Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) savior


savior
őstag

Szerintem nem jó a dátumozás, mert ma 12.-e van és hétfő.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#2) oriic válasza savior (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beneztem egy napot, igen.

Live-Die-Respawn

(#3) antikomcsi


antikomcsi
veterán

(#4) Bird válasza antikomcsi (#3) üzenetére


Bird
addikt

Tudjuk azt, hogy mennyibe fog kerulni?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) Norb79 válasza Bird (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Még nincs fent a honlapjukon, és tegnap a uplay kliens se írt árat. Az első rész "history edition"-je külön elérhető, az 4,99 €, szóval az egész csomag egyben simán 50 € lesz, mint az új megjelenésű játékok.

[ Szerkesztve ]

(#6) antikomcsi válasza Norb79 (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én sem találtam semmi infót, ami elég fura. Nagyon nagy a csend. Úgy rémlik, hogy valahol azt olvastam, hogy meg lehet venni komplett csomagban, és a játékokat külön-külön is.

Remélem lesz is belőle valami, és tényleg jön csütörtökön.

(#7) Norb79 válasza antikomcsi (#6) üzenetére


Norb79
őstag

Annyira nem nagy a csend, UPLAY kliens (PCn) tegnap felrakta a fejlécbe, ahol a kiemelkedően hűmegha dolgok szoktak lenni, szóval elég agresszívan arcba tolta, kapott külön legörgetős mindenfélét, pont mint amikor jöttek a legutóbbi ACk. De ár ott sem volt.

(#8) antikomcsi válasza Norb79 (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én ezt sem láttam eddig, de most, hogy megnéztem, tényleg ott van.

Ha legörgetek az oldal aljára és a további infóra kattintok, csak egy fekete üres oldal jön be.

(#9) Bird válasza Norb79 (#5) üzenetére


Bird
addikt

Annyit nekem ér meg. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) Norb79 válasza Bird (#9) üzenetére


Norb79
őstag

Megjelent, egyben és külön is, 40 € egyben.

(#11) Bird válasza Norb79 (#10) üzenetére


Bird
addikt

Majd később egy akcióban biztosan megveszem. Köszi az infót! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) antikomcsi válasza Norb79 (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én megvettem egyben. Sajnos nincs benne a 4. részben a magyar nyelv. Este kikeresem a nyelvi fájlokat, kíváncsi vagyok át lehet e tenni a régiből ebbe.

(#13) Norb79 válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Norb79
őstag

Én csak este fogom megvenni, szóval majd kérlek jelezd, hogy mit sikerült, mert én is a 4. résszel kezdenék. :) Bár nekem jó angolul is, de a kíváncsiság azért dolgozik bennem ez ügyben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.