
őstag

Aha, szóval a Smite csomag után a következő a listán a State of Decay 2 :W Szerintem van elég játék amivel lehet boxon játszani, lehet, hogy a kolléga is azok közül gondolt valamire, de pl: Madmax, Shadow of Mordor, Eddig nem adott AC játékok, Halo master, régebbi Ubi, Square, Activision, WB, ... játékok amik még nem voltak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#6) Wesder válasza NyMRooD (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Most csak mondtam egy friss játèkot, nem kell agygörcsöt kapni...

De akkor legyen: Borderlands: The Handsome Collection :))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) NyMRooD válasza Wesder (#6) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem kapok agyérgörcsöt, de nem szeretem amikor ezt a kérdést teszik fel, hogy "mit vársz [aktuális_megjelenés]-t?" Egyébként Ms-nél ja, múlthónapban kaptunk egy 0day játékot, szóval akár most is jöhetett volna. Azt pedig ne feledjük, hogy ez egy szolgáltatás amelynek részei az "ajándék" játékok is szóval ha fizetsz érte elvárhatsz valamit cserébe (és mielőtt valaki beleköt, igen is fizetsz értük), persze ha te mindent megveszel ami érdekel megértem, hogy nem nagyon mozgat meg a dolog, de nekem nagy a backlogom, szóval nekem számít, hogy mi jön :)

u.i. Egyébként engem a 2 360-as játék bőven kárpótol.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8) Wesder válasza NyMRooD (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtommal csak a szolgáltatásèrt fizetsz, ès ne mond nekem hogy havi 1000-1500ft sok èrte. Az a 4 játèk bónusz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Medocsabi válasza Wesder (#3) üzenetére


Medocsabi
addikt

Simán adhatnák,részemről az év csalódása sajnos,pedig nagyon vártam.

(#10) NyMRooD válasza Wesder (#8) üzenetére


NyMRooD
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy ha kivennék az ingyenes játékokat és megtartanák ezt az árat, hány előfizető maradna, de pl a kék oldalon először a plus csak az "ingyen" játékot és a store kedvezményt jelentette és utána jött be a multi meg a mentés, szóval ott biztosan nem így van (persze az most mellékes), ez alapján pedig:

"Xbox Live Gold-tagként hozzájuthat a legfejlettebb többrésztvevős és ingyenes játékokhoz, továbbá exkluzív tagi kedvezményeket kaphat a Microsoft Store-ban. Az Xbox Live Gold tagság használatával kapcsolatban maradhat barátaival, családtagjaival és az Xbox Live-tagokkal a világ bármely részén. Jelentkezzen be az Önnek szóló ajánlatokért. Előfordulhat, hogy a promóciós ajánlatok nem érvényesek minden tagra. A tagsági díját folyamatosan levonjuk a mindenkori áron (amely változhat, és amelyhez az esetleges adókat is hozzá kell számítani), amíg le nem mondja a www.microsoft.com/accounts webhelyen. Bizonyos Xbox Live Gold-szolgáltatásokra további előfizetések és követelmények érvényesek. Lásd: Xbox.com/live. A szélessávú internet, a játékok és a médiatartalom külön vásárolható meg. Ingyenes játékokra vonatkozó ajánlat: csak fizetős Gold tagsággal rendelkező ügyfelek számára. Az Xbox One konzolon csak aktív Gold tagsággal játszhat a letöltött ingyenes játékokkal."

Az ingyenes játékok a szolgáltatás részei, te pedig ezért a goldért fizetsz, ergó a játékokért is.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#11) szupermacs


szupermacs
veterán

Jöhetett volna egy Forza Horizon 3 Ultimate, vagy úgy kompletten az egész Store tartalma.

(#12) mike1334 válasza NyMRooD (#10) üzenetére


mike1334
veterán

Nem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13) HaJózsi válasza szupermacs (#11) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Mellé Logitech G920 is.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#14) NyMRooD válasza mike1334 (#12) üzenetére


NyMRooD
őstag

Értem én hogy gőzgép de mi hajtja?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15) mike1334 válasza NyMRooD (#14) üzenetére


mike1334
veterán

Tudod, amikor igénybe veszel egy szolgáltatást, és elfogadod a feltételeket, akkor szerződés jön létre közted és a szolgáltató között. Na abban a szerződésben az van, hogy a játékokat ingyen biztosítja számodra a szolgáltató. Innentől kezdve az tény. Ezzel lehet vitatkozni, csak éppen nincs alapja, meg hülyeség is...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) Medocsabi válasza szupermacs (#11) üzenetére


Medocsabi
addikt

Minimum!

(#17) rdt89 válasza szupermacs (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem akit érdekelt kicsit is az a játék rég megvette vagy beszerezte valamilyen úton-módon, így az akkorát már nem ütne. :DD De már voltak Forza-k is a GWG-ben. :)

Témához:
ezek a játékok a hónapba engem nem érdekelnek, de valóban mindenkinek valamilyen szinten igaza van. Én is örülnék nívósabb felhozatalnak, de nem lehet mindig a legjobb játékokat adni, de a havi 4 ingyen játék így is hatalmas gesztus és a folyamatos visszafele kompatibilitás is szép dolog. Néha igen friss és drága játékot adnak, mint mikor 2016-ban a WWE 2k16 volt a gold része vagy nem rég a AC Syndicate. Ha az éves átlagot nézem (48 játék) néha igen csak bőkezűek. :))

(#18) NyMRooD válasza mike1334 (#15) üzenetére


NyMRooD
őstag

Értem, de ettől függetlenül az ingyenes játékok a szolgáltatás része, de nem vagyok otthon az ilyen témában, szóval nem szeretnék belemenni. De ez max attól védi meg az MS-t, hogy ha holnaptól nem adnak ingyen játékot akkor védve vannak és nem kapják vissza az előfizetők a már kifizetett pénzüket, viszont attól még azt tartom, hogy egy ilyen húzás után, nem kevés előfizetőt veszítenének.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem meglepetés, Major Nelson is megerősítette a listát. [link]

Live-Die-Respawn

(#20) Medocsabi válasza NyMRooD (#18) üzenetére


Medocsabi
addikt

Mondjuk szerintem ingyen akkor van ha nem kell fizetni.Ergó a goldos játék sincs ingyen,ráadásul a mienk sem lesz, mert ha lejár a gold. Én úgy fogom fel, hogy ez is egy plusz,ami miatt xboxom van nem ps-em, bár ez is érdekes téma,mert sosem volt ps-em, innentől kezdve ennek nagyon alapja sincs a részemről :D

(#21) X@b3e válasza Wesder (#3) üzenetére


X@b3e
addikt

Az benne van a game passba :K :U
De ez sem ingyen van, és ha már adják, akkor vagy vmi értelmeset, vagy inkább semmit. Miért, szted ezek érnek 1 ft-ot is? Nem azt mondtam, hogy AAA 0 Day game legyen, de azért na, egy bizonyos nivó alá ne menjünk már..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#22) szupermacs válasza X@b3e (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Szerintem meg hülyeség azon kiakadni, hogy a havi 2 “ingyen játék” vacak. A Gold nálam csak a multi miatt van. Ha nem kellene emiatt fizetni, a játékok nem is érdekelnének már.
A GP viszont tényleg egy vicc. Havi 500 forintnál nem ér többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.