Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saja


saja
tag

Szia!

ELTE északi épület (Budapest, Pázmány Péter stny. 1a, 1117) magasabb emeletei (4-5-6-7) viszonylag csendesek szoktak lenni. A gömbaulától nem messze vannak liftek és lépcsőházak, amelyeken fel lehet jutni. Ott vannak nagyobb asztalok is és székek, meg asszem valahol még kávéautomata is. Ha hallgató kinézeted van, senki nem kérdezi meg, mit keresel ott és miért ülsz le tanulni (sőt, nem is kell diáknak kinézned, láttam már lepukkantabb kinézetű tanárokat is).
A déli épületben szintén, de talán annyira nem kényelmes. Ott van még egy könyvtár is.

[ Szerkesztve ]

keep calm and code erlang

(#2) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Mezőgazdasági Könyvtár, Attila út 93.

Sent from my keyBoard

(#3) TheLázs válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

A csendet magaddal is viheted: Laptopról vagy mobilról játssz a füledbe viharhangokat egy jó zajszűrős fülessel. Az olyan, mint a fehér zaj: nincs információtartalma, és ezért még meg is nyugtat valamelyest.

A másik, hogy az E (R?) épület is egész okés a BME-n. Kapuzárás 9-10 körül szokott lenni

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) nonsen5e válasza TheLázs (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

E lesz az, R hamarabb zár talán.

Q épület még az ami 10-kor zárja a bemenetelt, de kimenetel vagy jóval később, vagy 0-24.
Maradtam már bent nem egyszer 1/2 1-ig tanulni. Jó kihalt, nyugis már olyankor az egész.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) TheLázs válasza nonsen5e (#4) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Most egy kicsit szégyellem magam, hogy én nem szoktam ilyen éjjeli sessionöket tartani.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#6) nonsen5e válasza TheLázs (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Otthon minden hülyeség elvonja a figyelmemem a tanulástól。 :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) Robert07


Robert07
aktív tag

Ez meg nekem is lehet hogy jol fog jonni, par napot pont Pesten leszek, a vizsgak meg 15.-tol vannak. :C

[ Szerkesztve ]

(#8) erer1000 válasza nonsen5e (#6) üzenetére


erer1000
őstag

nekem is elég sokminden megpróbálja elvonni, de valahogy mégis kényelmesebb otthon

#5 hajnali fél1 1ig tartó az még nem is vészes :B :B :B

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#9) MrPetya19 válasza nonsen5e (#4) üzenetére


MrPetya19
addikt

De az R nyugisabb cserébe.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#10) letepem válasza TheLázs (#3) üzenetére


letepem
aktív tag

E jó lenne de tömeg szokott lenni. R-ben csak a fotelos emelet a használható kb. Q pedig egy vicc ha tanulásról van szó, nagy terek de ülőhely szinte semmi. Szerintem.

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#11) nonsen5e válasza letepem (#10) üzenetére


nonsen5e
addikt

Q-t estére mondtam, az legalább nyitva van olyankor és már nyugis is.

Napközben az I-ben talán a legkönnyebb helyet találni az E szárny emeletein. Ott legalábbis még mindig találtam.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) pengwin


pengwin
addikt

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár.
A szabó ervin téri főépületüket ajánlom, 1 perc séta a Kálvin tértől.

Üdv, pengwin

(#13) Kalandor válasza pengwin (#12) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az előtérig mehet be olvasójegy nélkül, ott szerintem csend nincs, másrészt az asztalokon mintha ki lett volna írva, hogy csak a büfé vendégeinek fenntartva.

(#14) 1eske válasza nonsen5e (#11) üzenetére


1eske
tag

Q épületre gondoltam én is. De ott azon belül a két oldalsó szárnyban 2-2 beülős helyen kívül sok más nincs, csak az étterem.

Ingyenes WiFi nincs ott, ugye?

Az étterem nyitva van?

[ Szerkesztve ]

(#15) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Esetleg vizsgaidőszakban a BME K épületét ajánlom még.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#16) nonsen5e válasza 1eske (#14) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mármint, hogy most nyitva van-e? Izé, kedden meg tudom mondani. :D
A Q-ban két étkező rész van ugye földszint büfé és 4. emelet menza (tapasztalatból; kevesen ismerik a másikat), a büfék bezárta után is nyitva van a pados-asztalos előterük, és ott nem csak 2-2 beülős vacak van.

Ingyenes wifi van egyetemi (nem csak BME) hallgatóknak az eduroam hálózaton.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.