Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez már igen! Ez tényleg a legjobban várj cuccok között van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Jeanne d'Arc válasza Sirandrish (#1) üzenetére

Bizony! Év játéka esélyes lesz szerintem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Sirandrish válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha lenne valami ami esélyesebb lenne azt szerintem már bejelentették volna :K
Mondjuk számomra a Zelda lesz az év játéka ha megjelenik :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) .LnB válasza Sirandrish (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

MGS V : PP
;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt hittem az már a Godzilla marad véglegesen. :( ;]

A játék tuti hogy jó pár embernél eléri majd, hogy csak emiatt vegyenek PS4-et. :C

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza .LnB (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rossz évben jön ki..labdába sem rúghat :N

orichalcos a Godzilla megkapta az All Time Game of the Year díjat...sajnos nem lenne esélye semminek ellene így kijelentették hogy ez minden idők legjobbja és PONT..a többiek külön ligába indulnak ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) .LnB válasza Sirandrish (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áh most annyit tudnék poénkodni ezzen, úgy be vagyok zsongva, hogy jelenjen már meg! Volt már pár cikk amihez jócskán offoltam MGS témában. Most inkább kihagyom ne legyen belőle baj. :)

(#8) Sirandrish Konkrétan még megjelenési dátum sincs :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Sirandrish válasza .LnB (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne legyél már bezsongva...mi van ha késik? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) xtremez


xtremez
aktív tag

A 3-ik részt nemrég játszottam végig és csak lestem, hogy lehet ennyire szép és élvezetes játékot csinálni öregecske PS3-ra. Messze van az év vége.. :DDD :Y

(#10) Sirandrish válasza .LnB (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hát akkor meg ki tudja..lehet átcsúszik jövőre...bár gondolom ezt a témát inkább hagyjuk :K :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) .LnB válasza Sirandrish (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, jó lenne :) érzékeny téma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Sirandrish válasza .LnB (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig told végig újra a többit..van néhány :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) .LnB válasza Sirandrish (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ground Zeroes-al pepecselek, konzolt eladtam. Szóval nem tudom végignyomni most őket. Csak a játékok lemezit tartottam meg, azokat sose adom el :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Sirandrish válasza .LnB (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor min akarsz játszani az új résszel?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az már le van zsírozva, ha a pc-s rész nem egy időben jön a konzolossal. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami kölcsön masina míg végigviszed?:D
Nekem olyan kéne a Zeldához :B :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) .LnB válasza Sirandrish (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja :) Megveszem a gamet és addig kapok kölcsön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Lara f*szt növesztett

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#19) Sirandrish válasza .LnB (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen. Mint mondottam ilyesmi kellene nekem is a Zeldához :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) belan válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


belan
addikt

én last of us imádom de város ez 4 es szám :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#21) davidsone


davidsone
addikt

már csak ezért érdemes lenne ps4-et venni :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#22) Blyan


Blyan
félisten

Nagyon jól néz ki. Nekem ez és God of War ami nagyon kéne a PS saját sorozataiból. De ezek nagyon!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hát ha megjelenik akkor tuti veszek a PS3 mellé egy PS4-et :) el vagyunk kényeztetve Uncharted, God of War, Heavy Rain, Beyond 2 souls , Last of Us..... :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#24) himpike


himpike
aktív tag

Összességében nagyon szegényes kínálat van játékok terén.. én még várok. Egy nyomorult Fight Night verzió sincs PS4re. Jelenleg csak a Last of Us tudna lekötni.

(#25) boost


boost
addikt

Az túlzás, hogy év játéka lesz, inkább az év legszebb játéka lesz.
Aztán, hogy milyen lezs a játékmenet, azt majd meglátjuk. Remélem tudnak újítani.

(#26) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Hmm...Lehet, hogy be kell ruháznom egy PS4-re? :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#27) Jeanne d'Arc válasza boost (#25) üzenetére

Szerintem kicsit sem túlzás. Kevés olyan játékot fognak kiadni ebben az évben ami tudná uberelni mind jatekmenetben mind grafikaban!

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) belan válasza Jeanne d'Arc (#27) üzenetére


belan
addikt

vigyázunk lehet a order 1866 , túl szárnyalja grafikában és játék menetre is

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29) boost válasza Jeanne d'Arc (#27) üzenetére


boost
addikt

De játékmenetben miért lesz olyan nagyszerű? Mi lesz az a hatalmas újítás? :D

Uncharted 2 remek volt, a három már ahhoz képest szinte semmi újítás. Ezt várom itt is.

(#30) belan válasza boost (#29) üzenetére


belan
addikt

lehet igazad lesz, de várjuk a meg lepetést még is ,mondjuk én last uf us 2 jobban őrülnék ,komolyabb téma last uf us ,de Uncharted mindig is egy könnyed szórakozás én csipem Uncharted szériát ,de egy új játék se lenne rossz naughty dogtol

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#31) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Uncharted 4 Exclusive Demo

Well... :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) belan válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


belan
addikt

ez aztán a komoly játék :DDD :DDD :DDD gumibaba színre lép :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.