Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djsiegfried


djsiegfried
tag

Szép pakk. Venni kéne már egy Xbox one-t. De előtte lecsekkolom, hogy hogyan fest majd a Conker és a Gears 2 a microsoft gépén....
Éppenséggel tegnap a WC-n ülve olvastam a RDR tesztjét és azon gondolkodtam, hogy ki kéne már végre próbálni. Így már lehet, hogy nem PS3-ra veszem, hanem inkább 360-ra.

(#2) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Ma reggel teszteltem, gyönyörű lett a RDR One X-en. Mondjuk sima One-on sem nézett ki rosszul, de nagyon jót tett neki ez a patch.

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Nem olvastam utána a témának...

Ezek az xbox 360 játékok csak digit formában mennek xbox one-on? Tehát ha teszem azt nekem csak lemezesen van meg 360-ra azt cseszhetem one-on igaz?

Next PC Upgrade: 2022

(#4) pzstm válasza Crytek (#3) üzenetére


pzstm
titán

Nem, lemezesen is megy, de letölti a digitális verzióját ha berakod a lemezt :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) bulikavagyok válasza Crytek (#3) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem "cseszheted". :) Csak berakod a gépbe a lemezt és letölti digitálisan a store-ból.

Szerk.: Megelőztél pzs! :B

[ Szerkesztve ]

(#6) Crytek válasza pzstm (#4) üzenetére


Crytek
veterán

Lehet hülye kérdés lesz ... Tehát ha én szerzek valahonnan használtan egy xbox 360-as Red Dead lemezt beteszem Xbox One X-be akkor nekem letölti a már "feltuningolt" X-re való verziót és az enyém lesz örökre a MS accountomon? Vagy csak addig játszható amíg a lemez is bent van?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#7) szupermacs válasza Crytek (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Amíg a lemez is bent van.

(#8) Crytek válasza szupermacs (#7) üzenetére


Crytek
veterán

És ez minden xbox 360 --> xbox one-on is müködö játékkal így van és a későbbiekben a többi játékkal is így lesz? Mert ha igen akkor aprón érdemes lenne turkálni mert sokszor 1500ft körül adogatják ezeket az xbox 360 játékokat.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#9) dabadab válasza bulikavagyok (#2) üzenetére


dabadab
titán

"Ma reggel teszteltem, gyönyörű lett a RDR One X-en. Mondjuk sima One-on sem nézett ki rosszul"

Igazából már 360-on is szép volt.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) Csapoati válasza Crytek (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez így van, csak sajnos a használt lemezek tönkre is mehetnek és akkor másikat kell venni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) szupermacs válasza Csapoati (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Viszont One-on már muszáj telepíteni, így nehezebben megy tönkre. Amióta One-om van, elkezdtem a használt 360-as lemezeket vásárolni pont emiatt. Nem pörgeti annyit, mint a régi gép.

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Forza 2-3-4 mi a francért nem megy még mindig One-on ??? :W:W:W

(#13) Csapoati válasza szupermacs (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól még bent kell lennie és valamennyire pörgeti, szóval hibaforrásnak sajnos megmarad. Én amúgy is digitális párti vagyok már jó pár éve.

XuChi: Ezekből egyedül a 4 hiányzik, az is csak a Top Gear körítés és pár kimaradt pálya miatt. Amúgy a 6 és a 7 minden más tekintetben jobb ezeknél.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) szupermacs válasza Csapoati (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is a digitálisat veszem már csak a Gold akciók miatt is, de van ami bezserezhetetlen a digitális boltból.

(#15) ribizly


ribizly
veterán

Na ez így már igencsak pofás! :C
Hihetetlen, hogy egy ilyen régebbi cím még mindig odan@sz a mai címek között és tulajdonképpen csak egy textúra upgrade történt.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

Most nézem, hogy Force Unleashed is benne van a listában. Van 60fps? Újra letöltöm. Remélem jön majd a második része is! :R

Viszont nem értem, hogy a Darksiders Warmastered után miért az eredetit csinálták meg és nem a második rész felújított (vagy eredeti) változatát.

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezek közül egyik se villanyozott fel. Crytek, nyugodtan veheted a használt lemezeket, menni fognak. Azt nem állítom, hogy X-en a 60 FPS-es verziót fogja leszedni, lehet azt meg kell venned.

(#18) Renok


Renok
senior tag

Atya ég, ez a Red Dead Redemption mennyire jól néz ki X-Box One X-en. Nekem sajna kimaradt, pedig nagyon tolnám.
Ez így ebben a formában nem fog jönni PS4 Pro-ra, jól sejtem? :O

(#19) Padree


Padree
senior tag

Én azt várom ha megvan egy játék 360as digitális verziója, akkor oneon engedje játszani a külön arra kijött verziót, nekem pl.: Farcry4, Cobalt, State of Decay, Rayman Legends... most ha újra játszanám őket ássam elő a 360at, vagy vehetem meg újra ezeket.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#20) szupermacs válasza Padree (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez a fejlesztőkön múlik. Most ugye BC-be bekerült a 360-as verziója az Assassin's Creed Black Flagnek (amit mai napig nem értek, hogy miért). Így nem kell újrakezdened, hanem betöltöd a mentésed és kész. Viszont a grafika rondább.

(#21) pzstm válasza Renok (#18) üzenetére


pzstm
titán

jól

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) - = Zk = - válasza XuChi (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt várom én is... Főleg a Motorsport 4.....
meg nem bánnám ha a DLC-ék is visszajönnének hozzájuk.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.