Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

inkább szivárognának az SSD-k lefelé ( és itt nem az asus eee-re gondolok )

-

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Bár én nem vagyok annyira a miniatürizálás mellett, de azért nem lesz ez rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

"az Apple MacBook Air notebookokban található adattárolóhoz hasonlóan"
- Indul a per! :DDD

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#5) lujó55 válasza bteebi (#3) üzenetére


lujó55
őstag

szerintem sem.
én nem szeretem ha ezerféle szabvány létezik ugyanarra a dologra, de úgy ha meglépi az összes gyártó akkor van értelme.
azért nekem ez volt a legnagyobb meglepetés: "ugyanakkor azzal kapcsolatban is merültek fel híresztelések, hogy a nyomtatott áramkör mindkét oldalára kerülhetnének modulok" erre csak most jöttek rá? :F hát nincs ott akkora melegedés!

(#6) nyunyu válasza lujó55 (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Azzal indult a cikk, hogy sok ultrabookba tul vastag a 7mm-es SSD.

Ha a panel mindket oldalara teszel chipeket, akkor megint ott vagy, hogy alig lesz vekonyabb a vegeredmeny.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) lujó55 válasza nyunyu (#6) üzenetére


lujó55
őstag

ez is igaz.
áhh, nem jó ez sehogy se :D :N

(#4) PC-rev-RM: LoL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) tdk.112 válasza Sir Ny (#1) üzenetére


tdk.112
aktív tag

szivárognának az SSD-k lefelé

Ez mi az istent jelent?

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A designért mindent!!!4!4!4!négy!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) opr válasza tdk.112 (#8) üzenetére


opr
veterán

A kollega arra gondolt, hogy jó lenne, ha normális sebességű/méretű (min. 128, de inkább 256+GB) ssd-k is megjelenhetnének lassan az alsóbb kategóriás notebook-okban is, lehetőleg releváns áremelkedés nélkül.

Tehát az áruk mehetne lejjebb.

Ezzel egyébként teljesen egyetértek, de nyugi, szerintem 3-4 év, és oda is eljutunk, hogy a legalsó kategóriában is legyen ssd-s gép, aztán majd mindenki eldönti, hogy sebesség kell inkább, vagy több hely. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) HaZsolt válasza tdk.112 (#8) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szerintem az árukra gondolt.

(#12) Sir Ny válasza tdk.112 (#8) üzenetére


Sir Ny
senior tag

A kategóriákat rendszerint vertikálisan határozzák meg: alap, alsó, közép, felső, magas, csúcs, stb.

És pont azt jeletni, amit jelent, a *meg nem adott kategóriában*szerintem túl magasan helyezkednek el, és örülnék neki, ha lejjebb kerülnének.

A *meg nem adott kategóriát* meg nem szükséges definiálni, vonatkozik az árra, az elérhetőségre, a sebességre, ésatöbbi ehhez kapcsolódó fogalomra. Azazhogy legyen hétköznapibb, emberibb, közepesebb, mint most, mikor csak néhány ultrabookban található aranyáron.

-

(#13) BlackPriest válasza opr (#10) üzenetére


BlackPriest
őstag

igen, de akkor kevesen vennének erősebb gépet, mert rájönnének, hogy bőven elég az olcsóbb is :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#14) CoDWaW07 válasza PC-rev-RM (#4) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Samsung is benne van a "balhéba" , így simán lehetséges :DDD

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.