Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Nem semmi mekkora út! Jó kis írás... Tartalmas. Tetszenek a fotók is. A 24 órás pályát na azt én is szívesen megnéztem volna. A kis Ferrari meg külön bejön! Gratula!

(#2) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

Az ok, hogy szép hosszú út, és szép a beszámoló, de azt tudd, hogy az ilyen utazásokkal semennyire nem ismered meg az országot. Maximum csak az autópályáit.

Ennek ellenére tényleg szép írás, a képek is jók, csak olyan rossz volt a szívemnek látni, hogy az országok fotói 90%ban az autópályán készültek. Ha lesz időd/pénzed mindenképp pótold munkán kívül is az utazásokat majd, úgy az igazi!

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

óóó, ez jó :)) :DD

elolvastam gyorsan, csinálok egy kis tortellini con `a formaggit, aztán mégegyszer átolvasom alaposabban.

Ratatouille - jól megszívtad :DDD - csak a filmcímben lecsó, amúgy rakott padlizsános zöldségtál átsütve, vagy főzött variánsa...lényeg a padlizsán, és a sok zöldség/fűszer, de lényeg, hogy a paprika ne legyen sok.

szóval jó írás. :) ratatouillet legközelebb hozhatsz nekem, kifizetem :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Narancs


Narancs
őstag

gamerkiller
(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

Ezek szerint több beszámoló nem lesz...

Beauty is pain

(#6) Narancs válasza Kalandor (#5) üzenetére


Narancs
őstag

hehe, vicces gyerek :C
Én meg már megijedtem, hogy bannoltátok szegényt

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#7) Fortissimus


Fortissimus
őstag

szep kis tura

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8) gamerkiller válasza atike (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszi szépen! A pálya tényleg jól néz ki, bár sajnos a fényképezéshez már későn vettem észre! :R

(#2) Mace Windu: Azért ezzel mégsem értek egyet.. Teljesen nem is, de valamilyen szinten megismered az országot, az embereket, a kultúrát, mert benne élsz addig amíg ott vagy, stb.. Nagyon sok minden olyan dolgot látsz még így is hogy elmondhasd nem minden nap megy el arra magyar... Amúgy nem 90%, kb 60..

(#3) Mr.Csizmás: Köszike! :D Amúgy tényleg nagyon rossz.. Paprika szinte semmi nem volt benne.. Hozatok neked szívesen, nem nagy összeg, 70eurócent 800gr-os kiszerelésben! :)

(#4) Narancs: Te vagy a 7. aki benézte.. :U

(#7) Fortissimus: Azám! :) Köszi hogy elolvastad! :R

Racecam: Köszönöm neked is! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Ismét egy remek beszámolót olvashatunk tőled..grat :R

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ejha, szép "kis" kirándulás. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11) gamerkiller válasza Quiksilver (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszi szépen neked is! :) Csak már a tiédet olvasnám... :K Sajnálom hogy nem jött össze..

(#10) Badman 4ever: :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Aztanemjojat! :Y
Nem semmi helyeken voltal, az iras is remek, kepek is jok!

...

(#14) luw2win válasza gamerkiller (#8) üzenetére


luw2win
őstag

Én meg a 8. :DDD
Mégcsak a képeket lapozgattam végig, de este midnenféleképpen elolvasom.
Lehet benne van az írásban de ilyenkor mennyi a benzin :D ?
grat az úthoz és az íráshoz :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15) Kasza08


Kasza08
őstag

Azanyámhéccencségit! De jó, visszaadtad az utazós blogot, amivel jöttél.:) Pontosabban nem jöttél, de most kaptam én is tőled egyet. Nagyon tetszik, eszméletlen jó írás lett. Sajnos én Barcelona felett csak elrepültem, így még annyira se mondhatom, hogy voltam Barcelonában, mint te.:( Pedig nagyon szeretnék elmenni oda, a kedvenc csapatom az FCB:)
Kicsit részese is voltam az írásnak, én apum is kamionos volt, én is elkísértem pár útján. És a legjobban a papír munkát utáltam. Mindig töltögetni az a k..va CMR-t, meg mielőtt elindulsz, mikor indulnál, mindig van papír. Német anyanyelvű államokból pedig a kedvencem a zsömle és a bécsi szelet. Na szóval, ilyeneket eszembe juttattál, ezért nagy köszönet jár!:R
Gratulálok a cikkhez, még sok ilyet!

Jah, és én vagyok a 9-ig, igaz én csak utána láttam, mikor behúztad itt a népet a csőbe:) De tényleg jópofa (annyira, hogy ezt elsajátítom én is)

[ Szerkesztve ]

(#16) zuchy


zuchy
őstag

Szép írás, meg kell hogy mondjam, irigyellek. :B

PC-STYLE.hu

(#17) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ha hozol az tényleg jó lenne, jól megfizetném...PM plz, ha vállalod :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) gamerkiller válasza ,,no name" (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én vagyok a logout rendszeresített utibeszámolósa ;] Köszi! :R

(#13) Devid_81: Köszönöm szépen, tényleg jól esik az ilyen!

(#14) luw2win: Benzin semennyi..:) Az út során pedig körülbelül 2.500 liter gázolaj fogyott.. Cég fizeti, autó kijött a normából, szal nekünk semennyibe :)

(#15) Kasza08: Köszi szépen neked is, és azt kell mondjam Barcelona gyönyörű szép. Az emberek mosolyognak, egy éjszakát töltöttem ott de teljesen megfogott a hely hangulata.. A raggae énekesek énekelnek az utcán, táncolnak az emberek körülöttük.. Jó volt.. :R

(#16) zuchy: :B

(#17) Mr.Csizmás: Francia lecsó behozatalt vállalok! :K :K Menni fog privát, most megyek ebédelni!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Valószínű itt Jászberényben a menyasszonyom pakoltatta meg a gépeteket hűtővel, fent dolgozik a logisztikán... :D El is küldtem neki a cikket, hogy lássa hoyg megy a kamionosok élete, miután elindultak tőlük... :D

Plumpy - A kultúrbölény

(#20) gamerkiller válasza Plumpy (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát lehet hogy ő volt, bár pontosan nem emlékszem rá hogyan is nézett ki.

Ahogy bemegyünk az Electrolux-nál az irodaházba, jobbról van 1 ablak, meg kettő balról, továbbmegyünk egyenesen egy kicsit, lesz egy lépcső. Ott felmentünk, és a szemben lévő ajtó.. Valahogy így..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) Kasza08 válasza gamerkiller (#18) üzenetére


Kasza08
őstag

Hány tonnát szállíthat egy ekkora kamion. Fateromnak csak 8,5 tonnás kamionja volt, ami 3-at szállíthatott összesen azt hiszem. De itt írsz 17 tonnákról, jézusom:Y

(#22) gamerkiller válasza Kasza08 (#21) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem az van megadva hogy hány tonnát szállíthat, hanem az hogy összesen 40 tonna lehet az összsúly.. Mi 15,5 tonna vagyunk üresen, és 25,5 tonnát szállíthatunk, de ez összsúly, tehát kenyérrel, gázolajjal, tejjel együtt.. :U :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Mace Windu válasza ,,no name" (#23) üzenetére


Mace Windu
csendes tag

Mamuszpapucsban a homokban? Beteges. :Y

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#25) gamerkiller válasza Mace Windu (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az nem hó?:D

Noname: Hát azért egy idő után már hiányzik a ph! :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) Mace Windu válasza gamerkiller (#25) üzenetére


Mace Windu
csendes tag

Azért ez nagyobb. :D Ilyen, ha a fanok kiutaznak valahová. :D

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#27) gamerkiller válasza Mace Windu (#26) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kicsit furi lett volna ha én ugyanezt megcsinálom Normandiában nemde?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28) Findzs


Findzs
addikt

príma beszámoló
köszi

ui: az az egy dolog nem tetszett, hogy szemeltetek a lecsóval meg a limonádéval
legalábbis csak ez a 2 dolog derült ki a ki tudja hány alkalomból

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#29) gamerkiller válasza Findzs (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszi!

De: A lecsóval nm hiszem hogy szemeteltünk, a környéken volt pár kutya.. Nekik biztosan ízlett.. ha pedig nem ették meg még a kutyák sem.. Elrohadt, és tápanyagot adott a földnek.. :B

Limonádé: Igazad van.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) Duree


Duree
veterán

Remek írás,nagyon élveztem,szinte odaképzeltem magamat.irigyellek,utasként biztos remek buli.Remélem folytatod és lesz még további út.
Gratulálok az íráshoz és az úthoz is

duree54

(#31) gamerkiller válasza Duree (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hacsak nem bannolnak, vagy nem szűnik meg a ph! akkor lesz még..:) hamarosan olyan is amiben már egyedül leszek, és én vezetek.. ;] Köszönöm! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Birodalom Logisztikai Minisztere kitett magáért. ;)

Jó volt egy kicsit utazgatni, ha csak képzeletben is. Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) szabage válasza Mace Windu (#2) üzenetére


szabage
tag

Egy kicsit én is ezt érzem.

(#34) enddav


enddav
aktív tag

Szégyelld magad, szemetelsz, otthagyod és még később sem veszed fel, ejnye-bejnye. :DDD :DD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#35) gamerkiller válasza szabage (#33) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem értem miért..:) Nagyon sok városon keresztül mentem át, nagyon sok falun, nagyon sok embert, híres helyet láttam.. Nem tudjátok, de van amikor szinte könyörög magában az ember hogy jöjjön végre autópálya... A belógó fák, szűk utcák, szembejövő kamionok egy szűk utcában belógó fák alatt nem annyira jó érzés.. SŐŐŐT! Matrei In Ostirol.. Félelmetes.. Szép szép meg minden, csak a fékszag, a 3,80.-as alagutak, a fejed felett áteső vízesés és a melletted 1000 méter mély szakadék meg is tud ijeszteni..:) Na! Akkor jól jönne az autópálya! :)

Vakegérke: Hát igen.. Igyekszem..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) JanR


JanR
addikt

Nagyon jo iras, bar az elejen mar a kolbasz lattan ehes lettem :DDD

(#37) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

JÓ írás, jó olvasni és közben a képeket nézegetni!

Grat!!!

Aurea mediocritas

(#38) gamerkiller válasza JanR (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A kolbászt úgy hívják kint hogy Bochwurst..:) Rettentően finom, bár nem tudom miben rejlik a különlegessége..:)

Köszönöm mindkettőtöknek!:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#39) Killing


Killing
addikt

A Belga-Francia határt ugyan ott léptem át mint te. :) Köd volt, nem láttam hogy hol a tábla, csak onnan tudtam hogy rá nézem a telefonom kijelzőjére, és megdöbbenve látom: OrangeF :DDD
Meg nekem Anglia volt az úticélom. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó írás. Egyszerű szóhasználat, de mégis leköt. Gratula. Jó magyar szokás szerint irigyellek. :D

A spanyolokon meg nem kell csodálkozni. Anyám ott él. Ő meséli,hogy amikor netet köttetett, akkor mondták, hogy mennek, de hogy mikor....amikor kedvük van. Délután persze csendes pihenő. Ablakot cseréltetett, amit itt egy nap alatt azt ott egy hétig csinálták. Mert megengedhetik maguknak ezt a kényelmet. No mindegy.

Oszt remélem a pultos lány elégedett a magyarral.... :D :C

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41) lacy00


lacy00
csendes tag

Nagyon tetszik, tényleg jók a képek, már olvasni is egy élmény volt, nem átélni.. :K :C :R

ez magyarország kétezerkilencben..a testem tizennégy a lelkem kilencven. http://href.hu/x/9vx4 > I ♥ ⌂ ♫ vagyis I Love House Music! < http://tagok.hotdog.hu/axe-vice Amúgy Sopron melett lakom, Harkán.

(#42) gamerkiller válasza Killing (#39) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát onnan már nem messze van Calais, szóval nem sokat tartózkodtál Franciában.Amúgy tényleg csak 2 vagy 3 tábla jelzi a Francia határt, nekem sem sikerült túl jó képet lőnöm róla..:)

(#40) V.Stryker: Köszönöm szépen, de azért remélem tudjátok hogy a rosszat nem írom le.. Nem minden arany ami fénylik, szóval ez az út sem volt probléma mentes... Semelyik nem az.. :)

A spanyolok pedig tényleg nagyon nem sietnek, de marhára tetszik ahogy beszélnek.. :P

(#41) lacy00: Örülök hogy elnyerte a tetszésedet.. :B

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) Killing válasza gamerkiller (#42) üzenetére


Killing
addikt

Én általában előrejeleztem az országhatárt mobilhálózat kereséssel. Ha megtalálta a másikat, akkor már nem vagyunk messze. :DDD
De az is furcsa hogy az autópálya felhajtó kezdete Franciában van, a vége meg Belgában. :))
Arról a 3 országot átszelő utcáról van még képed? :D

mod:

Most találtam országhatárral kapcsolatban:

[link] :DDD

A kolléga ilyen gazdag hogy külföldön mobilnettel tolja? Vagy külföldi sim-e is van?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#44) gamerkiller válasza Killing (#43) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Rossz a megfogalmazás..:) Nem 3 országot átszelő utca, hanem 3 ország ami átszel egy utcát..:) Nem az utca szeli át az országot, hanem az ország az utcát.. vagy mi.. már nem értem..:)

De pill, keresek!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#45) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sajnos az utcáról most így hirtelenjében nem találok az 1400 kép közül, de egy pár amit kerestem:

Ugye amiről beszéltem.. Nem mindig jöhet össze minden..

Mit nem adtunk volna egy autópályáért..

Belga táblát elfelejtettem berakni..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) Killing válasza gamerkiller (#45) üzenetére


Killing
addikt

Kösz, belga táblám nekem is van, ennek az autópályának a másik felén készült. :)) Ahol Belgium tábla van kirakva. Van Bundesrepublik Deutschlandos is, de meghalt a memóriakártya, tehát nem tudom felrakni. :W
Az első kép nem tudom mit akar mondani. :F

mod: Van még Belga autópálya kivilágítós képem is:

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47) gamerkiller válasza Killing (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát az elkeseredettséget az arcán, meg hogy megint nem jött össze.. Ez talán látható a kézmozdulatból is, de majd ha visszajövök a géphez felteszem normálisba ahol látszik az egész....:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) Killing válasza gamerkiller (#47) üzenetére


Killing
addikt

Mi nem jött össze? :F

mod: Majd holnap válaszolok: [link]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#49) .bableWes


.bableWes
őstag

elismerésem a cikkhez! nagyon jo még 1-2x el is olvasom. :R
csak nem értem a mondtad végén a végzödéseket. valahol .van valahol meg ..van én ...pontot ismerek :DDD

ilyenkor ugy tudlak irigyelni, én az ETS-be szaggattom a kilokat, te meg élöben. a MAN hány loerös? Ha mész volvo val majd 1x, akkor arrol lenne szabad kérni pár képet a belteréröl, müszerfal, ágy stb... :U

grat a cikhez még 1x :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#50) Quiksilver válasza .bableWes (#49) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Szerintem 440LE..úgy tudom azt jelenti a jelölés :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.