Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1992. április 6.

Hozzászólások

(#1) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

És a win 3.11 nagyválallati környezetben, Novell fileszerver, epson fx nyomtatók, golyós egerek, 14-es monochrom CRT-k...régi szép idők :))

(#2) moonman


moonman
titán

a japánok sosem voltak normálisak.

(#3) kenwood3 válasza moonman (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

Hát jah , nagyon komoly a videó :DDD
Cirka 19 éve adták ki , voltam vagy 5 éves :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) dabadab válasza ubbconfig (#1) üzenetére


dabadab
titán

"epson fx nyomtatók"

Nalunk az irodaban meg mindig napi hasznalatban van egy FX-1050 (A/3-as matrix), kb. agyonuthetetlen darab :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#5) bob011


bob011
tag

Nekem még volt szerencsém személyesen telepíteni win 3.1-et. Kihagyhatatlan élmény volt akkoriban, pláne ha kellett a word & excel. :DDD

(#6) e=mc² válasza dabadab (#4) üzenetére


e=mc²
őstag

Mi a mai napig hasznalunk 870, 880, 980, 1050, 1170+ nyomtatokat, melyeknek a leggyakrabban elofordulo bajuk a fej meghibasodas... Ekkor mar csak a csere jon, de most mar lezerre...

Ambulimax Provider

(#7) Lars válasza dabadab (#4) üzenetére


Lars
őstag

Igen piszkos helyen is simán működik nálunk is egy fx1050 a mai napig ( Mérleg kezelő épülete, közvetlen a mérleg mellett, szép nagy autók állnak meg mellette, és az udvar sem makulátlan .... ) Windows 3.0-t is telepítettem, nagy élmény volt, sokáig tartott, viszont utánna nem is ment nekem sokáig :D

(#8) #14595328 válasza bob011 (#5) üzenetére


#14595328
törölt tag

Hányas word is volt akkor, 2.0 körül talán?
Emlékszem, ment a diskcopy a: rendesen, mire az Excel-Word-Win hármasról kész lett a biztonsági mentés :D

(#9) btprg


btprg
senior tag

Gondolkozom hogy felhozom a 386-osomat otthonról. Szerintetek mekkora esély van arra, hogy Windows 3.11-gyel csatlakozni tudjak Ethernet-en egy XP-s géphez? :)) A Windows 3.1x-ben létezett "Microsoft Fájl- és Nyomtatómegosztás"?

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#10) svgyula válasza btprg (#9) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igen volt de akkor még mindenki a Novell hálózatot használta és természetesen a nortoncommandert! :D Pont akkor kerültem "bajba" mert nekem monitort kellett váltani mivel ami volt azt már a 3.1 nem támogatta. Lett valami herkules monocrome egy darabig.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1992. április 6.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.