Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Zelda...csak azért vettem WiiU-t...picit várom csak :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Hmm, Mirrors Edge... Jöhet :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam a Quantum Break a nyerő idénre, aztán meglátjuk, mi jön még ki.

Live-Die-Respawn

(#4) nullpoint


nullpoint
senior tag

Komolyan a Mirror's Edge a 8 évvel ezelőtti grafikával jön???
Gondolom a gépigénye viszont idei :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesz idén 1-2 cím ami majd még érdekel, de ahhoz kéne még 2 konzol meg 1 gamer PC :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) RichieTri


RichieTri
senior tag

ja a QB az okés.
viszont remélem a MIII az első részből fog meríteni. a másodikat elpuskázták sztem...rövid is volt egyszerű is volt,sz@r is volt...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#7) vhw


vhw
addikt

Még jobban kimaradnak a fegyverek a Mirror's Edge-ből...
Hát kár... nem kell, hogy tucat lövölde legyen, de egy könnyű pisztoly, limitált lőszermennyiséggel nagyon elfért volna... Egyszerűen nevetséges hatást keltett már annak idején is, mikor magabiztosan sprintelhet a főhős, minden védőfelszerelés nélkül a különböző automata fegyverekkel, mesterlövészpuskákkal felszerelt kommandósok felé - mindezt túléli és némi quicktime event gombnyomogatással ki is tépi a kezükből őket...

De legalább egy-egy tár erejéig ellenük lehetett fordítani a csövet... most még ez sem lesz?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8) tailor74


tailor74
őstag

A Quantum Break, és a Maffia 3 várós, a FC Primal-tól tartok kissé, nagyon el kell találni egy ilyen korban játszódó történetet.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#9) Xarina


Xarina
aktív tag

Mafia 3-at várom nagyon, bár az új környezettel nem vagyok kibékülve.

(#10) sting2


sting2
addikt

Jó szokásomhoz híven, szinte minden AAA játékot kipróbálok aztán amelyik megfog azt végigjátszom. :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#11) IO.sys válasza tailor74 (#8) üzenetére


IO.sys
őstag

Ezt egy az egyben mintha én írtam volna. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak én várom a Legionst? :DDD

(#13) Csapoati válasza sting2 (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó drága szokás. ;]

Kalandjátékokról külön cikk lesz?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) cattus


cattus
őstag

Főhősünk ismét Faith Connors, aki viszont ezúttal már egyáltalán nem használ fegyvert, kizárólag ügyességére és közelharci képességeire támaszkodik.

Ez különösen érdekes abból a szempontból, hogy amikor az első hírek megjelentek a játékról, még pont azt hangoztatták, hogy az "új generációs" játékosok igényeinek kiszolgálása miatt pont, hogy több fegyveres harc lesz a játékban. :D
Szerintem ezt az egyensúlyt első részben jól eltalálták, főleg, hogy semmiféle HUD nem volt a játékban. A multiplayer viszont új, ezt eddig még nem olvastam, hogy lesz benne, kíváncsi vagyok a megvalósításra (elsőre valami Watch_Dogs-szerűre gondolok).

Do the thing!

(#15) Sirandrish válasza Csapoati (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol látsz olyat a hsz-ben hogy meg is veszi őket? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) kwzatz válasza nullpoint (#4) üzenetére


kwzatz
őstag

Ne 240p-ben nézd a videót! :D

(#17) Dark Archon


Dark Archon
addikt

A Quantum Break ígéretes, bár volt már hasonló játék és nem váltotta meg a világot: Singularity.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#18) oriic válasza Dark Archon (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig én nagyon szerettem a Singularity-t, nagyon jó játék volt. A gond hogy nem volt szerintem nagyon hype-olva.

Live-Die-Respawn

(#19) szupermacs válasza Dark Archon (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

A Singularity szerintem sem volt nagy eresztés. Nem is tudtam végigtolni sajnos.

(#20) Analog303


Analog303
tag

Én személy szerint a Firewatch-ot várom nagyon :) az előzetesek alapján nagyon egyedi hangulata lesz

http://www.firewatchgame.com/

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#21) oriic válasza Analog303 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, csak sajnos úgy tűnik, hogy 4-5 óra alatt kijátszható lesz. Legalábbis a legfrissebb hírek szerint. :( Mondjuk ha jó áron adják majd akkor okés.

Live-Die-Respawn

(#22) sting2 válasza Csapoati (#13) üzenetére


sting2
addikt

De legalább objektív.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#23) Dark Archon válasza oriic (#18) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nekem is bejött. Jó pár ilyen méltatlanul feledésbe merült játék van, a nagy kedvencem az Alpha Prime.

Ezekben az időmanipulálós játékokban (ill. bármilyen isteni hatalommal megáldott főhősös játékban) mindig az a szívás, hogy egy ideig tök állatok a képességek, kezdenéd élvezni, majd jönnek az ellenfelek, akiken mindezek nem hatnak. Nagyon nehéz belőni a nehézséget, képességeket vagy a képességek adagolását, hogy ne fulladjon hamar unalomba az egész. Mindezek mellé nem árt egy legalább B-kategóriás sztori, ami az időcsesztetéses esetekben már ezerszer lerágott csont.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#24) szupermacs válasza Dark Archon (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

A Prey ebből a szempontból jól teljesített. Kár, hogy elkaszálták a második részét.
Mondjuk nem időmanipulálás volt, hanem lélekvándorlás és gravitációs platformok, de akkor is jól sikerült kivitelezni.
A multit nem tudtam kipróbálni, mert üres volt, tehát nem tudom, hogy ott mennyire lehetett jó, de gondolom egy Q4 utánzat lehetett inkább.

(#25) oriic válasza Dark Archon (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán pont ezért lesz jó a Quantum Break. :R

Live-Die-Respawn

(#26) davidsone


davidsone
addikt

Tetszetős a lista...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#27) Dark Archon válasza szupermacs (#24) üzenetére


Dark Archon
addikt

Tényleg, a Prey is jó volt... még poszterem is volt :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#28) petymeg2033


petymeg2033
tag

Far Cry Primal:
"Fegyverként kizárólag közelharci tákolmányok szolgálnak majd: botok, dárdák, balták és esetleg íjak segíthetik a vadászatot"

Az a "kizárólag" inkább "főként" akart szerint lenni ;)
Bár egy őskori kizárólag közelharci íjat szívesen megnéznék :DD

[ Szerkesztve ]

(#29) dabadab válasza Sirandrish (#1) üzenetére


dabadab
titán

"Zelda...csak azért vettem WiiU-t...picit várom csak"

Igen, látom, hogy még az avatarodnak is Zeldát választottad.

:DDD

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#30) LLD


LLD
aktív tag

Én személy szerint várom még ezt a 2 címet is No Man's Sky,Unravel :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#31) gabber01 válasza dabadab (#29) üzenetére


gabber01
addikt

Az amúgy Link, nem Zelda, de rá se ránts. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#32) oriic válasza LLD (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Okés, csak ezek közül egyik sem akció-kaland. :D

Live-Die-Respawn

(#33) szupermacs válasza gabber01 (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

LOL! :D :C

(#34) Analog303 válasza oriic (#21) üzenetére


Analog303
tag

A Journey ha jól emlékszem kb. 3-4 órás játékidőt adott (ok az PS3) mégis az év játékává választották azt hiszem 2011 vagy 2012-ben :) .

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#35) LLD válasza oriic (#32) üzenetére


LLD
aktív tag

Ja az Unravel tényleg nem az. :R (de akkor is várom :P ) No Man's Sky "Műfaj: felfedezős, nyílt világú akció-kaland" :K legalább is ezt írták rája. :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#36) oriic válasza Analog303 (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mennyi volt az ára? Mert gondolom nem 60 euró/dollár.

Live-Die-Respawn

(#37) Analog303 válasza oriic (#36) üzenetére


Analog303
tag

14.99 :)

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#38) oriic válasza Analog303 (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Az egészet az árazás dönti majd el. Mert lehet akármilyen vadállat játék a Firewatch is, ha 15-20 dollár fölött lesz a kezdőára. De ugye erről még nem tudni semmit.

Live-Die-Respawn

(#39) danih válasza gabber01 (#31) üzenetére


danih
addikt

Tudja ő, csak ezzel lehet legjobban kihozni a Zelda-rajongókat a sodrukból :DDD

(#40) IO.sys


IO.sys
őstag

Azt vágjátok, hogy erre most ráfeküdtek a fejlesztők? :)

Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#41) danih válasza IO.sys (#40) üzenetére


danih
addikt

Jó, ha 2017-ben kijön. Sehol sem tartanak még.

(#42) IO.sys válasza danih (#41) üzenetére


IO.sys
őstag

De azért jó tudni, hogy most csak ezzel foglalkoznak állítólag. Eddig az volt a hivatalos dátum, hogy kész lesz, amikor kész lesz...

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#43) danih válasza IO.sys (#42) üzenetére


danih
addikt

Amúgy nem, mert lesz még pár WItcher 3 DLC.

(#44) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a Quantum Break felkeltette az érdeklődésemet, várom a további infókat.

(#45) IO.sys válasza danih (#43) üzenetére


IO.sys
őstag

Igaz, de állítólag csak azok.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#46) Analog303 válasza IO.sys (#40) üzenetére


Analog303
tag

Ezt egy elég nagy falat lesz befejezni jól...de adja az ég,hogy kijöjjön és minél előbb :) vagy valamikor.

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#47) ripla


ripla
őstag

egy olyat sem láttam ezek között, amelyiket egérrel+billentyűzettel irányították volna... szomorú...

(#48) Peat;)


Peat;)
veterán

Aki egyszer volt annyira szerencsés hogy játszott zeldával és bejött neki annak nem kérdés mi az ami toronymagasan körberöhögi a többi címet, akinek nem jön be a stílus az meg mázlista, szerintem. :)
Utána meg a quantum break tetszik nekem. A többi egy tucattermék számomra a gyártósorról. Apró gond hogy az a kettő ami bejön két olyan gépre jön amit 100% hogy nem fogok birtokolni :).

(#49) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nekem nem nagy eresztés ez a lista, egyedül a Mirror's Edge érdekel. Bár az "ígéretekkelellentétbensemmitnemváltoztunk" shitty EA miatt nem vagyok túl bizakodó, a fegyverek kiradírozását is eléggé érthetetlen döntésnek látom. Szóval szkeptikus vagyok.

Quantum Break azt hittem már régen megjelent. BoxOne premiernél már promózták. :Y

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#50) Sirandrish válasza dabadab (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem volt vicces..:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.