Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1eske


1eske
tag

Nyitva :)

(#2) fo_di


fo_di
őstag

én egy American Tourister Toulouse 2.0 uprightot használok 6 éve viszonylag rendszeresen, sehol nem volt vele probléma (az AT a Samsonite jóárasított márkája), ugyanakkor ha jól látom, mostanra kifutott széria lett belőle
neten általában lehet találni 20 körül AT bőröndöket, valószínű a többi fazonnal sincs panasz, és az ATnek van saját webshopja is (pl. [link], de ha rákeresel, lehet, hogy találsz olcsóbban is, mert elég sok webshop árul AT bőröndöt ingyen szállítással)
én magam részéről ekkora méretben a kétkerekűeket jobban kedvelem, mert kevesebb helyet vesz le a bőröndből, mint a spinner 4 kereke, ráadásul buszon simán elgurul a 4kerekű

mielőtt megvolt a bőröndöm egyszer kölcsönkértem egy ismerősöm nullkilométeres olcsó bőröndjét, elvették a gépen feladós bőröndnek, de szegény táska alig élte túl az utat (letört a kitámasztója és a kereke is elég béna volt), ott rájöttem, hogy egy minimálisan drágább bőrönd olcsóbban jön ki hosszú távon

egyébként a tartósságon kívül azért is érdemesebb márkás bőröndöt venni, mert a földi személyzet is ismeri őket mindenhol és tudják, hogy beleférnek a méretekbe (nem is vették el sehol a bőröndöt méretre hivatkozva), és igazából ha a földi személyzet szerint kb belefér a limitbe, akkor nem fogják belerakatni a ketrecbe, de láttam már ránézésre is óriási táskákat felengedni a gépre

ha nem fér a ketrecbe, a fapadosak tuti megvágnak sok pénzre, a nagyoknál kevésbé szórakoznak ezzel

(#3) bLaCkDoGoNe válasza fo_di (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

OFF

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) fo_di


fo_di
őstag

egyébként az AF-nál lehet az egy kézipogyó mellé egy kistáskát is felvinni 40 x 30 x 15 cm méretig, szóval akár egy nagyobb és egy kisebb hátizsák is belefér mint kézipogyó és kistáska, ha abban el tudod rakni a cuccodat, és nem kell feltétlen bőröndöt venni

(#5) adalbert1 válasza fo_di (#2) üzenetére


adalbert1
veterán

Barátnőm kisebb méretű Samsonite-jának azért csak sikerült kitörnie a kerekét a reptéri személyzetnek.

Hátizsákon nem gondolkoztál amúgy? Én 2-szer is voltam úgy 1 éjszakára repülővel más országban, hogy csak egy hátizsákban vittem egy váltás inget/alsóneműt/tisztálkodási szereket/pulcsit/laptopot és töltőt.

(#6) wapee


wapee
tag

Hátizsákkal mi is mentünk 3 napra. A páromé szerintem meg is haladta a méretet de nem veszik el mert nem kemény anyagú, "formálható", jobban befér. Ha a határon van a méret és nem kemény az anyaga hanem vagy valami szövet még általában elfogadják.

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

Huh, régi topik de azért megpróbálom. Németországba szeretnék kimenni dolgozni. Nem sokat repülgetnék, évente egyszer haza aztán majd meglátjuk. Ahhoz ez mennyire jó? [link] 28900 Ft

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.