Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Timer válasza Egon (#42) üzenetére


Timer
veterán

"Ti meg fogadatlan prókátorként"

Az ilyen, már-már személyeskedésbe hajló megjegyzéseidre alapozva Neked se biztos, hogy az erkölcsi piedesztál tetejéről kellene osztani itt az észt. Másrészt, én nem konkrétan EZT a szerzőt védem, hanem az összeset. Pontosan azért, mert sok, a fikázáson túl felmutatni semmi mást nem képes ember támadja mostanában a cikkírókat itt, és nem árt az ellenvélemény sem. Nem gondolom, hogy pont azt a kisebbséget kellene még tovább ütni, aki tud és hajlandó is írásban teszteket és híreket megjelentetni, amikor tele a net olyan balf@szokkal, akik képesek 10-15 perces videókat felvenni a nagy büdös semmiről, mindezt napi szinte tolva. Ha ennek az az ára, hogy néha kissé kifacsart egy mondat, vagy becsúszik egy-egy szóismétlés, modorosság, hát legyen. Ez is jóval több, mint az artikulálatlan röhögést erőltetni jutyubon meg tviccsen.

Ahogyan írtam is az első kommentemben, nem olyan könnyű kenyér ez, mint azt sokan elképzelik itt. Persze, tudom, itt mindenki kőprofi a szakmájában, és soha nem hibázik, stb. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a megbízók, ügyfelek, főnökök is így gondolják-e? Persze úgy könnyű egót építeni, ha a villanyszerelő, vagy épp az ügyvéd aktuálisan elvégzett napi munkája alatt nincs egy komment box, ahol bárki névtelenül beugathat...

Ugyanakkor, ha valaki téved, nem ártana, ha brismerné. De ebben nem csak Synth nem erős, elég sértődékeny itt Bog, Abu és Alice is... Kár egy emberre kihegyezni mindent, és ha nem tetszik, lehet menni iPonra, ahol a komment huszárok között is olyan arcok vannak, hogy azokhoz képest a teljes PH crew kiscserkész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.