Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1eske


1eske
tag

Nyitva! :)

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Szerintem +1 pontként írd oda, hogy az oktató is legyen normális :)

Nálam anno pont az oktató vette el a kedvem a b-s jogsitól, majdnem 1 évig csináltam ,mert folyamatosan elvette a kedvem az öreg a vezetéstől...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) jookomak


jookomak
őstag

Auto-plusz. [link]
Én náluk csináltam, volt kollegám oktató, minden patentul működött.

(#4) 1eske válasza AllTheBest (#2) üzenetére


1eske
tag

Igen, ezt kihagytam, pótolom :)

jookomak:

Köszi!

Esetleg csigáról tud valaki jót/rosszat mondani?

(#5) Ellia


Ellia
addikt

Én csak azt tudom mondani, hogy nem oda érdemes menni ahol nagy akciók vannak. Nem azért mert szar (ez nézőpont/oktató kérdése), hanem mert ott sokan lesznek és sokáig fog tartani oktatóhoz jutni, vizsgázni. Húgom a tanfolyam után két és fél hónapra kapott KRESZ vizsga időpontot...

Amúgy, ha nem jön be az oktató lehet váltani. Én háromnál voltam, az első egy igazi bunkó seggfej volt, második óra után kértem egy újat, a második felmondott, de harmadikra találtam egy idősebb urat na ő nagyon jó volt.

A kérdéseidre ebben a formában senki nem fog tudni válaszolni szerintem.

(#6) 1eske válasza Ellia (#5) üzenetére


1eske
tag

Akkor kezdjek el egy számomra szimpatikusnak tűnőt és kész?

Esetleg előre meg tudják mondani, hogy kb. mennyi várakozási időm lesz az egyes vizsgákra, vagy ez nagyon lutri?

Jó lenne nem sokáig húzni a dolgot, ha nem muszáj.

(#7) Ellia válasza 1eske (#6) üzenetére


Ellia
addikt

Ez egy jó kérdés. Én személy szerint több mint 10 éve tettem le a jogsit, egy telefont megérhet. Tippre télen kevesebben csinálhatják.

Vidék nem játszik? Haveromnak ott sokkal gyorsabb volt mint Pesten.

(#8) 1eske válasza Ellia (#7) üzenetére


1eske
tag

Vidék most úgy tűnik kiesik. Remélem télen kevesebben lesznek.

(#9) szaszyka


szaszyka
senior tag

No1 autósiskola XI. kerület Etele út ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10) ncc1701 válasza 1eske (#8) üzenetére


ncc1701
veterán

Sose sajnáld, ott kell megtanulni vezetni, ahol élsz. Egy poros kis falu után necces pesti forgalomban kezdeni.
Mellesleg nem az oktatótól fogsz megtanulni vezetni. :)

(#11) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Én 5 éve az SOS jogsinál csináltam és maximálisan elégedett voltam mind az elméleti, mind a gyakorlati órákkal. Hozzátartozik a valósághoz, hogy én születésemtől kezdve autóbuzi vagyok, szóval velem sok probléma nem volt sehol sem, de én úgy gondolom, hogy nagyon korrektek. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) 1eske


1eske
tag

UP! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.