Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szóval a harmadik legjobb és a harmadik legrosszabb a Fallout 4, a hatodik legjobb és megosztott helyen harmadik legrosszabb az Arkham Knight? Ennek így sok értelme volt...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Zavart erzek az ertekelesben :D

(#3) BiP


BiP
nagyúr

Én ezt úgy írnám, hogy legnagyobb csalódások.
Mert a listán szereplő játékok nem feltétlenül rosszak, csak többet vártunk, vagy bugosak, stb. De önmagában nem feltétlenül legrosszabb.

(#4) B.Á.L.!.N.T válasza Kasya (#2) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Igen én is...

Azok után meg pláne h szinte mindenki sírt h nem úgy néz ki a Witcher,ahogy kéne. Erre tessék..
(Nekem marad GTA V)

(#5) oriic válasza BiP (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha elolvasod a hozzászólásokat, többen szó szerint rossz játékokat írtak. De természetesen ebbe benne van a csalódás is. Sokan pl Arkham Knight-ot azért tették a negatívhoz, mert a PC-s változat tré lett.

Amúgy hja, furcsa a dolog, de utána lehet számolni a szavazatoknak, az eredmény attól még ugyan ez lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bár minden játék annyira rossz lenne mint itt a 10es listán szereplők java :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Legközelebb lehetne mondjuk normális szavazást benyomni a hírbe - akár kategóriákra bontva -, nem pedig hozzászólásokkal szenvedni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Xeper válasza B.Á.L.!.N.T (#4) üzenetére


Xeper
csendes tag

Azért a Witcher még így is olyan grafikával rendelkezik, hogy egyszerűen küldetések közben azon veszem magam észre, hogy teljesen másfelé megyek mint kéne, mert annyira szép vízesést/hegyoldalt/tisztást/griffet... találtam egy mellékúton. Ilyen másik játékban nem fordult eddig még elő velem, pedig nem mai gyerek vagyok már... lehet, hogy öregeszem :D

(#9) nonsen5e válasza B.Á.L.!.N.T (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha máskülönben 100/100 a játék, akkor tudok azzal élni, hogy nem olyan nagyon hűde a grafika, mint beharangozták. Amúgy modokkal szépen lehet faragni a W3-on is, miközben a gépigény kb. meg sem moccan.

Más: a XIII-2 csak úgy tekinthető 2015-ös címnek, ha a kolléga a kizárólag Japánban elérhető kizárólag Japán nyelvű előfizetéses felhőstreames mobilalkalmazáson keresztül streamelve játszotta. Szóval maradjunk csak a 2011/12/14-es release-nél. :P

Más - 2: Metal Gear Solid V: The Phatnom Pain - 3

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Akkor ideje lesz kipróbálni ezt a Witcher-t :))

(#11) bLaCkDoGoNe válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nincs itt semmi zavar, Fallout 4-nél például az van, hogy sokan a 4. résszel játszottak életükben először, és nagyon tetszett nekik, így ők megszavazták jónak. Mások (pl. szerény személyem) a korábbi részeket is végigtolták (akár többször), így nekik csalódás volt az új rész az előzőekhez képest.

Ugyan kicsi a merítés, és reprezentatívnak sem merném nevezni, de az elég jól látszik, hogy nagyon megosztó játékot tett le az asztalra a Bethesda, ami RPG-nek nulla, főleg egy olyan évben, amikor volt egy Witcher 3.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) Plazmacucci válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te is csak itt mered ezt leírni, mert a saját topikjában agyonköveznek ezért :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) oriic válasza nonsen5e (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FF-et kivettem, MGS-t javítottam, köszi.

Live-Die-Respawn

(#14) #52815360 válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

Kevés volt az értékelhető cim és az is megosztotta a közönséget.

(#15) bLaCkDoGoNe válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:K
Troll vagyok, de nem ekkora. Egyszer elmondtam ott a véleményemet, meg azt is hogy a Witcher 3 sokkal szerepjátékosabbra sikerült, ill. sokkal inkább azt adta, amit vártam egy ilyen játéktól, erre beindult az össznépi sírás – de szerintem erre te is emlékszel, mert mintha te is így jártál volna. :D

Most már csak read-only módban olvasgatom a F4 topikot (már amennyi érdemi tartalom van benne a(z egyébként nagyon helyesen használt) spoiler tag-eken meg a modokkal és barbizással kapcsolatos hozzászólásokon kívül. :) )

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16) bager13 válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


bager13
aktív tag

Szerintem ez sokkal jobb megoldás, mint máshol. Pl. beraknak 5 játékot és szavazz melyik az év FPS-e. A probléma csak az, hogy az 5 között nincs ott az, amire te szavaznál. És ez10-ből 8 kategóriánál így van.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#17) Plazmacucci válasza bLaCkDoGoNe (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:K

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) #08052480


#08052480
törölt tag

Top10-es lista 15+ jatekkal? Az igen :DDD :U

Egyebkent a Batman es Battlefront mint legrosszabb jatek nyilvanvaloan rohejes, max annak tudhato be, hogy a tobbseg keptelen kulonbseget tenni a 'rossz' es a 'csalodas' kozott.

(#19) bager13 válasza #08052480 (#18) üzenetére


bager13
aktív tag

Pedig a Battlefront pont olyan, mint egy buta,felszínes,pénzéhes, bomba jól kinéző csaj. Egy menet és mehet a levesebe, nincs mi megfogjon benne. Ha számodra az a jó nő megtestesitője ,akkor nincs több kérdésem. :P

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#20) #08052480 válasza bager13 (#19) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mar az alapveto gondolatmeneted is hibas. Ami nem rossz (vagy legrosszabb), az definicio szerint jo is?
Egyebkent csak a betajaval jatszottam, de az mar ott is nyilvanvalo volt, hogy a gunplay es a hangulat a helyen van - hogy nem a hc retegnek szol az mar az elejetol nyilvanvalo volt (ezt hibanak felhozni non-sense), a keves tartalom meg kinos, de ev legrosszabbjanak ezert kikialtani botorsag. Hol van ez egy Hatredtol vagy Godzillatol?
Mint mondtam "rossz" != "nem azt kaptam amit vartam".

[ Szerkesztve ]

(#21) bager13 válasza #08052480 (#20) üzenetére


bager13
aktív tag

Én nem akarok vitatkozni. Számomra és az összes ismerősöm számára ez egy rossz játék. Csilli-villi, nulla tartalmú, gyerekes, üres, fél óra alatt megunható játéknak nevezett látvány orgia. Plusz még csalódás IS.
Nekem ez az év legrosszabbja, neked más ,ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#22) #00137984


#00137984
törölt tag

Akár egyenként lehetne itt elemezni és bitjeikre bontani ennek a felemás játékos évnek a jogosan elmarasztalt és az elvárásoknak éppen megfelelt, vagy azt a kevés jól sikerült és emlékezetes játékélményt nyújtó szereplőit. A Star Wars Battlefront akár mindenhova beilleszthető, mert annyira megosztotta a játékosokat, hogy még évek múlva is megemlithetik. Nagy kár, hogy ezt a BF4 DLC-vel felérő és rendes egyjátékos módot nem kapott játékot ekkora hype-olt beharangozással és végül ilyen kevés pályarésszel adták csak ki, amin az első még szinte ingyenes DLC sem sokat segitett. Viszont a grafika szép és jól játszható online játékosoknak az a néhány map a kibővitett játékmódokkal, és az ő elégedettségüket nem befolyásolja, hogy én inkább a SW 1313 talán egyszer még megjelenő játéknak jobban örültem volna.

[ Szerkesztve ]

(#23) #08052480 válasza bager13 (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hat ... rosszabb jatekkal ne talalkozzatok :D :F

(#24) #00137984


#00137984
törölt tag

Fallout 4-et szintén nem értékeltem jóra, mert a túlbonyolitott játékmenete és helyenként gyenge grafikai megvalósitása nem érdemel végigjátszást. A Metro ebben a stilusban a legtöbbet nyújtotta és ehez képest is csalódást jelentett, viszont legalább nem olyan mint a CoD Black Ops III, ami nagyon trendi akart lenni és szembemenve az előző részekkel inkább az előző Advanced Warfare stilusjegyeit vitte és gondolta tovább elavult játékmotort használó gyenge grafikával.

(#25) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azt hiszem mára bezárhatjuk az internetet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) Televan74 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most miért?Ez most itt a dühöngő. Én sem értek minden helyezéssel egyet, de jó olvasni a hozzászólásokat. :DDD

A Witcher3 és a GTAV messze a legjobb. Az meg hogy sokan többet vártak a pénzükért Star Wars Battlefront alatt, hát tudom sajnálni őket.A megjelenés előtt tele volt a net (béta) gameplay videókkal.Én megnéztem őket,nem tetszett annyira, és nem is vettem meg. Lehetett rá számítani hogy mit is kaptok. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) Plazmacucci válasza Televan74 (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ettől hárommal feljebb.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28) bLaCkDoGoNe válasza #08052480 (#18) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A szavazás kiírása úgy szólt, hogy "A továbbiakban szeretnénk tőletek megtudni, hogy nektek mi volt a 2015-ös év legjobb játéka, valamint melyek voltak azok, amelyek akár nagy csalódást okoztak.", így a mínuszos kategóriába simán beleférnek a csalódást okozó játékok.

(#24) Zsébernardo: Azért a Fallout 4 és a Metro összehasonlításán, ill. az előbbi túlbonyolított játékmenetén jót mosolyogtam, "kicsit" el vagy tájolva. Leültetnének egy Wizardry 7 elé, szerintem el is sírnád magad. ;)
Rohadt öreg vagyok már, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) asvald


asvald
senior tag

Én spec nem is láttam /nem emlékszek ilyen kiírásra !
Meg kéne ismételni KIEMELÉSSEL ezt a szavazást ,mert ennek semmi köze a valósághoz :U

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#31) asvald válasza oriic (#30) üzenetére


asvald
senior tag

akkor vak vagyok ! eskü , hogy Én nem láttam :W :DD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#32) #00137984 válasza Plazmacucci (#27) üzenetére


#00137984
törölt tag

A Fallout 4-et nem játszottam ki, mert a harcrendszere számomra még mindig lehetne gördülékenyebb és több időt tölthetsz el a menűben vagy egy kimerevitett képen harc közben, mert a játék miatt sűrűen rákényszerülsz a használatára. A harcok intenzitása és ellenségek száma a Metro-ban jobban elfoglalt és többre értékeltem magát a történetet is. Szerintem RPG jellemzőkkel is csak egy FPS játék és abban számomra keveset nyújtott. Minden egyéb tekintetben (grafika és játékmenet) számomra csalódás volt ez a játék. Viszont ha valakinek ez a majd négy órás játék kielégitő volt, akkor biztosan leadta a szavazatát a legjobbak közé és csak a negativ véleményemnek kell indok. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) #08052480 válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nekem igazabol edesmindegy ki volt az elso akinek nem sikerult tudatositani a ketto kozotti kulonbseget, cask gondoltam belekotok ha mar itt vagyok :) Amugy sem veheto tul komolyan egy 10-es lista, ahol 20 versenyzo van felsorolva, ~200 szavazat alapjan.

(#34) #00137984 válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


#00137984
törölt tag

Metro és Fallout 4 összevetése az RPG elemek arányait figyelembe véve nem teljesen indokolt. Viszont nem egy-két közös tulajdonságuk van amiben a Fallout 4 számomra kevésbé számit jó játéknak. Szerepjátéknak a Witcher jóval fejlettebb és a harcrendszert folyamatosan fejlesztik ezzel párhuzamosan és igy számomra is szórakoztató tud maradni.

[ Szerkesztve ]

(#35) Plazmacucci válasza #00137984 (#34) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem meg nem hasonlítgatunk össze sandbox open world játékot egy 4 órás csőjátékkal.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) bLaCkDoGoNe válasza #00137984 (#34) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát... valóban vannak közös dolgok: mindkettőben fegyverekkel kell lőni szörnyeket a Föld nevű bolygón. :)
Azt viszont egy pillanatig nem vitatom, hogy a W3 jobb RPG, mint a F4.

(#33) Prézli21: Szerintem meg a f.szt kötözködsz. ;) :R Igazából sokkal komolyabban veszi pár ember ezt a listát, mint amennyit az egész érdemel. Páran lekutyáztunk néhány játékot, mások ugyanazokat megdicsérték, és oric összerakta egy listába a rantokat meg a hypeokat. Nem szánta ezt szerintem senki sem zsinórmértéknek, sem olyan listának, amit komolyan kellene venni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37) #00137984 válasza Plazmacucci (#35) üzenetére


#00137984
törölt tag

Megjelenés előtti gameplay videókban a Fallout 4-et jobbnak tüntették fel. RPG játékelemek tekintetében meghagyom másnak az itélkezést, mert engem a történet és az FPS része nem fogott meg és ezek után töröltem a gépről.

(#38) bager13 válasza #08052480 (#33) üzenetére


bager13
aktív tag

"Amugy sem veheto tul komolyan"
Ahhoz képest neked mégis sikerül komolyan venni. :DDD

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#39) Citroware


Citroware
addikt

Legrosszabb játékok helyett legnagyobb csalódást írtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#40) melega válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


melega
őstag

Igazad van tesztvizsgán kellett volna eldönteni, melyek a legjobb játékok.

(#41) scope2007


scope2007
addikt

Cod és sw battle
Epic fail, pár év múlva karácsonyi learazasnal talán kategória 5euroert xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#42) Borzoló


Borzoló
senior tag

A witcher:C

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#43) Wlac válasza #00137984 (#37) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk a Falloutot az FPS rész miatt játszani nagyjából olyan, mint a GTA-t a házakra mászkálás miatt. Lehetni lehet, csak nem érdemes, nem az a fő profilja.

“The wha-"

(#44) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Gyerekek, mi a bajotok a The Orderrel? Szerintem egész jó film volt.

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) #00137984 válasza Wlac (#43) üzenetére


#00137984
törölt tag

Fallout 4 játékmenet szempontjából attól még FPS-RPG játék marad, ahogy a Mass Effect első része is az volt. Ott mégsem a harcok közben kell a játékmenüben ki-be lépkedve azon filoznom, hogy melyik felvillanó testrészt találjam el. Voltak más játékokban is olyan ellenséges lények, ahol a testrészeket figyelembe véve lehetett jobb sebzést elérni, amúgy több találattal tudtad csak nagynehezen ártalmatlanitani, ott mégsem jelentett ez gondot. Az RPG részét már külön kiemeltem, hogy azt én nekem nem állt szándékomban lehúzni, de egészében nézve a játékot ez akkor is egy szerepjátékos túlélő akciójáték és annak szerintem az előzetesek alapján nem felelt meg számomra. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) #00137984


#00137984
törölt tag

Viszont azok számára akik RPG játéknak tekintik és ez alapján számukra egy jó játéknak számit, és ez alapján szavazták a legjobbak közé szintén igazat adok és elnézést kérek tölük. Számomra egy kicsivel többet vártam és ezért csalódást okozott és ennyi. :)

(#47) TeeBee73 válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


TeeBee73
addikt

+1 a Wizardry 7-re. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#48) westlake válasza TeeBee73 (#47) üzenetére


westlake
félisten

Az egyik legnagyobb!

Play nice!

(#49) Bad Pritt válasza melega (#40) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, azokat hívják sok helyen teszteknek, megadott szempontok alapján osztályozva a játékokat, talán hallottál már róla. ;)

Mint csalódások viszont tökéletes a lista, nem is emlékeztem az eredeti kiírásra, én is a Fallout 4-ben, Batmanben és Battlefrontban csalódtam legnagyobbat. Csak ugye nem mindegy, hogy az ember a hypevonat tetejéről zakózik, vagy egy amúgy is sz*rnak tűnő játékról (mondjuk Hatred, vagy az "új" Alone in the Dark) derül ki, hogy valóban sz*r lett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Én sajnálom hogy a SOMA nem került fel a ranglistára. Szvsz az egyik legjobb horror / thriller játék lett 2015-ben.

Persze nem egy Penumbra vagy Amnesia, de nem is ez volt a lényege a játéknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.