Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mikor volt legutoljára nagy botrány, hogy adatokat loptak iPhone készülékről?

(#2) atike


atike
nagyúr

"A cég állítása szerint az NSO csoport kizárólag a terror és a bűncselekmények megelőzése és kivizsgálása céljából biztosít technológiát a hírszerző és bűnüldöző szervek számára."

Hát persze. :)

(#3) Rolie Polie válasza atike (#2) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Én meg hiszek nekik!!! Ja nem ;)

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#4) Noukoum válasza atike (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Hogyne. Mint a mesében :DDD

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) Norbi. válasza atike (#2) üzenetére


Norbi.
őstag

Durva, hogy mikhez van kapacitása a Nemzeti Sport Online-nak. :))

(#6) Plug Life válasza Norbi. (#5) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Én nem lepődtem meg...

(#7) kromatika


kromatika
veterán

Nem semmi hír.Köszi.

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A fegyver árus is csak hobby kerti lövődőzésre árulja a fegyvert, az hogy más gonosz módon embereket öl vele, arról ő nem tehet... :D

ha jól értem két milliót ér ha eladom annak aki rossz dolgora használná és egyet ha annak aki ezt meg akarja akadályozni?
Sajnos ez akkor már a számokon elbukott.. :D

vagy ha igazán ügyes 3 lesz belőle... :D

(#9) atike válasza INGJOKE (#8) üzenetére


atike
nagyúr

Dehogy 3.... 30.... :U

(#10) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor meglátom ezt a kamera elrendezéses izét, hát a fejem fogom, ami nyilván ettől függetlenül lemossa majd a konkurenciát minőségben. [link] Meg az A13 sebessége is. Mindig csak kullognak az Apple után.
De olyan ronda így képről, nem is értem, hogy sikerült ezt így...

(#11) Tigerclaw válasza Maxxy10 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jellemzően iCloud-ról loptak, nem telefonról közvetlenűl és úgy hogy megvolt nekik az azonosító, jelszó páros. Egyrészt egyszerű gyakori jelszavakat próbáltak ki, másrészt biztos volt a dark neten elérhető adatbázis más törésekből. Talán brute force is volt egy darabig a leggyakoribb jelszókat próbálgatva , de ez csak rémlik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

"...De, hogy ezen kívül milyen egyéb célra lehet, vagy használják fel a megrendelők az eszközöket, azt nyilvánvalóan nem tudja ellenőrizni a fejlesztő."

Ez az amin elbukik minden. Ha a rendőrségnek, ügyészségnek, FBI-nak adod át az eszközt ott is garantált hogy pár napon, héten belül már illegális dolgokra használnák, sőt kikerülne a bűnözőkhöz is.

Még akkor sem tuti a dolog, ha mondjuk egy abszolút megbízható nyomozó használhatná csak egy gépen, mert vannak ott bőven az IT-től szakemberek, akik telepítik, karbantartják azt a gépet, hálózatot. Amihez egy embernél több hozzáfér az se nem zárt, se nem titkos.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) GSP


GSP
aktív tag

Na menjenek az apple szakemberek hóvirágot szedni...

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.