Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 2006. október 24.

Hozzászólások

(#1) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Valamint emiatt a verzió miatt agatták rá az Fx-re a memóriazabáló címet. :)

(#2) dajkopali válasza WonderCSabo (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

nem biztos, hogy helytálló megközelítés, de nekem bejön
egyszer hallgattam egy IE-s csávó előadását erről a problémáról
ő azt mondta, hogy épp azért nem félnek a Firefoxtól, mivel ha átlépnek egy határt, amikor már elég népszerűek, elég sok extra szolgáltatást nyújtanak, elég sok igényt kell egy terméken belül kiszolgálniuk, akkor rájönnek, hogy egy olyan szoftvermonstrum jön létre (mint az IE esetében), aminél kénytelenek kompromisszumokat kötni (pl. memóriafelhasználás)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) WonderCSabo válasza dajkopali (#2) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jah, h. csak h. éppenséggel 3-as verzió óta nem zabálja a memóriát, a Chrome, Opera is többet eszik. :)

Kivéve, ha vmelyik szarul megírt kieg leakel ezerrel.

elég sok extra szolgáltatást nyújtanak, elég sok igényt kell egy terméken belül kiszolgálniuk, akkor rájönnek, hogy egy olyan szoftvermonstrum jön létre

Ez mondjuk azért vicces, mert a Firefox mindig is többet nyújtott ez IEnél, a kezdetektől fogva...

(#4) Wolverine válasza WonderCSabo (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam azonos mennyiségű fülnél a Firefox többet eszik és lassabb, mint az Opera. És az addonokat rég eldobtam. szerk: a FF2 idején első számú böngészőm volt, ma meg fel sincs téve.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) WonderCSabo válasza Wolverine (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Felőlem aztán.

[ Szerkesztve ]

(#6) ntomka válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


ntomka
nagyúr

Már majdnem azt hittem, hogy itt is egy Opera vs többi böngésző flame van.

ツ Headphones on - World off

(#7) rt06 válasza WonderCSabo (#3) üzenetére


rt06
veterán

ha eltekintunk nyilt forraskodjatol (mely a legtobb windoze felhasznalot hidegen hagyja), egyetlen dologban nyujt tobbet az ie-nel, vagy opera-nal, az pedig a hype, amit korulotte csinaltak, s az ennek kovetkezteben elkeszult nagyszamu kiegeszito

megjelenese utani rovid idoben lehetett meg a fuleket emlegetni, de az az elonye gyorsan elkopott, csak az extension-ok maradtak...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8) FTeR


FTeR
addikt

[...]emellett fejlődött [...] a szoftver frissítő motorja.
nem fejlődött, végre lett neki...

(#9) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ma meg már egyedül a Firefox használ más böngészőmotort, a többi böngésző meg a Google motorját használja (az IE-t nem számítjuk bele). Én a 1.0 óta használom, és nem is zabál már annyit, no meg azóta (nem 2.0 óta) megjelent a 64bites változat is, ami jótékony hatású volt.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 2006. október 24.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.