Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1955. október 2.

Hozzászólások

(#1) Rayyy


Rayyy
senior tag

Szerintem olyan nincs, hogy "éjjel 11:45". Az 23:45.

Minden a legnagyobb render!

(#2) EmberXY


EmberXY
addikt

Komoly "kis" gép volt ez azért abban az időben.
Az alapműveleteket meglepően gyorsan végezte, még a gyökvonás sem volt szerintem annyira lassú, a kapcsolódó cikk szerint több, mint 300 ms-t vett igénybe... Bár azt nem írja, hogy mennyivel többet, de szeretnék én olyan lassan gyököt vonni. :)
A maga korában szerintem tiszteletreméltó berendezés volt, valahol el kellett kezdeni.

Up the Irons!

(#3) Kékes525 válasza EmberXY (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért a fejlődésen érdemes elgondolkodni. Ma már bármelyik okos telefon nagyságrendekkel többet tud, pedig sokkalta kisebb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) Kékes525


Kékes525
félisten

27 tonna. A számítógépem nagyságrendekkel kisebb és nagyságrendekkel többet is tud. :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5) snake1977 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


snake1977
őstag

...és kevesebb elektroncsövet tartalmaz.:K

Hihetetlen ütemben fejlődik a számítástechnika, csak huszonpár év kellett hogy a 17 tonnányi gép méreteiben és súlyában redukálódjon egy asztalon elférő gépezetté, ami már sokkal gyorsabb volt nála, és pár évtizeddel később már egy hétköznapi okostelefon is a sokszorosát tudja. Remélem megérem még hogy lássam 2050 körül hová fog fejlődni ez az egész.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6) dredjudge84 válasza Rayyy (#1) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hallottál már 12 órás időformátumról?

(#7) ergoGnomik válasza dredjudge84 (#6) üzenetére


ergoGnomik
tag

Szerintem keverjük meg még jobban a csókát! :D Kérdezzük meg tudja-e mennyi az idő, ha azt mondjuk délután háromnegyed öt múlt hat perccel, vagy reggel fél hat lesz két perc múlva? :DD

(#8) Snoop-y válasza Rayyy (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Persze meg delutan 4 sincs mert az meg 16 mi? :W

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 1955. október 2.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.