Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kifejezetten erős hónap!

Aki ebben a hónapban megveszi a Detroit Deluxe Editiont az megkapja még a Heavy Rain-t is így könnyen lesznek olyanok, akik májusban az összes Ps4-re elérhető QD játékot behúzhatják.
A Rayman érkezése is nagyon jó!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Itt csak egy sztárt látok és az a Rayman. 😉

Life, Uh, Finds A Way

(#3) adamssss válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Azért a Beyond sem megvetendő. Életem egyik legnagyobb és legmeghatóbb játékélménye volt.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) hombre[EU] válasza adamssss (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze,hogy nem jó kis interaktív filmek,inkább sorozatok ezek. A Heavy Rain az utóbbi idōk legjobb thriller krimije 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#5) batai15


batai15
félisten

Mostanában elég jó játékok vannak

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látszik, hogy a Sony örül, hogy én PC master race-es is vettem konzolt, rögtön a kedvembe is járnak a Beyond: Two Souls-szal. :) Nagyon örülök neki!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) kiezTe90 válasza .LnB (#6) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na Te is vettél PS4-et? A division 2 már azon fog menni? :)

Na akkor ebben a hónapban is lesz mit bezsákolni, bár jelenleg a God of War a top kedvenc számomra. :) Utána bekellene fejezni a Far Cry 5-öt stb stb... Plusz még az "ingyenes" játékok. Kemény az élet...

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#8) Millerchris


Millerchris
tag

Brutálisan erős hónap.

A holnap mèg messze van!

(#9) zzola


zzola
félisten

Nekem egyik sem tetszik, de legalább mások örülhetnek! :)

(#10) ProEvoFan válasza .LnB (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tele van újoncokkal a ps4 topik.Nagyon helyes :C

(#11) mad1


mad1
veterán

Azert a marciusi jobb volt :))
Amugy majd nezzetek meg a nyaron.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

a PS4-es Beyond Two Souls-ba is van magyar felirat? :)

(#13) mad1 válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére


mad1
veterán

Igen. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) .LnB válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egyáltalán nem meglepő.

A Slim ára már a "hülyének is megéri" szintre süllyedt. Az exkluzívok miatt meg aztán még nekem is. :)
Meg aztán a két konzol közül nem kérdés, hogy melyik a jó választás. Volt nálam One S, igazán szívből tudtam gyűlölni, és nem tudnék együtt élni vele. De rendes a Microsoft, mert még a Play Anywhere programmal is a Ps felé terelt. Mert így PC-n ott vannak az Xbox-os címek ha esetleg valamelyik érdekelne. (Forza Horizon 4 Japan!!!)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) -FLY->


-FLY->
őstag

Erős kínálat. Továbbra is ajánlom minden ps4 tulajnak a plus beszerzését.

(#16) Raysen623 válasza .LnB (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Isten hozott a klubban! A legjobb helyen vagy abban biztos lehetsz :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) ribizly válasza .LnB (#6) üzenetére


ribizly
veterán

+1 Én is így tettem, csak pro-t vettem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Redcaster válasza ribizly (#17) üzenetére


Redcaster
őstag

Szintén :)

Az a fránya God of War! :D

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#16) Raysen623: Köszi. Már csak Kojima mesterre várok, hogy kiadja a DS-t. :D Azért vettem PS-t.

(#17) ribizly Meg se fordult a fejembe a Pro. FHD tv-re nem kell nekem. Bár vicc, hogy a videókártyánk 2x annyiba kerül kb mint egy PRO. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) cpt_sanya válasza .LnB (#14) üzenetére


cpt_sanya
tag

Mondjuk én is ps en gondolkodok erősen , mert a ott a pc. De azért ez feltűnt , hogy ahol tudsz belerúgsz az ellen táborba. ;]
Mondjuk azért micro címek közül az Ori folytatását várom.

[ Szerkesztve ]

(#21) .LnB válasza cpt_sanya (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez nem személyes sose, csak én így közlekedek: [link] :DDD

Most ha ellentábor alatt csak az Xbox-osokat érted, akkor van benne igazság. :) És tök meglepő, hogy itthon mennyivel több a boxos, mint a péeses.

Egyébként meg amíg nem volt konzolom "rúgtam" mindegyiket, ezt szerintem sokan alá tudják támasztani. :D
Így köszöntem be a PS topikba is mikor megvettem a konzolt: [link] Tőlem az ilyesmi nem szokatlan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.