Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#697) 8th válasza borg25 (#688) üzenetére


8th
addikt

Pedig ez van. Több alkalommal jelen voltam a kispesti szeánszon mert hordtam oda egy ismerősömet vidékről és ugye őt meg kellett várni. Annyi igaz sötét ostoba baromságot rég hallottam amit ott összehordtak. Pl. valaki elkezdte ecsetelni egy norvég fickó rejtegetett, antigravitációs hajtóművel ellátott jármű prototípusát amit a garázsában a két kezével épített és működik de csak éjszaka röpköd vele (LOL) mert meg ne lássa valaki és ami annyira titkos, hogy az interneten sem találni róla semmit. Úgy megkérdeztem volna, az embert, hogy ha ennyire szupertitkos akkor te hol hallottál róla baszod? :DDD És hasonló égbekiáltó sületlenségek mint pl. a sima csapvízzel menő autó (amit persze soha senki nem látott) vagy a föld alatt élő négy méteres emberek. Ezen a ponton rúgtam ki magam alól a széket és mentem ki a kökibe sétálgatni kajálni és kávézni. Én ilyen hibbant agyalágyult társaságra nem voltam és nem is vagyok kíváncsi. Kb. ufo magazin színvonal csak szorozd meg kettővel. Vicc az egész. Zárt osztály.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.