Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Csak így tovább! :C
B20-at minden készülékükbe!

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2) exedoc


exedoc
senior tag

Ja főleg a Xiaomi a zárt BL-el. :D
Najó trollmode OFF. :D

Én spec örülök a Xiaomi sikereinek, mert jó ár/értékű telókat dobnak piacra. Még eu-ba lehetne picit jobban terjeszkedni.

[ Szerkesztve ]

(#3) Alvin76 válasza exedoc (#2) üzenetére


Alvin76
tag

Nem sok vizet zavar a zárt BL.... max. nem frissítem minden héten, csak havonta flashelem fel a frissítéseket.... :)) 64e Ft-ért viszont ez csekély hiányosság...

(#4) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Fog még a xiaomi Google referencia mobilt készíteni! ☺

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#5) Potrien


Potrien
senior tag

Én kiváncsian várok már egyszer egy olyan cikket ami nem az eladott darabszámról szól ,hanem a cégek éves nyereségéről.
Jó lenne egy ilyen nyereségességi lista ,többek között kiderülne belőle, hogy nem minden az eladott darabszám, és lehet a xiaomi az első tízbe se lenne benne.

(#6) Potrien válasza kaylac1990 (#4) üzenetére


Potrien
senior tag

Főleg ,hogy most készül wp-s telefonokat is gyártani :C
Bár a kettő nem zárja ki egymást, de azért fura lenne hogy egy kinai belpiacos gyártó, ami másik platform felé is kacsingat--referencia mobilt gyártana.
Hogy stilszerű legyek: xiaomi álltal gyártott android referenciamobil---kínában és indiában a helyi webshopokban természetesen elérhető wp 11 -el is :Y

(#7) Kasya


Kasya
nagyúr

Huawei a Xiaomi ellen. Akar az LG a Samsung ellen :)

Kivancsi vagyok, hogy a Mate 8 a jelenlegi araval mennyire fogja felvenni a harcot ellenuk. Lathatoan nem a szegmensben valo stabil helyzet kiepitese lesz a nehezsege a Huaweinek, hanem a piaci reszesedes...hiaba mond mast.

(#8) WhiteWalker válasza kaylac1990 (#4) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vagy a 3 "magyar" szolgáltató sziámiáú telefont :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Arra verték eddig az iPhone-sok magukat, hogy a Xiaomit a saját hazájában is leverik. Hajrá Xiaomi, idén is veszek bőven belőle. :C

(#10) berzser67


berzser67
tag

Nem is adnám oda semmi pénzért a Mi3-at,a legjobb teló amihez eddig szerencsém volt. :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#11) Tomi_Ohl válasza kaylac1990 (#4) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Arra kíváncsi lennék én is :)

berzser67 +1

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12) UnA válasza Alvin76 (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Csak azt nem értem, hogy miért érdekes a bootloader?

(#13) Fejvadi válasza berzser67 (#10) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ne is. :C

(#14) alkatraz3000 válasza exedoc (#2) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Full hivatalosan sosem fognak tudni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) Fejvadi válasza UnA (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mert a Kínai boltosok és Shop-ok, mindenféle szutyok, egyedi ROM-okatt tesznek fel, amibe még adathalász programokat is beépítenek.

(#16) GoldhandRent válasza Potrien (#5) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Persze, hogy nem lenne benne...
Szifonékat nem lehet leverni, a "200dodós teló 400dodoért" versenyben. De nem is baj :)

-

(#17) Weeman1 válasza maggi1886076 (#1) üzenetére


Weeman1
veterán

Majd 2018-ban talán. :D

Xiaomi 11T Pro

(#18) llaszlo válasza berzser67 (#10) üzenetére


llaszlo
veterán

Én egy Mi4-ért lehet, hogy elcserélném. :) De az Mi3 szebb.

(#19) UnA válasza Fejvadi (#15) üzenetére


UnA
Korrektor

A Xiaomi pont nem ilyen, azért nem értettem.

(#20) kop8 válasza llaszlo (#18) üzenetére


kop8
őstag

Tuti nem szebb! :(
Nekem mi4 van munkatársamnak mi3...
Ormotlan nagy telefon....

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#21) Fejvadi válasza UnA (#19) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezt találták ki megoldásnak, de nem tetszik senkinek. Pont a nyitottság volt vonzó sokaknak. Amúgy meg nm nagy dolog a zártság és van rá megoldás is. Még hivatalos is.

(#22) Tomi_Ohl válasza kop8 (#20) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Egyik haveromnak Mi3 van, nekem Mi4, és a Mi3 egyedi dizájnja jobban tetszik. :P
Amióta láttam élőben Mi4-et, kicsit úgy érzem, az a méretbeli különbség csak a számokban számít, valóságban nem.
De a dizájn-téma elég szubjektív :)

Fejvadi MIUI fórumon láttam róla szavazást. Az emberek 93%a nyitott bootloadert akar, 3% zártat, 4%nak mindegy. Ez elég beszédes.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#23) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#22) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyet is értek a többséggel.

Elírtad az elején, hogy neked és a haverodnak milyen van. Véletlen felcserélted. :)

(#24) exedoc válasza Tomi_Ohl (#22) üzenetére


exedoc
senior tag

Nekem is Mi3 van, és nagyon szeretem. Designt főleg. Egy ideje gondolkozom, hogy le kéne cserélnem Redmi Note 3-ra, de egyszerűen annyira szeretem, hogy nem visz rá a kélek. Néha nyomkodom asszony Redmi Note 2-jét, de hamar vissza is adom neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Dominó85 válasza berzser67 (#10) üzenetére


Dominó85
veterán

Hozzám éppen érkezik ma-holnap egy Mi3. Igaz hibás, de remélem javítható (töltést nem vesz). Amúgy maradok a Lenovo K3 Note-nál. Az is szép kis néptelefon lett a B20 hiánya ellenére is. Most is arról pötyögök MIUI rendszer alól LTE-vel.

* Péter - 06302461862 *

(#26) enginev3.0 válasza Tomi_Ohl (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én kézben fogtam mi3mat de nem jött be, mi4et előben sosem láttam de keprol nagyon tetszik, még jobban is mint az én mi4c-m

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) jarlax


jarlax
tag

Az asszonynak vettem egy Mi4-et, és meg kell mondanom nagyon pöpec kis telefon. Nekem külsőre, minőségre és rendszersebesség terén is nagyon tetszik (jobban bejön mint a saját Honor 6-om). A párom is odáig van tőle, naponta hálálkodik, hogy soha nem volt még ilyen jó telója. A Mi3 nekem annyira nem jött be, de ez tényleg nagyon szubjektív :)

(#28) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#23) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Bocs, tényleg.

exedoc Ha a Mi5-ben ezt a dizájnt folytatnák, úgy érzem, jópár vásárlójuk lenne :)

enginev3.0 Mi4-nél pozitívum a fém keret és a hangszóró elhelyezése, ilyen szempontból nekem is kicsit jobban tetszik a Mi4C-nél.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29) berzser67 válasza Fejvadi (#23) üzenetére


berzser67
tag

Megfogadtam,hogy akkor is megtartom ha már nem fog működni (a polcon jól fog mutatni ;)) mert bár nagyon szeretem de sajnos ez sem fog örökké működni de az biztos,hogy csak Xiaomi jöhet számításba.

[ Szerkesztve ]

(#30) berzser67 válasza llaszlo (#18) üzenetére


berzser67
tag

Be kell vallanom én még élőben a kezemben nem is láttam Mi4-et! Csak képen így aztán igazából nem is tudom milyen,hát ez van!

[ Szerkesztve ]

(#31) berzser67 válasza jarlax (#27) üzenetére


berzser67
tag

Pontosan így vagyok vele én is de ez szerintem valahol természetes is de ez is szubjektív.

(#32) berzser67 válasza Tomi_Ohl (#11) üzenetére


berzser67
tag

Köszi!
Itt Debrecenben mindent elkövetek,hogy minden ismerősöm megismerje ezt a márkát.Akik halgattak rám és ilyen telót vettek mind megszerették és nagyon meg vannak vele elégedve.
Ők is terjesztik az,,igét"hála istennek.
Sokan keresnek meg azzel a telóval kapcsolatosan mert mindnfélét hallanak és én azt szoktam ajánlani,hogy olvassanak bele a topicba [link] és döntsenek és akik veszik a fáradtságot és beleolvasnak már utánna döntenenek xiaomi mellett.

(#33) Tomi_Ohl válasza berzser67 (#29) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

"a polcon jól fog mutatni ;)" - az biztos :D

Hát ja, aki egyszer Xiaomit vesz, az ráébred, hogy ma már a kínai nem = gyenge minőséggel :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#34) Fejvadi válasza berzser67 (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az enyém mindig valaki elkunyizza. Már vagy a 8.-at vettem, de most megint nincs Mi3. Vennem kell. :) Az Mi4 4G LTE-m is elment, na azt nagyon sajnálom, de fekete meg sehol sincs, pedig vennék és sosem adnám el. A Redmi Note 4G a fiamnál, én meg vettem gyorsan egy Mi Note LTE-t, amíg nem jön ki az Mi5.

(#35) berzser67 válasza Fejvadi (#34) üzenetére


berzser67
tag

8-at :Y akkor nagyon bele kell húznom!

(#36) Fejvadi válasza berzser67 (#35) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor ne fogd vissza magad. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.