Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1999. december 31.

Hozzászólások

(#1) Lars


Lars
őstag

Pedig hogy várták az emberek a katarzist, pánikot, vérfürdőt. Aztán csak egyszerűen nagyon hideg volt szilveszterkor :D
Ez van akkor, amikor az érintett félnek nem szólnak, hogy pánik és anarchia lesz.

(#2) ntomka válasza Lars (#1) üzenetére


ntomka
nagyúr

Pedig hozzánk még valami baptisták is becsengettek, hogy jön a világvége, kezdjek el hinni... Én meg mondtam, ha jön a világvége, akkor neked már nem mindegy miben hiszek?! ;]

ツ Headphones on - World off

(#3) Armahun válasza ntomka (#2) üzenetére


Armahun
addikt

Szegények még azt sem tudták, hogy 2000 december 31.-én ért véget az évezred.

Most várjuk 2012 december 20.-át :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Lars válasza ntomka (#2) üzenetére


Lars
őstag

Én még arra emlékszem a szilveszerből, hogy roppant hideg volt, és sok forralt bort ittam.
Meg szédületes tüzijáték volt anno Esztergomban.
Ja és a hideg ellenére még a lámpaoszlopokon is emberek lógtak, annyian voltunk kint.
Életem egyik legjobb bulija volt az.

A számítógépek meg már évekkel előbb fel lettek készítve az ilyesmire, ráadásul pl az erőművekben a folyamat irányításért felelős rendszerek akkoriban még nem is igazán voltak olyan szinten számítógépesítve. Legalábbis kis hazánkban.

(#5) BonFire


BonFire
veterán

Nem nagyon emlékszem az akkori hisztikre. Akkoriban éveken át egyfolytában részeg voltam... :(((

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#6) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Lesz még ilyen hiszti a gyökerek körében: 03:14:08 UTC on 19 January 2038

[ Szerkesztve ]

(#7) Wyll válasza Peter Kiss (#6) üzenetére


Wyll
őstag

Ez miért?
Valami bináris számrendszerbéli okot vélek felfedezni, de kifejthetnéd egy kicsit:)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#8) Ndruu válasza Wyll (#7) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Harrrr!!!!

(#9) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó év volt. 1996 még jobb volt

I humbly and respectfully decline™

(#10) geezer válasza Peter Kiss (#6) üzenetére


geezer
aktív tag

És akkor a 290 milliárd év múlva bekövetkező újabb buktáról ne is beszéljünk...! :U
(lásd: ugyanazon idézett cikk)

(#11) #41133696


#41133696
törölt tag

Akkoriban egy Acorp 5TX29-es alaplapom volt nem egészen 1,5 éve :D Na ná ,hogy megnéztem,hogy Y2K játszik e nála :D Cyrix Mx233 procival :D

(#12) banhammer válasza Peter Kiss (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Egyelőre jussunk el ugy 2035-ig és akkor majd ráérünk foglalkozni a problémával.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

valamikor 1917 tajan az elso programomat, amiben datumot is kellett kezelni, ugy irtam meg, hogy if ( ev > 80 ) akkor +1900, egyebkent meg +2000
ha valaki 2079 -ben meg azt a progit hasznalja, akkoriban keressen meg, van az a penz, amiert megoldjuk :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1999. december 31.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.